Praca za granicą Podkategoria: Praca za granicą

1 · 2 · następna strona »
 • Praca »

  Praca i oferty pracy, są od dawna chwytliwymi tematami w internecie. Jest to wygodna forma poszukiwania pracy, ponieważ nie wymaga nakładów finansowych na zakup prasy i śledzenia ofert z ołówkiem w dłoni. Dziś wygląda to inaczej; osoba bezrobotna ma do dyspozycji serwisy i portale poprzez które firmy poszukują kadry pracowniczej. Przy ofercie widnieje nie tylko kontakt telefoniczny i mailowy do ogłoszeniodawcy, ale również możliwość przesłania życiorysu cv, to znacznie uatrakcyjnia i ułatwia poszukiwanie pracy. Liderpracy.pl jest serwisem, do którego dziennie napływa wiele ofert pracy i na korzystanie z niego serdecznie Państwa zapraszamy.

  Data dodania: 21 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Au pair, opiekunka, au pair USA - Happy AuPair »

  Poznawaj język i kulturę jako Au PairCzy wiesz, że możesz jednocześnie pracować, poznawać nową kulturę i uczyć się wybranego języka? Wystarczy, że zdecydujesz się zostać Au Pair w proponowanym przez nas kraju.Au Pair nie jest zwykłą gosposią domową, czy opiekunką. Au Pair to starsza siostra, która organizuje czas swojemu młodszym rodzeństwu oraz zajmuje się drobnymi pracami domowymi. Jednak bycie Au Pair to nie tylko obowiązki. Twoja nowa rodzina zapewni Ci kieszonkowe oraz możliwość uczestnictwa w kursach językowych. Będziesz poznawać nowych ludzi, miejsca, kulturę i obyczaje. Happy Au Pair to biuro specjalizujące się w organizowaniu wyjazdów do Wielkiej Brytanii, Irlandii, Włoch, Holandii, Francji, Niemiec, Hiszpanii oraz USA. Działamy zgodnie z Międzynarodowym Programem Au Pair, zapewniając naszym klientkom bezpieczeństwo zarówno w trakcie aplikowania, jak i podczas pobytu u rodziny goszczącej.

  Data dodania: 21 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kreatywne wzory CV »

  InneCV.pl to zbiór profesjonalnych materiałów aplikacyjnych. Materiały te zostały sprawdzone czujnym okiem profesjonalnych rekruterów z profesjonalnych firm head hunteringowych. W zasobach serwisu znajdują się ciekawe wzory cv oraz listy motywacyjne na konkretne posady. Zbiór tzw. kreatywnych CV to interesująca baza graficznych wzorów CV, które cechują się ciekawym wyglądem i profesjonalnym wykonaniem.

  Data dodania: 24 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Życiorys zawodowy »

  Witaj w serwisie CVTips.pl – internetowym agregatorze przykładowych pism aplikacyjnych. Dzięki ciężkiej pracy naszych redaktorów możemy ci zaoferować ciekawe informacje przydatne przed podjęciem pierwszej i kolejnych prac. W serwisie znajdziesz gotowe przykłady cv, listów motywacyjnych oraz podań o pracę, a także praktyczne informacje przed odbyciem pierwszej rozmowy kwalifikacyjnyej.

  Data dodania: 24 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • PRACA ŁÓDZKIE, PRACUJ W ŁÓDZKIM »

  Masz nawyk stałego przeglądania ofert pracy tak jak i inni ? Jeśli tak to powinieneś odwiedzić nas - pracalodzkie.info bowiem tworzymy nasz serwis z pasją oraz z myślą o osobach, które dbają o swój wolny czas i starają się wykorzystać go jak najlepiej. Co możesz znaleźć na naszej stronie, otóż - przede wszystkim naszym priorytetem jest baza ogłoszeń o pracę z woj. łódzkiego, która wzbogaca się co dzień o nowe, aktualne ogłoszenia o pracę. Pamiętaj, że odwiedzając nasz serwis i korzystając z naszych ogłoszeń wspierasz rozwój regionalny.

  Data dodania: 28 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dom »

  Internetowe forum Norwegia - atrakcyjna praca dla Polaków w Norwegii. Na Forum Norwegia rozmaite działy tematyczne: ogłoszenia różne, aktualności, codzienne sprawy, norweski język, turystyka, hobby, kulinaria i rozrywka w norwegii. Podatki, sprawy urzędowe, przedsiębiorca, pracownik w Norwegii. Norwegia praca i życie - transport i motoryzacja, noclegi, sprzedaż, kupno i wynajem nieruchomości - dom i mieszkanie w Norwegii.

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hands to Work - praca za granicą »

  Firma hands to work doradztwo personalne jest agencją pracy, która kieruje obywateli polski do pracy za granicę do Holandii. Praca za granicą jest bardzo dobrą formą możliwości pracy tymczasowej, ale wielu pracowników jest związanych z firmą od wielu lat. Praca w Holandii jest
  oferowana w branżach logistycznej, produkcyjnej oraz rolnictwie. Firma ceni jakość usług i dba o zadowolenie swoich pracowników. Należy do Zwiazku Pracodawców OKAP ( www.okap.org.pl ) który zrzesza wiele podobnych agencji pracy kierujących do pracy za granice do Holandii, Belgi, Austrii, Hiszpanii, Francji, Włoch, Niemiec i innych. Można znaleźć oferty pracy na stronie
  http://okap.org.pl/czlonkowie-okapu.html
  Agencje które nalezą do związku dbają o przestrzeganie przepisów i dobrą opinię branży.
  Wiele informacji, w tym oferty pracy, możesz znaleźć na stronie www.handstowork.pl
  Siedziba firmy :
  HANDS TO WORK Sp. z o.o. Doradztwo Personalne
  Ul. Dubois 5/1 45-070 Opole
  Oddziały :
  - województwo śląskie 42-700 Lubliniec ul. Plac Kościuszki 15
  - województwo podkarpackie 35-074 Rzeszów ul. Piłsudskiego 10
  - województwo kujawsko– pomorskie 87-100 Toruń ul. Mostowa 22

  Data dodania: 13 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agencja pracy »

  Agencja pracy tymczasowej pozwala na błyskawiczne szukanie tymczasowej pracy. Każdego dnia dodawane są nowe oferty, więc każdy odwiedzający może znaleźć każdego dnia coś interesującego dla siebie. Tego typu miejsca pozwalają znaleźć ciekawą pracę dzięki kontaktom z firmami. Serwis z ogłoszeniami pracy. Śledź nasze oferty a odnajdziesz wymarzoną pracę. Praca tymczasowa w Polsce dla każdego.

  Data dodania: 20 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Why Not Fly »

  Why Not Fly umożliwia rezerwację biletów lotniczych m.in. do USA, Kanady, Chin, Indii, Włoch, Niemiec, Norwegi, Francji, Hiszpanii, Portugalii. Oferuje także rezerwację hoteli oraz ubezpieczenia w podróży. Skupia się na lotach w Europie takich jak loty do Londynu, Barcelony, Dublina, Oslo, Mediolanu, Rzymu, Bolonii, Brukseli, Palermo, Malagi, Malty, Frankfurtu czy Porto.

  Data dodania: 20 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Praca USA »

  Stany Zjednoczone nieustannie są doskonałym miejscem zatrudnienia dla Polaków. Pomimo, że o zgodną z prawem posadę w Stanach trudno, wielu z nas bardzo na tym zależy. Zapraszamy na naszą stronę, na łamach którego znajdziesz sporo cennych informacji odnośnie szukania pracy oraz zdobywania na nią dokumentów w USA. Skłaniamy również do czynnego udziału w życiu naszego wortalu.

  Data dodania: 21 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku »

  Oferujemy rozliczenie podatku Anglii, Irlandii, Niemiec, Holandii i Austrii. Zapewniamy szybki i sprawny zwrot podatku. Bez zaliczek i dodatkowych kosztów pomagamy w dopełnieniu wszelkich formalności. Wszystkie niezbędne dokumenty wymieniamy pocztą. Znamy najnowsze przepisy prawa podatkowego. Współpracujemy z zagranicznymi urzędami. Zatrudniamy zespół specjalistów. Odzyskany podatek z zagranicy przelewamy na konto bankowe klienta. Wypełnij formularz i odzyskaj z naszą pomocą swój zwrot podatku.

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku »

  Jeżeli pracowałeś zagranicą (w Holandii, Wielkiej Brytanii i innych), możesz, a nawet powinieneś odebrać podatek za pracę w danym kraju. Niestety często barierą jest język, dlatego lepiej zgłosić się do firmy, która się tym zajmuje. Przesyłając wszystkie dokumenty, nie musisz martwić się o resztę formalności i możesz być pewien, że podatek dotrze do Ciebie szybko i bez problemów. Dowiedz się o szczegółach na naszej stronie!

  Data dodania: 23 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca w USA »

  Sprawdzasz firmy za granicą? Jesteś niewesoły z profitów w Polsce? Potrzebujesz przetrwać renomowaną przygodę i świetnie spędzić okres w Stanach Zjednoczonych? Jeśli tak to odwiedź naszą witrynę! Nasza taryfa powinna spełnić Twoje oczekiwania. Możesz zlecić nam poszukiwania roboty, zdołasz też samemu znajdować prace w USA lecz pojedziesz tam z nami i będziesz pewny! Te jak również wiele pozostałych usług, które proponujemy posługują Twojemu wynagrodzeniu. Zapraszamy! Praca w USA!

  Data dodania: 18 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Praca za granicą »

  Jeden z najpopularniejszych na polskim rynku, rozbudowany serwis ogłoszeniowy, którego misją jest pomoc Polakom i Polonii na całym świecie. Codziennie gromadzi setki nowych, aktualnych ogłoszeń drobnych, towarzyskich, motoryzacyjnych, ofert pracy, wynajmu nieruchomości itp. Udostępnia też forum dyskusyjne, skupiające tysiące internautów, zawsze gotowych do wymiany opinii, dzielenia się wiedzą i doświadczeniem. Dodawanie własnych ogłoszeń jest bezpłatne, istnieje jednak możliwość ich wyróżnienia za dodatkową opłatą.

  Data dodania: 27 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • praca w Niemczech oferty »

  Wielu osobom wydaje się, że praca w Niemczech jest zarezerwowana dla nielicznych. Panuje również stereotyp, że to mężczyźni powinni jeździć do pracy za granicę. Kojarzy ona się bowiem, z ciężką fizyczna pracą. Jednak prawda jest taka, że dla kobiet też istnieje wiele zawodów z pośród których mogą wybrać coś interesującego. Między innymi mogą pracować jako opiekunki osób starszych w Niemczech.

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • CV i Listy Motywacyjne - Profesjonalne CV »

  Zapraszam na stronę dotyczącą CV i listów motywacyjnych oraz całego procesu rekrutacji kandydatów. Na naszej stronie dowiecie się Państwo jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna, jak dobrze przygotować się do rozmowy o pracę, a nasi specjaliści ds. rekrutacji oraz eksperci od zarządzania zasobami ludzkimi (HR) przygotują dla Państwa profesjonalne CV oraz list motywacyjny. Wykonamy również tłumaczenie CV oraz listu motywacyjnego na język angielski oraz język niemiecki.

  Data dodania: 01 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Praca za granica w serwisie praca.owi.pl »

  Praca, oferty pracy, praca za granicą - ogłoszenia o pracy w portalu pracy owi.pl - ogłoszenia w internecie - ogłoszenia dam pracę, szukam pracy, giełda pracy, ogłoszenia praca, ogłoszenia bez logowania i bez zbędnych rejestracji, dzięki czemu szybko dodasz swoje ogłoszenia praca. Tylko u nas ogłoszenia praca za granicą są zupełnie darmowe, dzięki czemu szybko dodasz ogłoszenia.

  Data dodania: 07 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku z Holandii »

  Pracowałeś w Holandii? Pomożemy Ci odzyskać podatek, jaki zapłaciłeś na terenie tego kraju, nawet jeśli pracowałeś tam 3 lata temu. Nasze biuro podatków zagranicznych może Ci także pomóc uzyskać zwrot podatku z Wielkiej Brytanii, Irlandii Pd., Niemiec, Holandii, Austrii, Norwegii oraz USA. Jeśli pracujesz na terenie Niemiec, możemy dla Ciebie załatwić zasiłek rodzinny (Kindergeld). Działamy na rynku od wielu lat i posiadamy ogromne doświadczenie w odzyskiwaniu podatków z zagranicy. Dzięki temu uzyskujemy maksymalne zwroty w najkrótszym możliwym czasie.

  Data dodania: 15 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • zwrot podatku Holandia »

  Nasze biuro podatków zagranicznych od wielu lat odzyskuje podatki dla Polaków pracujących za granicą. Oferujemy zwrot podatku z Wielkiej Brytanii, Irlandii PD., Austrii, Niemiec, Holandii, Norwegii oraz USA. W przypadku osób pracujących w Niemczech możemy także uzyskać zasiłek rodzinny (Kindergeld). Posiadamy duże doświadczenie a nasze prowizje są jednymi z najniższych na rynku. Na naszej stronie internetowej możesz dodatkowo zapoznać się z wieloma poradami dla osób pracujących za granicą.

  Data dodania: 16 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Katalog stron www »

  Spis ciekawych stron internetowych o najróżniejszej tematyce. Jeśli szukasz przydatnych informacji, skorzystaj z naszego serwisu. Tu na pewno znajdziesz interesujące strony internetowe. Jeśli chcesz się podzielić swoimi linkami z innymi użytkownikami, zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu. Katalog stron internetowych to miejsce, gdzie w łatwy i szybki sposób możesz dodać link do swojej strony www.

  Data dodania: 26 07 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Praca za granicą

Praca za granicą - nowa strona:

Adres: