Biura rachunkowe Podkategoria: Biura rachunkowe

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Biuro Rachunkowe Gdynia »

  Biuro rachunkowe działające ponad 10 lat na trójmiejskim rynku usług księgowych. Prowadzenie wszelkiego typu ksiąg rozrachunkowych, wypełnianie zeznań podatkowych - pit, vat oraz elektroniczne wysyłanie comiesięcznych deklaracji w imieniu klientów, dzięki posiadaniu podpisu,certyfikowanego klucza elektronicznego. Działalność księgowa prowadzona na podstawie świadectwa, wydanego przez Ministerstwo Finansów.

  Data dodania: 25 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo Rachunkowość DP Synergia »

  DP Synergia to biuro rachunkowe z siedzibą we Wrocławiu. Oferta skierowana jest głównie do małych i średnich przedsiębiorców i obejmuje usługi księgowe oraz kadrowe. DP Synergia prowadzi księgi rachunkowe spółek oraz podmiotów zagranicznych (obsługa w języku niemieckim). W ofercie biura ponadto tłumaczenia, doradztwo podatkowe oraz gospodarcze (pomoc w procedurach: rejestracja, likwidacja, upadłość, przekształcenia spółek). Biuro posiada certyfikat Ministra Finansów upoważniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz obowiązkowe ubezpieczenie OC.

  Data dodania: 13 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Kaweccy. Będzin. Śląsk »

  Biuro Rachunkowe Kaweccy s.c. jest profesjonalną, dynamicznie rozwijającą się firmą, świadczącą wszechstronne usługi przez wysoko wykwalifikowaną kadrę.

  Prowadzimy kompleksowe usługi księgowe:

  podatkowej księgi przychodów i rozchodów
  ksiąg rachunkowych
  ryczałtu ewidencjonowanego
  rejestru zakupu i sprzedaży VAT
  ewidencji środków trwałych i wyposażenia
  deklaracji podatkowych PIT, CIT, VAT
  sprawozdań finansowych
  dokumentacji i rozliczeń z ZUS
  obsługi kadrowo-płacowej firm m. in.: umowy o pracę, umowy zlecenia, listy płac
  reprezentowania klienta w US, ZUS i innych instytucjach na podstawie udzielonego pełnomocnictwa
  wyprowadzania zaległości podatkowych
  sprawozdań statystycznych do GUS
  rocznych zeznań podatkowych
  pomocy przy rozpoczęciu działalności
  innych usług według potrzeb i życzenia klienta.

  Pomagamy odzyskać zapłacony za granicą podatek.

  Zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz wykonujemy Świadectwa Energetyczne, Certyfikaty Energetyczne.

  www.kaweccygroup.pl

  Kaweccy s.c.
  ul. Podwale 2
  42-500 Będzin
  woj. śląskie
  tel. 509 050 305, 505 100 668
  tel/fax: 32 761 98 97
  www.kaweccygroup.pl

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe PITY 2013/2014 - program PIT »

  Program PIT FORMAT został opracowany w celu usprawnienia podatnikom procesu rozliczania zeznań podatkowych. Dzięki niemu w sposób błyskawiczny i bezproblemowy wypełniasz PITY i rozliczasz się z urzędem skarbowym. Program PIT FORMAT obsługuje wszelkie PITY 2013/2014 oraz wszystkie rodzaje dochodów: osobistych i z działalności gospodarczej (w tym ryczałt), dochody z giełdy oraz osiągane za granicą Jest niezwykle nieskomplikowany w obsłudze, a jednocześnie zasobny w licznych wyjątkowych funkcji i modułów. Jako jedyny wśród konkurencyjnych programów posiada prawdziwy Kreator z przyjaznym systemem "krok po kroku", który umożliwia, że program sam dokonuje obliczeń, a użytkownik nawet nie musi wiedzieć jakie PITY ma wypełnić.

  Sumę odliczenia na dzieci wykazać można składając wraz z rozliczeniem pit O. Pit O jest załącznikiem służącym do wykazywania odliczeń od podatku, w tym także odliczeń na dzieci. Powinno się go dołączyć do składanego w Urzędzie Skarbowym odpowiedniego druku. Ulga na dzieci, określana prorodzinną, rozliczana przy pomocy pit o przysługuje na każde niepełnoletnie dziecko, w stosunku do którego podatnik wypełniał władzę rodzicielską, pełnił rolę opiekuna prawnego lub rodziny zastępczej, z uwzględnieniem, że dziecko u niego mieszkało. Pit o może też objąć dzieci pełnoletnie niepełnosprawne oraz uczące się do 25 roku życia. Rozliczenie ułatwić może program PIT Format, który sporządzi też pit36, pit37, pit28 i pozostałe roczne deklaracje podatkowe 2013/2014. Uwzględni ulgi i odliczenia pit 2013/2014 (ulga prorodzinna na dzieci, ulga na internet, ulga rehabilitacyjna) oraz rozliczenie z dzieckiem, rozliczenie wspólne ze współmałżonkiem.
  Ten program pit ułatwia przesłać sporządzone roczne zeznanie PIT 2013/2014 prosto z programu do urzędu skarbowego.

  Data dodania: 16 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • KPiR program dla małej firmy i biur rachunkowych »

  Profesjonalny kpir program dla małych i średnich firm albo dla biura rachunkowego, to przyrząd, którego dobór musi być przygotowany starannie i ostrożnie. Mądrze wybrany program kpir jest narzędziem wspierającym firmę przez długie lata bez potrzeby szukania odmiennych narzędzi tego typu. Tym bardziej, kiedy program będzie wielostronny i posiada, ma wbudowane elementy dodatkowe jak: środki trwałe i wyposażenie, płace i lista płac, fakturowanie, delegacje, odki, przelewy, dowody i noty księgowe, ewidencja przejazdów, kilometrówka itp.. Program pkpir dobrany dla potrzeb przedsiębiorców i dla biur rachunkowych to ułatwiona praca związana z ewidencją i prowadzeniem rozliczeń Zus, Vat, Pit. SKP / Super Księga Podatkowa to kpir program księgowy istniejący na rynku blisko 20 lat (!), umożliwiający rozliczenie zarazem przez podatek na zasadach ogólnych, podatek liniowy i ryczałt ewidencjonowany. Kpir program Super Księga Podatkowa do prowadzenia małej księgowości jest nieustająco przysposabiany do zmieniających się przepisów ustawowych odnoszących się do działalności gospodarczej.

  Data dodania: 25 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe Wrocław »

  Kompleksowa promocja firm zajmujących się outsourcingiem usług księgowych i nie tylko. Dobre biuro rachunkowe to coraz częściej poszukiwany partner w każdym biznesie. Agregujemy wpisy wszystkich firm zajmujących się księgowością. Głównie na rzecz firm zewnętrznych. Interesuje nas jedynie województwo dolnośląskie. Katalog branżowy jest doskonałym rozwiązaniem ponieważ zachowuje jedną tematykę, tym samym o wiele łatwiej znaleźć w nim odpowiednie informacje.

  Data dodania: 19 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Bydgoszcz »

  Interesuje Cię Biuro Rachunkowe, które zagwarantuje Ci obsługę podatkową na wysokim poziomie? Pozwoli zaoszczędzić Ci comiesięcznej pracy związanej z dostarczeniem i odbiorem dokumentów od Twojego księgowego. Zapewniamy odbiór dokumentów od klienta, dzięki czemu będziesz miał więcej czasu dla siebie. Nasze biuro rachunkowe może zapobiec wielu problemom a Ty możesz skoncentrować się na przedmiocie swojej działalności. Gwarantujemy Ci pełne bezpieczeństwo! A na dodatek jesteśmy najbliżej. Zaufaj właśnie Nam, My nie zawiedziemy. Trafiłeś pod dobry adres.

  Data dodania: 09 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Bydgoszcz »

  Biuro usług rachunkowych i doradztwa podatkowego KRYST sp.j K.B. Czmochowscy oferuje Państwu kompleksowe usługi księgowe oraz doradcze. Nasze usługi obejmują m.in. prowadzenie ewidencji VAT, środków trwałych i wyposażenia, spraw pracowniczych (m.in. list płac, urlopy), sporządzanie deklaracji podatkowych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej (CIT, PIT, VAT i innych).

  Data dodania: 21 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualne Biuro, Adres Firmy, Warszawa »

  Wirtualne Biuro to nowoczesny i tani sposób na posiadanie profesjonalnego sekretariatu w Warszawie. Jest to propozycja zarówno dla istniejących, poszukujących oszczędności, firm, jak również dla nowo rejestrowanych działalności gospodarczych. Nasz adres dla Twojej firmy w Warszawie to gwarancja prestiżowej lokalizacji oraz profesjonalnego wizerunku Twojej firmy.
  Nasza elastyczna oferta zapewnia możliwość indywidualnego podejścia do potrzeb naszych Klientów, których zadowolenie to dla nas największy powód do satysfakcji.
  Wirtualne biuro DIME OFFICE w Warszawie to najlepszy wybór! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Data dodania: 01 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe, »

  Naszą ofertę kierujemy do firm jednoosobowych i spółek. Prowadzimy ewidencje finansowo – księgowe, sporządzamy biznes plany i analizy finansowe. Biuro rachunkowe Ebriso pomoże ograniczyć Państwa koszty związane z prowadzeniem firmy. Oferujemy wszelką pomoc w zakresie rachunkowości zarządczej. Zapraszamy.
  Ewidencja środków trwałych i wyposażenia, sporządzanie deklaracji podatkowych miesięcznych i rocznych PIT, prowadzenie ewidencji VAT, doradztwo i nadzór księgowy w firmie to tylko niektóre pozycje z naszej szerokiej oferty usług. Biuro rachunkowe, które służy pomocą spółkom i nie tylko.

  Data dodania: 12 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Kraków »

  Krakowskie biuro rachunkowe TRIO. Otwierając firmę każdy przedsiębiorca bierze pod uwagę, że w końcu przyjdzie czas rozliczyć się ze swoich przychodów. Jeżeli bardzo zależy Ci na profesjonalnym wykonaniu to powinieneś zlecić to profesjonalistom. Biuro księgowe TRIO wychodzi na przeciw Twoim oczekiwaniom oraz oferuje bardzo profesjonalne rozwiązania ściśle związane z prowadzeniem prowadzenia ksiąg dochodów. Jeśli nie możesz poradzić sobie z rozliczaniem się z przychodów lub też chcesz aby zostało to wykonane bardzo dobrze to zapraszam do skorzystania z naszej oferty. Dużo więcej informacji odnajdziesz na naszym portalu .

  Data dodania: 14 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Tychy »

  Zaufaj najlepszym i skup się na prowadzeniu przedsiębiorstwa a nie na sprawach rachunkowych. Zapraszamy do współpracy firmy z Katowic oraz okolic - polecamy usługi rachunkowe na korzystnych warunkach oraz wykonywane ogromnie starannie . Poszukujesz tanie i fachowe usługi księgowe w Chorzowie albo Tychach ? Zapraszamy na naszą stronę www i do współpracy. Rozliczamy mnóstwo firm z Katowic, Chorzowa, Tychów, Bytomia i Siemianowic. Wykorzystaj szansę oraz postaw na fachowość. Polecamy usługi księgowe począwszy od prowadzenia spółek z o.o., skończywszy na rozliczanie pitu rocznego osobom fizycznym. Jesteśmy elastyczni oraz potrafimy przystosować się oraz spełniać oczekiwania klientów. Zapraszamy do naszego biura rachunkowego.

  Data dodania: 05 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biura rachunkowe Wrocław »

  Biuro rachunkowe specjalizuje się w obsłudze firm w obrębie podatków, kadr oraz płac, księgowości z Wrocławia i okolic. Biuro rachunkowe JWW we Wrocławiu obsługuje podmioty ekonomiczne o przeróżnej formie prawnej, profilu aktywności i również wielorakiej skali. Uproszczona oraz pełna księgowości podmiotów gospodarczych, ZUS, PIT, deklaracje VAT, obsługa kadrowo-płacowa, bilanse, sprawozdania statystyczne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z usługami JWW Biura Rachunkowego we Wrocławiu.

  Data dodania: 28 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP »

  Prowadzisz własna firmę – ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Warszawskie Biuro Rachunkowe nawiąże współpracę przy rozliczaniu rachunkowo – księgowym firm oraz przy przeszkoleniu pracowniczym z BHP i Ppoż. Profesjonalna obsługa, indywidualne podejście do każdego klienta, szybka i fachowa pomoc, atrakcyjne ceny. Wejdź na www.outsourcing24.pl po więcej informacji.

  Data dodania: 25 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Kraków »

  Jeśli szukasz biura rachunkowego w Krakowie, koniecznie zapoznaj się z ofertą AKonto. Jesteśmy doświadczonym zespołem pracowników, którzy profesjonalnie poprowadzą księgowość twojej firmy. Nasza oferta skierowana jest do małych i dużych firm. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Nasze ceny są bardzo atrakcyjne. Przygotowaliśmy wiele promocji

  Data dodania: 07 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro księgowe Kraków »

  Anmar to biuro rachunkowe z bogatym doświadczeniem. Nasi specjaliści posiadają odpowiednie wykształcenie. Oferowane przez nas usługi finansowe realizujemy na najwyższym poziomie. Naszą firmę doceniło już wiele firm. Klientom oferujemy usługi księgowe i rachunkowe. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Cechuje nas niezawodność i profesjonalizm. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - Biuro księgowe Anmar.

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Zabrze »

  Biuro Rachunkowe Starowicz z Zabrza jest firmą rodzinną o wieloletnich tradycjach w księgowości. Zajmujemy się księgowością od 50 lat. Na rynku istniejemy jako Biuro Rachunkowe - Starowicz od 1998 roku. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych specjalistów z wyższym wykształceniem kierunkowym, finansowym, administracyjnym, rachunkowym oraz informatycznym. Posiadamy polisę ubezpieczeniową od odpowiedzialności cywilnej oraz świadectwo Kwalifikacyjne Ministerstwa Finansów Nr. 11383/99.

  Data dodania: 24 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi księgowe Wrocław »

  Firma Eres to Spółka Doradztwa Podatkowego, która funkcjonuje na rynku usług podatkowych oraz usług księgowych już od 1991 roku. Z początku jako spółka cywilna dwóch licencjonowanych doradców podatkowych, natomiast w tej chwili jako Spółka Doradztwa Podatkowego, wpisana na listę Ministerstwa Finansów oraz posiadająca uprawnienia do świadczenia usług doradztwa podatkowego. Pracownicy spółki Eres stale podnoszą swoje kwalifikacje, a nasze usługi są dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta.

  Data dodania: 31 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • MANARO Kancelaria Rachunkowa - Usługi Księgowe. »

  Jeżeli czytasz to ogłoszenie zapewne wpisałeś w wyszukiwarce słowo Księgowa Kraków, Biuro Rachunkowe Kraków, Usługi Księgowe Kraków, Kancelaria Rachunkowa Kraków - oznacza to, że idealnie trafiłeś i Nasza oferta napewno wzbudzi twoje zainteresowanie.
  MANARO Kancelaria Rachunkowa. Nasze biuro rachunkowe specjalizuje się w kompleksowej obsłudze małych i średnich przedsiębiorstw. Naszą ofertę kierujemy do osób fizycznych, spółek cywilnych oraz spółek z ograniczoną odpowiedzialnością na terenie Krakowa i okolic.
  Nasze usługi obejmują usługi księgowe, płace, kadry, ZUS, doradztwo podatkowe, rozliczenia pracowników, rozliczenia podatkowe.

  Data dodania: 06 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • biuro rachunkowe Lublin »

  Biuro Rachunkowe Profit s.c. działa od sierpnia 2007 roku w Lublinie. Księgowe tu pracujące posiadają wykształcenie zdobyte na renomowanych uczelniach wyższych, a także wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości firm zarówno handlowych, produkcyjnych jak i usługowych, w ramach świadczonego stosunku pracy w innych biurach rachunkowych. Dodatkowo cały czas aktualizują swoją wiedzę podnosząc kwalifikacje zawodowe. Jeśli chodzi o Ofertę biura to obejmuje ona szeroko pojęte usługi finansowo-rachunkowe, prawne i doradcze. Biuro rachunkowe Profit obsługuje małe i duże firmy, również osoby indywidualne.

  Data dodania: 01 03 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Biura rachunkowe

Biura rachunkowe - nowa strona:

Adres: