Windykacja Podkategoria: Windykacja

1 · 2 · następna strona »
 • TRUST - odszkodowania komunikacyjne Wrocław »

  Trust Doradztwo Prawne – działamy głównie na terenie województwa dolnośląskiego, specjalizujemy się w dochodzeniu odszkodowań za wypadki komunikacyjne, wypadki przy pracy, wypadki przy pracy, w rolnictwie, a także za wypadki do których doszło w wyniku nienależytego utrzymania nawierzchni( drogi lub chodnika). Jeśli doznałeś obrażeń ciała w wyniku wypadku to należy Ci się odszkodowanie, a my pomożemy Ci je uzyskać.
  Zajmujemy się zarówno sprawami, które nie zostały jeszcze zgłoszone do towarzystwa ubezpieczeniowego, jak i tymi, w których ubezpieczyciel zaniżył należną Państwu kwotę odszkodowania oraz w których bezzasadnie odmówił wypłaty odszkodowania. Działamy zgodnie z zasadą NO WIN NO FEE ( nie wygrywasz nie płacisz), czyli nasze wynagrodzenie pobieramy dopiero po uzyskaniu odszkodowania na rzecz poszkodowanego.

  Data dodania: 23 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • KRONN Prawo i Windykacja »

  W imieniu KRONN Sp. z o.o, z siedzibą we Wrocławiu zapraszamy do współpracy w zakresie obsługi prawno – windykacyjnej zarówno podmioty gospodarcze jak i osoby prywatne. Jeśli masz problemy z odzyskaniem swoich należności, napotkałeś na jakieś bariery prawne, chcesz skierować swoją sprawę na drogę postępowania sądowego lub sam zostałeś pozwany zadzwoń do nas na bezpłatną konsultację.
  W naszej ofercie znajduje się także wykup wierzytelności. Skupujemy z rynku, płacąc w dniu podpisania umowy noty odsetkowe. W zakresie pozostałych wierzytelności proponujemy wykup z terminem płatności lub inna formę współpracy. Każda oferta zgłoszona przez naszych klientów jest analizowana.
  Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę internetową.
  Kontakt z firmą:
  e-mail: biuro@kronn.pl
  tel. 071 791 19 72
  fax. 071 791 38 51
  kom. 691 730 660

  Data dodania: 30 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Firma Raport »

  Firma Raport powstała w 1998roku i od tego czasu zajmuje się głównie windykacją długów. W 2001 roku firma zatrudniała już kilkanaście osób, nawiązując przy tym współprace z renomowanymi kancelariami prawnymi. W 2002 kolejne zmiany będące następstwami dynamicznym rozwojem Przedsiębiorstwa. Firma Raport inwestuje w nieruchomości komercyjne, rozszerza się zakres usług, w ofercie znajdują się: pożyczki dla firm, oddłużanie, restrukturyzacja zadłużenia, monitoring. W 2004 roku Firma rozpoczyna współpracę z kontrahentami z Włoch, Niemiec, Austrii w zakresie windykacji na terenie Polski.

  Windykacja Chorzów, Windykacja Katowice, Windykacja Dąbrowa Górnicza, Windykacja Śląsk pod takimi ale wieloma innymi frazami można nas znaleźć w Google.pl

  Firma Raport daje gwarancję profesjonalnej obsługi Państwa wierzytelności na przestrzeni całego postępowania windykacyjnego. Działanie Firmy zmierza do odzyskania pieniędzy na etapie postępowania polubownego, bez konieczności prowadzenia procesu sądowego. Jeżeli jednak taka konieczność powstaje, prowadzimy postępowanie sądowe pokrywając koszty zastępstw procesowych. Aktywnie uczestniczymy również w postępowaniu komorniczym ustalając majątek ruchomy i nieruchomy dłużnika, rachunki bankowe i wszystkie składniki jego majątku tak, by skierować do nich zajęcia komornicze.
  RAPORT
  ul. Wolska 1
  41-300 Dąbrowa Górnicza
  Tel: 032 261 92 94

  Data dodania: 27 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Warszawa Dariusz Staniszewski »

  Kancelaria specjalizuje się w następujących dziedzinach prawa:
  • prawo cywilne (np. sprawy o zapłatę, odszkodowawcze (błędy lekarskie, wypadki itd.), o ochronę dóbr osobistych, analiza i sporządzanie umów),
  • prawo pracy (o przywrócenie do pracy, o odszkodowanie, opiniowanie umów o pracę, o zakazie konkurencji, opiniowanie kontraktów menedżerskich),
  • postępowanie egzekucyjne i zabezpieczające (np. udział w postępowaniu egzekucyjnym, sprawy o przybicie i przysądzenie własności nieruchomości),
  • prawo spadkowe (np. sprawy o stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku, zabezpieczenie spadku, przyjęcie bądź odrzucenie spadku, o obalenie testamentu),
  • prawo rodzinne (np. sprawy o rozwód lub separację, podział majątku itp.)
  • prawo mieszkaniowe (np. kupno i sprzedaż mieszkań, analiza umów ze spółdzielniami i deweloperami, sprawy o eksmisję, o zapłatę czynszu o wstąpienie w stosunek najmu),
  • prawo obrotu nieruchomościami (np. sprawy własnościowe, o naruszenie posiadania, zasiedzenie, ustanowienie drogi koniecznej, zniesienie współwłasności),
  • prawo karne (obrona w postępowaniu przed sądem, występowanie w charakterze oskarżyciela posiłkowego, przygotowywanie pism procesowych i wniosków dowodowych, apelacji karnych).
  W ramach swojej działalności Kancelaria oferuje szereg usług z zakresu obsługi prawnej przedsiębiorców w szczególności:
  • opiniowanie i sporządzanie umów,
  • porady i opinie prawne,
  • zakładanie spółek,
  • obsługa spółek
  • prowadzenie spraw sądowych.
  W ramach współpracy z Kancelarią możliwe jest też korzystanie ze stałej obsługi prawnej.

  Data dodania: 03 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Polaris »

  Oferujemy usługi w zakresie prewencji windykacyjnej oraz windykacji należności. Dyscyplinujemy odbiorców Klienta do regularnych i terminowych spłat zadłużenia. Zapewniamy wysoką jakość i etykę oferowanych usług. Nasza firma zajmuje się odzyskiwaniem należności. Jeżeli ktoś jest Ci winny pieniądze - zadzwoń do nas. Bez opłat wstępnych i zbędnych utrudnień. Na pewno Ci pomożemy. Pomagamy zarówno osobom fizycznym jak i przedsiębiorcom.
  Dla przedsiębiorstw mamy coś ekstra w ofercie. Osoby zainteresowane naszą usługą zapraszamy do kontaktu z nami.

  Data dodania: 12 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja i faktoring »

  Profesjonalna firma windykacyjna z piętnastoletnim stażem na rynku usług prawnych i finansowych oferuje pośrednictwo w zakresie windykacji, a także jako działania prewencyjne, faktoring i monitoring należności. Współpraca z firmami podczas realizacji transakcji ułatwia podejmowanie decyzji i zapobiega próbom oszustw. Opieka prawna firmy Jatex to wachlarz możliwości odzyskania należności w profesjonalnej oprawie. Prawnicy z naszej firmy windykacyjnej posiadają duże doświadczenie i do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie.

  Data dodania: 28 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja należności Wrocław »

  Sfera działalności biura prawnego Global obejmuje wszystkie kłopoty dotyczące należności pieniężnych. Ofertę usług kierujemy przede wszystkim do małych i średnich podmiotów gospodarczych jak również do instytucji finansowych i jednostek prywatnych pragnących swoje kłopoty związane z egzekwowaniem należności rozwiązać w sposób prawny, bezzwłoczny i efektywny z jednoczesnym zminimalizowaniem wydatków ich kierowania. Wyspecjalizowani prawnicy Wrocław zajmą się negocjacjami w sferze prawa gospodarczego, handlowego, spadkowego, cywilnego, jak też administracyjnego. Prawnicy Wrocław dostarczają najwyższą jakość i wydajność przeprowadzanych negocjacji i windykacji. Pamiętaj nasz prawnik Wrocław udzieli Ci pomocy w każdej sytuacji.

  Data dodania: 17 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Anglia odszkodowania »

  Pomoc prawna poszkodowanym w wypadkach na terenie UK. Nasza pomoc jest w 100% darmowa i umożliwia uzyskanie najwyższej możliwej kwoty odszkodowania. Nie pobieramy żadnych zaliczek czy też opłat za rozpatrzenie sprawy. Nasze koszty są pokrywane przez stronę przeciwną dzięki czemu uzyskujesz gwarancję że podczas całego procesu likwidacji szkody nie będziesz obciążony żadnym kosztem jak również uzyskasz 100% odszkodowania bez żadnych potrąceń. Nasi prawnicy specjalizują się w sprawach związanych z wypadkami przy pracy jak i wypadkami drogowymi.

  Data dodania: 11 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Proste-Odszkodowanie.pl »

  W prosty spsób odzyskujemy odszkodowania, zadośćuczynienia za wyrządzoną krzywdę czy szkodę. Profesjonalne odzyskiwanie należnych Ci się pieniędzy! Sprawdź nas!

  Jeśli miałeś wypadek komunikacyjny oraz odniosłeś obrażenia, poniosłeś straty, straciłeś kogoś bliskiego, ubezpieczyciel zaniżył należne odszkodowanie - możesz liczyć na naszą pomoc! Wbrew pozorom nie jest łatwo uzyskać odszkodowanie w należnej wysokości. Warto zwrócić się po nie do profesjonalnej kancelarii zajmującej się odzyskiwaniem odszkodowań.

  Na terenie całego kraju pomagamy osobom poszkodowanym w wypadkach w uzyskaniu ustawowych odszkodowań cywilnych z tytułu doznanych szkód osobowych lub majątkowych, a w szczególności za wypadki komunikacyjne, w pracy, błędy w sztuce medycznej.

  Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne jak też podmioty gospodarcze, dla których przygotowaliśmy ciekawą i bogatą ofertę stałej pomocy prawnej.

  Statystyki informują:

  * Nieudolne postępowanie odszkodowawcze zamyka drogę, przed uzyskaniem właściwego odszkodowania; lepiej zlecić to specjaliście od początku, a efekt będzie lepszy.
  * Działania na własną rękę bez wsparcia profesjonalnej instytucji zajmującej się odzyskiwaniem odszkodowań nie przynosi oczekiwanego rezultatu.

  Data dodania: 03 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • BIURA PRAWNE kancelaria adwokacka i prawnicza »

  BIURA PRAWNE - prawnicy, adwokaci, radcy prawni, kancelaria adwokacka i prawnicza, porady prawne, prawo, podatki, przepisy. W naszej bazie znajduje się już kilka tysięcy adresów biur i kancelarii prawniczych i adwokackich z całej Polski. Znajdź adwokatów lub radców prawnych korzystając z wyszukiwarki. Możesz wybrać województwo z mapy Polski, miasto z listy rozwijanej lub wyszukać ciąg znaków odpowiadających nazwie, miejscowości, specjalizacji lub innym charakterystycznym danym.
  Na naszych stronach znajdują się także wybrane interesujące wiadomości, artykuły i publikacje z dziedziny prawa.
  Zapraszamy do korzystania z informacji zamieszczonych w serwisie.

  Data dodania: 13 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • kancelarieaziwaszkiewicz.pl - Start »

  Zapewniamy profesjonalną oraz szybką obsługę w wyspecjalizowanych dziedzinach prawa, przy współpracy obu kancelarii, a w szczególności:

  - prawo cywilne

  - prawo gospodarcze

  - prawo rodzinne

  - prawo karne


  Sporządzamy opinie, analizy prawne, prowadzimy negocjacje, a także reprezentujemy klientów przed sądami, urzędami, instytucjami. Konsultacje prawne, pomoc prawna dla podmiotów gospodarczych obejmująca stałą obsługę prawną. Proponujemy pomoc w redagowaniu pism procesowych, wniosków, projektów umów. Sporządzamy opinie prawne.

  Data dodania: 12 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Bydgoszcz »

  Nasza firma przekazuje w Twoim imieniu do rejestru dłużników informacje na temat nierzetelnych kontrahentów, którzy nie regulują swoich zobowiązań w terminie. Za naszym pośrednictwem możesz dopisać do rejestru dłużników niespłacone długi w tym też te, które otrzymały postanowienie o bezskutecznej egzekucji. Atutem tej usługi jest skuteczność zdyscyplinowania nierzetelnego kontrahenta do uregulowania zobowiązań oraz możliwość sprawdzania potencjalnego kontrahenta, co powoduje minimalizację ryzyka współpracy nim, jak również wzmacnia Państwa wizerunek jako firmy dobrze zarządzanej.

  Data dodania: 19 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja miedzynarodowa »

  Strona dedykowana jest dla przedsiębiorstw mających dłużników za granicą. Windykacja zagraniczna jest potrzebna przedsiębiorstwom, które eksportują swoje produkty czy świadczą usługi i spotykały się w swojej aktywności na nierzetelnego odbiorcę.Platforma windykacji zagranicznej - zapewnia windykację na ternie państwa nie rzetelnego partnera.Platforma windykacji zagranicznej umożliwia odzyskać należności nie tylko w takich krajach jak Rumunia, Włochy, Niemcy, Holondia lecz także ponad 60 krajach na globie. Firmom bardzo ciężko jest prowadzić na własną rękę windykacją poza granicami kraju.

  Data dodania: 26 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Rzeszów »

  Obsługa prawna, porady prawne, doradztwo prawne, opinie prawne, odszkodowania, windykacja, zastępstwo oraz reprezentacja Klienta to zasadnicze domeny Kancelarii prawniczej.

  Kancelaria prawna współpracuje z podmiotami z innych korporacji zawodowych. Prawnicy, adwokaci, radcy prawni, notariusze, doradcy podatkowi konsultują skomplikowane zlecenia w zakresie swoich specjalizacji.

  Realizowane usługi prawnicze obejmują: prawo cywilne, spadkowe, rodzinne, gospodarcze, administracyjne, bankowe, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, prawo karne.

  Rzeszów - miasto, w którym mają swoje siedziby Sąd Rejonowy, Sąd Okręgowy, Sąd Apelacyjny. W Rzeszowie działa również Okręgowa Rada Adwokacka jako organ samorządu adwokackiego.

  Zapraszam do zapoznania się z ofertą Kancelarii zawartą na stronie internetowej.

  Adwokat Wiktor Gamracki

  Data dodania: 25 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • raport bik »

  Nasza firma specjalizuje się w usuwaniu niekorzystnych wpisów znajdujących się w biurze informacji kredytowej. Bik przetwarza wszelkie informacje o zobowiązaniach finansowych klientów banków. Dzięki współpracy z naszą instytucją szybko i zdecydowanie ustalimy które wpisy decydują o odmowie przyznania kredytu i usuniemy te wpisy. Męczą cie wysokie raty kredytowe ? Nasi specjaliści pomogą Ci w wyborze najbardziej optymalnej drogi rozwiązania problemu z kłopotliwym zadłużeniem. Pomagamy w każdej sytuacji. Pozwól sobie pomóc i koniecznie odwiedź naszą stronę internetową.

  Data dodania: 03 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Radca Prawny Bielsko-Biała »

  Kancelaria Adwokacka - Adwokat Bielsko-Biała z siedzibą w Bielsku-Białej (Obsługa prawna osób fizycznych jak i przedsiębiorstw (stała obsługa firm). Usługi adwokackie obejmują ustne/pisemne porady prawne, sporządzanie umów, reprezentacja przed sądami, negocjacje, windykacja należności. Kancelaria Adwokacka specjalizuje się w następujących dziedzinach prawa:prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo spadkowe, prawo handlowe, prawo karne, prawo karnoskarbowe, prawo pracy, prawo ubezpieczeń społecznych, prawo budowlane. Promowana kancelaria prawnik bielsko-biała pomoże w różnych kwestiach prawnych. Szeroka propozycja zawiera zawodowe porady prawne na wysokim poziomie. Pełen obszar działań opublikowano na portalu internetowym. Specjalnością zespołu adwokatów są sprawy z zakresu prawa karnego i rodzinnego. Nasza kancelaria cieszy się dużym zaufaniem wśród swoich klientów.Grupa Corporis radca prawny Bielsko-Biała. Profesjonalna indywidualna obsługa prawną przedsiębiorstw stanowi o naszym fachu. Nasi prawnicy specjalizują się także w postępowaniach z zakresu prawa budowlanego, w tym realizacji inwestycji oraz z zakresu prawa finansowo - podatkowego. W naszej ofercie znajduje się obsługa spółek jak również klientów indywidualnych a także porady prawne.

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Wrocław »

  Kancelaria Prawna M. Moszczyńska & M. Moszczyński s.c. powstała w 2001 roku. Początkowo firma prowadzona była tylko przez Michała Moszczyńskiego, jednak od kilku lat powiększyło się grono firmy o Panią Małgorzatę Moszczyńską.
  Kancelaria Prawna Państwa Moszczyńskich mieści się w Wrocławiu na ulicy Lelewela 15/15 pokój 15A i to przede wszystkim mieszkańcom Wrocławia udzielamy pomocy prawniczej.
  Od początku powstania Kancelaria Adwokacka specjalizowała się w prowadzeniu spraw gospodarczych, z zakresu zamówień publicznych, w prawie ochrony własności przemysłowej nie wyłączając spraw karnych, rodzinnych i stricte cywilnych.

  Firma zajmuje się od wielu lat prowadzeniem spraw z zagranicy, m.in. Włoch, Szwajcarii i Francji. (Prowadzimy też sprawy przed polskimi sądami z wykorzystaniem prawa obcego.) Wzrost potrzeb i oczekiwań Klientów Kancelarii doprowadził do rozwoju i do poszerzenie zakresu świadczonej pomocy prawnej.
  Windykacja Wrocław to najnowsza usługą którą możemy zaoferować.
  Nie boimy się podejmować nawet najtrudniejszych zleceń windykacyjnych.

  Data dodania: 20 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zakładanie spółek »

  Fima windykacyjno-prawna Primus specjalizuje się kompleksową obsługą wierzytelności niewielkich i dużych podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych ukierunkowaną na zlecenie klienta. Bogata oferta dotyczy między innymi takich zagadnień jak windykacja należności, zakładanie spółek także mediacje gospodarcze. Primus zapewnia skuteczną windykację przy wykorzystaniu wszelakich prawnych narzędzi ustawowych oraz współczesne metody negocjacji. Zlecenia ustalane są osobno, dodatkowo bez zbędnych opłat wstępnych a prowizja ustalana w umowie ze zleceniodawcą. Stałym klientom udzielane są należyte zniżki.

  Data dodania: 01 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Warszawa »

  Kancelaria prawna De Iure istnieje od kilku lat i pomaga swoim klientom w różnych dziedzinach prawa, zarówno klientom indywidualnym oraz podmiotom gospodarczym. Udzielamy porad prawnych i konsultacji, bierzemy udział w prowadzonych negocjacjach, załatwiamy niezbędne sprawy urzędowe a także pomagamy przy zakładaniu i rejestracji działalności gospodarczej.

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Windykacja Gdańsk »

  Firma GRABOWSKI INKASSO Doradztwo Finansowo-Prawne oferuje usługi bezzaliczkowej windykacji zarówno na etapie polubownym jak i w postępowaniu sądowym o zapłatę, na podstawie o umowę powierniczego przelewu wierzytelności. GRABOWSKI INKASSO kieruje sprawy do sądu o zapłatę na swój koszt, ostatecznie ściągając ten koszt od dłużnika. Również w przypadku egzekucji komorniczej firma windykacyjna pokrywa zaliczki komornicze z własnych środków. Zasada współpracy brzmi następująco: dopóki dług pozostaje nieodzyskany, zlecający-wierzyciel nie ponosi absolutnie żadnych kosztów z tytułu zleconej windykacji długu.

  Data dodania: 23 12 2009 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Windykacja

Windykacja - nowa strona:

Adres: