Drukarnie Podkategoria: Drukarnie

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Wizytówka »

  Wizytówki to od dawna towarzyszki biznesmenów. Każde spotkanie biznesowe zaczyna się od zwyczajowego wymienienia się wizytówkami. Dzięki nim możemy mieć pewność, że osoba, której przekazujemy wizytówkę, będzie mogła bez zwłoki sprawdzić dane kontaktowe naszej firmy i skorzystać z naszych usług. Współcześnie dzięki użyciu masowych wydruków zamówienie nawet dużej ilości wizytówek jest tanie i nie nadwyręży budżetu nawet małej firmy.

  Data dodania: 26 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Torby papierowe Lublin. »

  Zapraszamy do studia sitodruku na ulicy Długiej 5 w Lublinie.
  Nasze usługi poligraficzne są wysokiej jakości i odznaczaj się najszybszym wykonaniem w regionie.
  Zajmujemy się wykonywaniem nadruków sitodrukiem (serigrafią) w Lublinie.
  Drukujemy przede wszystkim na torbach reklamowych- bawełnianych, papierowych, plastikowych, czapkach, koszulkach, foliach, papierach etc.
  interesują nas zlecenia na nadruki na materiałach powierzonych lub takich które kupimy u dystrybutorów- producentów lub hurtowni. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie zapewnić tak niskie ceny przy tak wysokiej jakości. Podczas wykonywania nadruków na torby reklamowe – papierowe, bawełniane lub plastikowe interesujemy się współpracą z agencjami reklamowymi, sklepami internetowymi.
  Interesują nas zlecenia na wydruk na torby papierowe w nakładzie powyżej dwustu sztuk toreb.
  Specjalnie dla Państwa mamy niskie ceny przesyłki kurierskiej.
  Teraz Państwa torby papierowe z nadrukiem dotrą do firmy jeszcze szybciej!

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gadżety reklamowe Lublin »

  Zawsze każdy rodzaj promocji w różnych miejscach na mieście przynosi rezultat. Zależnie od tego czy jest to promocja za większą kwotę lub mniejszą może ona przynosić różny efekt. Niezastąpionym artykułem reklamowym wspierającym promocję jest dodanie podczas sprzedaży detalicznej gadżetu reklamowego typu długopis lub brelok. Również podczas większej promocji np. na festiwalach lub targach taki upominek może związać klienta z przedsiębiorstwem. Zapewniam że najlepsze nadruki reklamowe pochodzą z produkcji TTN Reklama – tylko tutaj dobra jakość osiąga tak niskie ceny. Zapraszamy do współpracy z agencją reklamową.

  Data dodania: 06 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie opakowań Projektant opakowań. »

  Projektowanie opakowań, etykiet, projekty opakowań zbiorczych. Tworzenie ulotek, wizytówek, folderów i wszelkiego
  rodzaju materiałów reklamowo - promocyjnych. Antoni Łuchniak - projektant opakowań. Projekty opakowań.

  Dlaczego warto zainwestować w projekt opakowania?

  Nawet najlepsze reklamy, PR i wszelkie działania marketingowe nie są w stanie odpowiednio sprzedać źle opakowanego produktu. Większość konsumentów dopiero w ostatniej chwili podejmuje decyzję o tym, który dokładnie produkt kupić. Stojąc metr od regału w sklepie, skanując wzrokiem stojące przed nim opakowania wybierają to, które przyciąga ich uwagę.
  Które opakowania przyciągają uwagę?

  - wyróżniające się z tłumu innych; oryginalne opakowanie pozwala ponadto uniknąć ryzyka pomylenia Państwa produktu z wyrobem konkurencji

  - budzące zaufanie, pokazujące klientowi, że ma do czynienia z produktem, przy którego tworzeniu dołożono wszelkich starań; z firmą, która dba o swoich klientów

  - atrakcyjnie i jasno określające jaki produkt zawierają

  - zwracające się do konkretnej grupy konsumentów

  - swoją estetyką graficzną nadążają za współczesnymi trendami - gdy opakowanie wygląda nowocześnie klient zakłada, że również produkt jest nowocześnie produkowany
  Czy Państwa produkt spełnia te kryteria?

  Jeśli nie, to jest właśnie najlepszy moment na to, by powierzyć mi zaprojektowanie dla Państwa opakowań. W momencie spowolnienia gospodarczego jak nigdy wcześniej ważne jest, by zapewnić swoim produktom jak najlepsze opakowania, które zwiększą sprzedaż, zabierając jednocześnie klientów konkurencji.

  Data dodania: 28 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Reklamowa Warszawa »

  Czym jest reklama? Odpowiedź wydaje się dość prostą. Przekaz informacyjny z elementami perswazji, nakłaniający do skorzystania z danej usługi bądź do kupna produktu reklamowanej marki. Wszech obecna w świecie. Możemy ją znaleźć w prasie, radiu, telewizji. Co dzień mijamy liczne bilbordy pokazujące młodych i zadowolonych ludzi, krótkich spotów reklamowych słuchamy jadąc autobusem, czy czekając na pociąg w poczekalni PKP. Kogo z nas nie zdenerwował blok reklamowy w najciekawszym fragmencie filmu? Ludzie dzielą się na tych, którzy lubią reklamy i ich przeciwników. Jedni kupują gazetę i jeszcze w saloniku prasowym oddają sprzedawcy wszystkie wkładki reklamowe, drudzy pieczołowicie przeglądają je w domach. Wszystkie formy reklamy łączy jedno: zdobycie potencjalnego klienta, czyli mnie i ciebie również. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą agencją reklamową.

  Data dodania: 04 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Iveno kalendarze książkowe dla firm »

  Jesteś przedsiębiorcą, który zwraca uwagę na każdy detal? Dobierając produkty i usługi cenisz sobie wysoką jakość wykonania? Jeżeli potrzebujesz kalendarzy firmowych, to Iveno ma dla Ciebie pewną propozycję. Na co dzień zajmujemy się projektowaniem i drukowaniem kalendarzy o różnych formatach. Sprawdź naszą ofertę i zadzwoń. Serdecznie zapraszamy już dziś.

  Data dodania: 07 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Kalendarze trójdzielne »

  CitiPrint Poznań - offowa drukarnia internetowa oferuje ulotki reklamowe, banery, ulotki składane, kalendarze trójdzielne, wizytówki oraz foldery, teczki ofertowe oraz teczki reklamowe. W ofercie druk ulotek, plakatów, katalogów i druk teczek. Drukarnia internetowa zaprasza po wizytówki, foldery i ulotki reklamowe - drukowanie kalendarze trójdzielne - krótkie terminy. Także wydruk materiałów dla agencji reklamowych.

  Data dodania: 17 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Banery reklamowe Warszawa, bowflag »

  Na tej stronie odszukasz wszystkie niezbędne informację na temat promocji zewnętrznej. Informacje zawarte na tejwitrynie są rzetelne i poparte różnymi wartościowymi przykładami. Jeżeli masz swoją firmę i chcesz ją odpowiednio zareklamować to koniecznie odwiedź tą witrynę, bo zbierzesz tu garść ciekawych informacji. Banery są najtańszą i najbardziej skuteczną formą reklamy.

  Data dodania: 22 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Flagi reklamowe Warszawa, banery »

  Flagi reklamowe to jedna z wielu gatunków reklamy zewnętrznej. Kiedyś oznaczały One symbol narodowy, teraz jednak dzięki nim można zdobyć wielu nowych, dochodowych klientów. Warto w swojej kampanii reklamowej mieć na uwadze flagi, będą One stanowić wspaniałe podłoże do walki o nowych klientów. Jeżeli na ten temat chcesz się dowiedzieć więcej odwiedź naszą stronę – znajdziesz tu wszystkie potrzebne informacje.

  Data dodania: 22 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zaproszenia ślubne - Zaproszenia ślubne »

  Oryginalne ręcznie wykonane zaproszenia ślubne z pełną personalizacją w cenie! Dodatki ślubne jak winietki, karty menu, księgi gości, plany stołów, podziękowania dla rodziców i gości.
  U nas możesz stworzyć własną koncepcję aby Twoje zaproszenie na ślub było wyjątkowe!
  Wszystkie zaproszenia wykonane są z wysokiej jakości papierów o gramaturze 250 lub wyższej.
  Do każdego zaproszenia dołączona jest koperta oraz na Państwa życzenie tekst z pełną personalizacją.
  Jeżeli są Państwo zainteresowani próbką prosimy o kontakt mailowy z wybranym wzorem stylowo.com@gmail.com

  Data dodania: 07 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Druki wielkoformatowe Warszawa »

  Druk wielkoformatowy to jeden z wielu gatunków reklamy zewnętrznej. Każdy, kto stawia na profesjonalną kampanię reklamową nie powinien o tym zapominać. Odpowiednio zaprojektowany i zawieszony banner potrafi przyciągać oko, a tym samym nowych klientów. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat prowadzenia kampanii za sprawą druków wejdź na naszą witrynę, a dowiesz się wiele.

  Data dodania: 22 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kolportaż ulotek Warszawa. »

  Sektor małych i średnich firm ze względu na koszty musi posiłkować się taką formą reklamy, aby jej efekt był proporcjonalny do wkładu. Najlepszym wyborem jest kolportaż ulotek bezpośrednio do klienta. Ta tania forma reklamy pozwala trafić do odpowiedniej grupy docelowej naszych usług. Oferujemy profesjonalne roznoszenie ulotek w Warszawie, a także w województwie mazowieckim. Nasza działalność w branży reklamowej rozpoczęła się w roku 2006. Zaangażowaniem zyskaliśmy grono wiernych klientów. Naszą główną formą działalności jest roznoszenie ulotek, materiałów propagandowych, bezpłatnych druków wraz z ogłoszeniami i innych. Ulotki kładziemy wprost do skrzynek pocztowych lub lokujemy blisko drzwi. Dotrzemy do każdych wytypowanych w akcji reklamowej osiedli. Posiadamy bardzo dokładne dane o punktach adresowych dowolnego rejonu Warszawy. Pozwala to nam na określenie dokładnej ilości wydrukowanych ulotek. Inne informacje na temat dystrybucji zapisaliśmy na swojej stronie. Zachęcamy do współpracy z nami drukarnie.
  Zapraszamy.

  Data dodania: 13 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nadruki na płytach cd i dvd. Tłoczenie płyt. »

  Wykonujemy nadruki na płytach CD i DVD. Tłoczenie, kopiowanie, nagrywanie i duplikacja płyt. Drukujemy poligrafię do opakowań CD i DVD. Zapewniamy pełne konfekcjonowanie i foliowanie gotowych wyrobów. Projekty graficzne. Realizujemy także niskie nakłady. Pomagamy przy projektowaniu okładek do płyt cd i dvd. Wykonujemy płyty z opakowaniami dla zespołów muzycznych i solistów. Płyty dla firm, reklamowe, informacyjne z katalogami wyrobów i inne.

  Data dodania: 15 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie stron Zabrze »

  Agencja interaktywna Cube Interactive to firma zajmująca się projektowaniem serwisów internetowych. Firma oferuje również usługi w zakresie projektowania sklepów internetowych oraz pozycjonowania stron.
  Cube Interactive zajmuje się również projektowaniem aplikacji internetowych, takich jak systemy CMS czy systemy CRM. Firma zajmuje się również projektowaniem grafiki na potrzeby internetu oraz poligrafii. Siedziba firmy znajduje się w Zabrzu. Agencja zapewnia dojazd do Klientów na terenie aglomeracji Śląskiej, m.in. do Zabrza, Katowic, Gliwic czy Rudy Śląskiej.

  Data dodania: 27 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Artykuły poligraficzne »

  Huber Group jest jedną z najbardziej liczących się firm na rynku artykułów poligraficznych przeznaczonych dla drukarni. Produkuje najwyższej klasy farby drukarskie oraz inne artykuły poligraficzne na co dowodem mogą być coraz to większe zamówienia ze strony polskich Klientów. Farba drukarska firmy Huber od 1998 roku cieszy się dużą popularnością wśród największych drukarni w naszym kraju.

  Data dodania: 17 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gadżety Reklamowe »

  Giftshop – gadżety reklamowe. Poprzez Komunikację Marketingową i gadżety reklamowe. Zapewniamy najlepszą obsługę w zakresie BTL - gadżety reklamowe, druk, kreacja, systemy wystawiennicze. Nasze produkty są przydatne w domu, w biurze, w podróży, mamy także do zaoferowania ceramikę i odzież. Działamy na terenie Warszawy oraz Katowic. Zakup u nas jest bardzo łatwy.

  Data dodania: 24 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ulotki Łódź »

  Ulotki reklamowe od dawana uznawane są za jedną z lepszych modeli reklamy dla firm. Dzieje się tak ponieważ, ulotki promocyjne są obecnie jedną z najtańszych, dostępnych rodzai reklamy na rynku polskim. Aby zlecić ulotkę należy samemu wykonać projekt lub jeśli chcemy fachowo się do tego przyłożyć, wynająć firmę graficzną. Po wykonaniu i zaakceptowaniu projektu należy przygotować go pod druk, zazwyczaj wykonują to graficy w wybranej drukarni. Szukamy najlepszej dla nas drukarni i drukujemy w niej druk ulotek. Dużo jest drukarni na rynku krajowym, jedną z dobrych jest drukarnia Łódź PrintExPress. Prezentowane w niej oferty wykonywane są na najwyższym poziomie dzięki zastosowaniu nowoczesnych maszyn poligraficznych. Doświadczona kadra kompleksowo panuje nad całym procesem wydruku, zaczynając od przygotowali aż po oprawę introligatorską oraz wysyłkę do klienta. Ulotki reklamowe drukowane w drukarni Łódź posiadają wysokiej jakości papier kredowany o wybranej gramaturze, dodatkowo pokryte są lakierem offowym w celu zabezpieczenie wydruku. Oferta drukarni obejmuje ulotki reklamowe w powszechnych formatach: ulotki A6, ulotki A5, ulotki A4 i ulotki DL oraz składane ulotki w formatach A3 do A4, A4 do A5, A5 do A6 oraz popularny format ulotek składanych A4 do DL. Wielokolorowe maszyny drukujące pozwalają na zachowanie tej samej ceny dla druku obustronnego, podobnie nie ma wpływu na cenę ilość użytych kolorów z palety CMYK. Całość, zarówno obsługa jaki i zaplecze techniczne dają możliwość utrzymania najlepszych cen na oferowane ulotki. Dzięki tym wszystkim zaletom drukarnia Łódź PrintExPress w tyle pozostawia konkurencję z branży poligraficznej.

  Data dodania: 27 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Drukarnia Katowice »

  DRUKARNIA ADVERT to drukarnia online, oferująca druk offsetowy i cyfrowy po bardzo konkurencyjnych cenach. Drukarnia Katowice to terminowość i rzetelność wykonania powierzonych zleceń, profesjonalizm naszych usług i Satysfakcja naszych nabywców. W spisie produktów/usług posiadamy

  - ulotki A4, A5, A6, DL – pełno kolorowe obustronnie (4+4), papier kreda błysk 135g. oferujemy również ulotki składane, katalogi i broszurki reklamowe.

  - plakaty do użytku wewnętrznego. Druk plakatów w rozmiarach A4, A3, A2, A1, A0, a również B1, B2, B3 i B4.
  - papier firmowy - papier offset 90g, druk pełno kolorowy jednostronny (4+0).

  - wizytówki - pełno kolorowe jednostronne i dwustronne. Polecamy również oprócz tego uszlachetnianie wizytówki np. foliowaniem lub lakierowaniem.
  - teczki ofertowe
  - druk książek, recepty, skrypty, raporty roczne, materiały szkoleniowe, instrukcje, fotoksiążki, fotoalbumy.
  - karty pocztowe, widokówki. W pełnym kolorze obustronnie (4+4), sztywny karton 350g plus folia błysk jednostronna.
  - kalendarze naścienne, listwowe, biurkowe
  - druk materiałów szkoleniowych. Ekspresowy druk kolorowy i czarnobiały materiałów szkoleniowych w różnorodnych oprawach: bindowanych (spirala plastikowa), spiralowanych (spirala metalowa), termobindowanych, klejonych książkowo (oprawa miękka i twarda), zszywanych zszywką (także z oczkiem z możliwością wpięcia do segregatora) itd..
  - druk instrukcji.

  Gotowy druk wysyłamy firmą kurierską UPS, a na terenie miast: Katowice, Chorzów, Ruda Śląska, Zabrze, Gliwice, Świętochłowice, Bytom, Tarnowskie Góry, Tychy, Radzionków, Sosnowiec, Mikołów oferujemy dowóz własnym transportem. Zapraszamy do skorzystania z Usług Naszej Drukarni Advert Katowice.

  Data dodania: 23 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Drukarnia warszawa »

  Jeśli jesteś zainteresowanie drukiem offsetowym to wspaniale trafiłeś. Od lat nasza firma zajmuje się tego rodzajem druku. W naszej ofercie jest druk reklam wielkoformatowych takich jak plakaty oraz ogłoszenia oraz tych mniejszych czyli ulotek, broszur i innych. Poza tym możemy zaproponować Ci tworzenie katalogów, gazet oraz innych papierowych form prezentacji Twoich produktów. Z nami na pewno uda Ci się zareklamować swoją firmę. Znajdziesz nas wpisując w wyszukiwarkę internetową drukarnia Warszawa. Dobrze wiesz, że jest to na prawdę dziecinnie proste, a może wiele zmienić w Twoim życiu. Nie zwlekaj!

  Data dodania: 23 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Copy Student: twarda oprawa, ksero »

  Copy Student zapewni Państwu szeroki wachlarz usług: twarda i miękka oprawa prac dyplomowych, wydruki laserowe na papierze i folii, usługi kserograficzne na papierze i folii, bindowanie i termobindowanie, skanowanie i skanowanie OCR, laminowanie, docinanie na gilotynie oraz sprzedaż artykułów biurowych. Copy Student szczególnie poleca specjalne, indywidualne okładki z dowolnym tłoczeniem np. logo, imię i nazwisko, tytuł pracy, czy numer indeksu. Napisy mogą być wytłoczone lub wykonane w kolorze złotym i srebrnym, również na grzbiecie pracy.

  Data dodania: 28 12 2009 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Drukarnie

Drukarnie - nowa strona:

Adres: