Doradztwo finansowe Podkategoria: Doradztwo finansowe

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Doradztwo Rachunkowość DP Synergia »

  DP Synergia to biuro rachunkowe z siedzibą we Wrocławiu. Oferta skierowana jest głównie do małych i średnich przedsiębiorców i obejmuje usługi księgowe oraz kadrowe. DP Synergia prowadzi księgi rachunkowe spółek oraz podmiotów zagranicznych (obsługa w języku niemieckim). W ofercie biura ponadto tłumaczenia, doradztwo podatkowe oraz gospodarcze (pomoc w procedurach: rejestracja, likwidacja, upadłość, przekształcenia spółek). Biuro posiada certyfikat Ministra Finansów upoważniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz obowiązkowe ubezpieczenie OC.

  Data dodania: 13 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty, Finanse, Banki »

  Wortal kredytowy UWAGAfinanse.pl - sprawdzona oferta kredytowa m.in. pożyczki gotówkowe, kredyty mieszkaniowe, kredyty konsolidacyjne, kredyty refinansowe oraz tanie konta osobiste, fundusze inwestycyjne, lokaty strukturyzowane, doradztwo finansowe.

  Wyróżniają nas unikalne artykuły kredytowe pisane przez naszych dziennikarzy. Cytują nas szeroko w sieci internet. Piszą dla nas blogerzy finansowi, dbający o profesjonalizm publikowanej treści. Zapraszamy do odwiedzenia serwisu www.UwagaFinanse.pl

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie Projektami »

  Jesteśmy nastawieni na kreowanie innowacyjnych rozwiązań dla przedsiębiorstw, samorządów, organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów ukierunkowanych na rozwój. Specjalizujemy się w consultingu wdrożeniowym (głównie Systemów opierających się o Zarządzanie Projektami) oraz szkoleniach . Świadczymy także usługi outsourcingowe dla przedsiębiorstw, głównie w obszarze controllingu operacyjnego projektów, ale także w zakresie działalności HR, oraz IT.
  Głównie działalność firmy skupia się na:
  1 Poszukiwaniu osób przedsiębiorczych i pomaganiu im w realizacji ich pomysłów biznesowych
  2 Dostarczaniu usług i produktów dla biznesu (szkoleń, wdrożeń, programów informatycznych)
  3 Wspomaganiu transformacji administracji publicznej w kierunku "klientocentryzmu" i konkurencyjności na rynku globalnym poprzez dostarczanie rozwiązań systemowych opartych na nowej wiedzy i nowoczesnej technologii informatycznej
  4 Dostarczaniu społeczeństwu usług edukacyjnych, podnoszących poziom kwalifikacji i adaptacyjności na rynku pracy
  5 Budowaniu tematycznych serwisów WWW opartych na innowacyjnym sposobie zaspokojenia nieodkrytych lub niedocenionych potrzeb użytkowników Internet

  Data dodania: 25 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe PITY 2013/2014 - program PIT »

  Program PIT FORMAT został opracowany w celu usprawnienia podatnikom procesu rozliczania zeznań podatkowych. Dzięki niemu w sposób błyskawiczny i bezproblemowy wypełniasz PITY i rozliczasz się z urzędem skarbowym. Program PIT FORMAT obsługuje wszelkie PITY 2013/2014 oraz wszystkie rodzaje dochodów: osobistych i z działalności gospodarczej (w tym ryczałt), dochody z giełdy oraz osiągane za granicą Jest niezwykle nieskomplikowany w obsłudze, a jednocześnie zasobny w licznych wyjątkowych funkcji i modułów. Jako jedyny wśród konkurencyjnych programów posiada prawdziwy Kreator z przyjaznym systemem "krok po kroku", który umożliwia, że program sam dokonuje obliczeń, a użytkownik nawet nie musi wiedzieć jakie PITY ma wypełnić.

  Sumę odliczenia na dzieci wykazać można składając wraz z rozliczeniem pit O. Pit O jest załącznikiem służącym do wykazywania odliczeń od podatku, w tym także odliczeń na dzieci. Powinno się go dołączyć do składanego w Urzędzie Skarbowym odpowiedniego druku. Ulga na dzieci, określana prorodzinną, rozliczana przy pomocy pit o przysługuje na każde niepełnoletnie dziecko, w stosunku do którego podatnik wypełniał władzę rodzicielską, pełnił rolę opiekuna prawnego lub rodziny zastępczej, z uwzględnieniem, że dziecko u niego mieszkało. Pit o może też objąć dzieci pełnoletnie niepełnosprawne oraz uczące się do 25 roku życia. Rozliczenie ułatwić może program PIT Format, który sporządzi też pit36, pit37, pit28 i pozostałe roczne deklaracje podatkowe 2013/2014. Uwzględni ulgi i odliczenia pit 2013/2014 (ulga prorodzinna na dzieci, ulga na internet, ulga rehabilitacyjna) oraz rozliczenie z dzieckiem, rozliczenie wspólne ze współmałżonkiem.
  Ten program pit ułatwia przesłać sporządzone roczne zeznanie PIT 2013/2014 prosto z programu do urzędu skarbowego.

  Data dodania: 16 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Testy predyspozycji zawodowych »

  Wybierasz się w najbliższym czasie na rozmowę kwalifikacyjną i martwisz się możliwymi pytaniami lub testami zawodowymi? Nie przejmuj się! Prezentujemy dla Ciebie specjalny serwis pracy, w którym znajdziesz wiele testów zawodowych i rekrutacyjnych, znajdziesz odpowiedź do której pracy najlepiej się nadajesz, jakie masz predyspozycje zawodowe. W serwisie są ponadto poruszane ogólne tematy psychologii pracy.

  Data dodania: 28 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kalkulator kredytowy »

  Kredytowy kalkulator, który udostępniamy, opierając się na danych ofert banków, wylicza wysokości rat kredytu w poszczególnych bankach. Oferujemy zarówno wyszukiwanie kredytów jak i kalkulator ratalny. Kalkulator kredytu posiada dużo możliwości wyszukiwania optymalnych dla kredytobiorcy kredytów polecanych na rynku. Pilnujemy aby nasz kalkulator kredytowy był zawsze uaktualniany. Nowości wprowadzają do kalkulatora codziennie specjaliści kredytowi. Podsumowując otrzymujecie Państwo sprawdzone informacje dla obiektywnej decyzji kredytowej. Kalkulator w oparciu o najlepsze oferty kredytowe czołowych banków.

  Data dodania: 26 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt - Oferty banków on-line - BANKIER24.Com »

  Serwis Finansowy. Kredyty, Karty, Konta, Rachunki firmowe - porównaj wszystkie na jednej stronie! Za pośrednictwem naszego serwisu możesz m.in.: złożyć wniosek bez konieczności wychodzenia z domu o takie produkty jak: konta osobiste, konta młodzieżowe, konta firmowe, kredyty gotówkowe, kredyty mieszkaniowe, kredyty samochodowe, kredyty dla firm, karty kredytowe. Ponadto zawsze znajdziesz u nas aktualności z zakresu finansów oraz najświeższe informacje o promocjach bankowych.

  Data dodania: 27 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Złoto walutowe »

  Witamy na stronie internetowej poświęconej wszystkiemu co związane ze złotem! Chciałbyś dowiedzieć się ciekawych informacji na temat złota? Gdzie występuje? Jaka jest jego historia? A może chcesz skorzystać z profesjonalnych porad, które pomogą Ci zakupić najlepsze złoto? Serdecznie zapraszamy do naszego serwisu, gdzie znajdziesz wszystko czego potrzebujesz!

  Data dodania: 26 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • EuroPG - doradztwo inwestycyjne, dotacje »

  EuroPG jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradczą. Oferujemy:
  1) Pomoc w pozyskiwaniu zewnętrznych źródeł finansowania (dotacje, pozyskiwanie funduszy europejskich, kredyty inwestycyjne, venture capital);
  2) Doradztwo inwestycyjne (zarządzanie projektami inwestycyjnymi, sporządzanie biznes planów i analiz, prowadzenie badań rynku, marketing);
  3) Doradztwo środowiskowe (raporty z oddziaływania na środowisko, plany, programy, prognozy).

  Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 16 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Firma konsultingowa - doradztwo »

  Witryna firmy doradczej Augeo Ventures. Świadczymy usługi konsultingu strategicznego i transakcyjnego.

  Doradcy pozwalają na wykorzystanie wiedzy konsultantów do tworzenia najlepszych rozwiązań w zakresie strategii.

  Strategie firm posiadają kluczowe poziomy istotności dla ich działalności, dlatego ważne jest skorzystanie z doświadczonych firm konsultingu strategicznego.

  Usługa doradztwa strategicznego obejmuje wiele rozmaitych obszarów. Często uznawane jest również fuzje i przejęcia jako część doradztwa strategicznego.

  Przykładowy proces budowania strategii obejmuje 3 zasadnicze etapy:
  1. Dogłębne poznanie spółki klienta
  2. Zespołowe opracowanie możliwości rozwoju (opcji strategicznych)
  3. Ewaluacja opcji oraz wydanie zaleceń co do wdrożenia przyjętej strategii rozwoju sprzedaży.

  Zdarza się, że powie człowiek sprzedam udziały. Co wówczas czynić? Doradztwo strategiczne!
  Doradzamy w sprzedaży spółek do inwestorów branżowych i finansowych oraz wykonujemy pozyskanie kapitału.

  Przygotowana wspólnie ze spółką, czytelna i kompletna strategia wzrostu spółki umożliwi:
  wypracowanie długoterminowych przewag strategicznych i tym samym wzmocnienie pozycji rynkowej przedsiębiorstwa;
  koncentrację wykonywanych prac na wysoko rentownych segmentach biznesu;
  uniknięcie kosztownych błędów mogących powodować koszty;
  ochronę przed złymi konsekwencjami dynamicznych trendów strategicznych;
  efektywne zachęcanie menedżerów i pracowników do działania;
  zwiększenie atrakcyjności firmy dla ewentualnych inwestorów (sprzedaż spółki).

  Data dodania: 30 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szwak & Dopierała :: Księgowi »

  Biuro Szwak & Dopierała jest kompleksowym, wyspecjalizowanym pakietem usług księgowo-podatkowych dla zróżnicowanych podmiotów gospodarczych.
  Nasza oferta to kompleksowy, wyspecjalizowany pakiet usług księgowo-podatkowych dla zróżnicowanych podmiotów gospodarczych. Naszymi Klientami są zarówno małe jednoosobowe firmy, jak i duże, dynamicznie rozwijające się spółki akcyjne.

  Data dodania: 27 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia »

  Dzięki naszemu serwisowi kupisz każde ubezpieczenie bez wychodzenia z domu.Na stronie zamieszczona jest porównywarka ubezpieczeń dzięki której można samodzielnie nie tylko porównać oferty wielu towarzystw ubezpieczeniowych ale także kupić wybraną polisę ubezpieczeniową.W naszej ofercie znajdują się ubezpieczenia komunikacyjne, mieszkaniowe, podróżne, dla firm oraz wiele innych.U nas znajdziesz również forum ubezpieczeniowe.

  Data dodania: 18 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Banki internetowe »

  Szukasz kredytu bądź banku? Najlepsze banki, kredyty w Polsce! W naszej propozycji znajdziesz najbardziej atrakcyjne kredyty mieszkaniowe, kredyty bankowe na nieruchomości, kredyty samochodowe, pożyczki hipoteczne, kredyty konsumpcyjne, kredyty odnawialne, kredyty gotówkowe, pożyczki hipoteczne, kredyty konsolidacyjne proponowane poprzez czołowe krajowe banki oraz instytucje finansowe. Zapraszamy do naszego portalu tak jak osoby fizyczne jak i firmy poszukujące propozycji bankowych. Współdziałamy z najważniejszymi i najlepszymi bankami w Polsce. Wejdź i skorzystaj z propozycji banków online.

  Data dodania: 21 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ksiegowość Milanówek »

  Księgowość Milanówek prowadzi wszechstronne usługi księgowe w zakresie całkowitej rachunkowości, w tym: prowadzenie dziennika, prowadzenie kont księgi głównej tudzież kont ksiąg pomocniczych, wykazu składników aktywów i pasywów, zestawienia obrotów i sald kont księgi głównej i ksiąg pomocniczych, zamykanie ksiąg rachunkowych po szczegółowej analizie zdarzeń ekonomicznych przez biegłego rewidenta oraz po sporządzeniu wszelkich sprawozdań.

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • KRS »

  Nasza firma zajmuje się szybką i fachową realizacją spraw prawnych i urzędowych, naszą specjalnością jest KRS (Krajowy Rejestr Sądowy). W swojej ofercie posiadamy także spółki na sprzedaż. Działamy na terenie Warszawy. Nie ograniczamy się jednak tylko do KRS’u, działamy kompleksowo - przygotowujemy wnioski i pozwy do innych sądów (m.in. do sądu wieczystoksięgowego, sądu cywilnego i sądu gospodarczego) i do wszelkiego rodzaju urzędów - do urzędu miasta.

  Data dodania: 22 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Dotacje inwestycyjne »

  Signum należy do czołowych firm świadczących usługi doradcze w sprawie uzyskiwania dotacji inwestycyjnych oraz funduszy unijnych. Poprowadzimy Państwa przez wszystkie etapy starania się o dotacje inwestycyjne, dzięki czemu nie będziecie Państwo musieli się martwić, że o jakimś szczególe zapomnieliście. Pomożemy również wypełnić wnioski unijne bez których pozyskiwanie dotacji jest niemożliwe. Terenem naszego działania jest cała Polska, a w szczególności Rzeszów i Warszawa.

  Data dodania: 12 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo Ubezpieczeniowe i finansowe w Warszawie »

  Ubezpieczenia w zakresie życie i zdrowie, majątek, emerytura oraz inwestycje i OFE. Doradzam w wyborze odpowiedniego dla Ciebie ubezpieczenia na życie. Ubezpieczenia majątkowe, mieszkań i domów – również w budowie - od wszelkich zdarzeń losowych, kradzieży i odpowiedzialności cywilnej. Fundusze inwestycyjne parasolowe. Kontakt telefoniczny: 223748496 lub 501124537.

  Data dodania: 27 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  Często reguły powiązane z prowadzeniem rachunkowości są nadto trudne dla zwykłych kierowników. Dlaczego więc trwonić cenny czas i dynamiczność, jeśli jest sposobność aby zlecić ten obowiązek obeznanym znawcom. Biuro rachunkowe Warszawa zajmuje się także tego typu kwestiami. Na dodatek służy niebagatelnym doradztwem w problemach rachunkowości. Więc należy się zastanowić, czy nie poprosić o pomoc do biura.

  Data dodania: 09 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • O nas | RESAKO »

  Resako Sp. z o.o. to licencjonowany broker ubezpieczeniowy, zajmujący się obsługą Klientów instytucjonalnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników, jesteśmy w stanie sprostać najwyższym wymaganiom Klientów, których reprezentujemy w relacjach z Ubezpieczycielami.Spośród dostępnych na rynku warunków ubezpieczenia wybieramy propozycje najlepiej dopasowane do profilu Państwa działalności. Poprzez negocjacje z Ubezpieczycielami modyfikujemy również zapisy warunków ubezpieczenia, uzyskując w efekcie zakres ubezpieczenia ściśle dopasowany do Państwa potrzeb.

  Data dodania: 04 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Skarbonka.Biz - konta oszczędnościowe »

  Skarbonka to serwis informacyjny zbierający najważniejsze wiadomości i spisujący to, co najistotniejsze na tematy podkreślające szeroko rozumianego składania oszczędności. Użytkownik znajdzie odpowiedź na pytanie czym jest zaskórniak, pakiet usług rentowych, konto oszczędnościowe, rynek międzynarodowy, jak również kupno papierów wartościowych – w powszechnie rozumianym kontekście tyczących go rządowych dyskusji. Konkurencyjne serwisy informacyjne publikują tylko cząstkę informacji o tym, co w procesie kapitalizowania jest najważniejsze. Dorzuć swój artykuł na prezentowaną stronę i opowiedz znajomym o zaletach płynących z mądrości artykułów finansowych, którą zdobyłeś odwiedzając Skarbonkę.

  Data dodania: 28 04 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo finansowe

Doradztwo finansowe - nowa strona:

Adres: