Ubezpieczenia Podkategoria: Ubezpieczenia

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • TRUST - odszkodowania komunikacyjne Wrocław »

  Trust Doradztwo Prawne – działamy głównie na terenie województwa dolnośląskiego, specjalizujemy się w dochodzeniu odszkodowań za wypadki komunikacyjne, wypadki przy pracy, wypadki przy pracy, w rolnictwie, a także za wypadki do których doszło w wyniku nienależytego utrzymania nawierzchni( drogi lub chodnika). Jeśli doznałeś obrażeń ciała w wyniku wypadku to należy Ci się odszkodowanie, a my pomożemy Ci je uzyskać.
  Zajmujemy się zarówno sprawami, które nie zostały jeszcze zgłoszone do towarzystwa ubezpieczeniowego, jak i tymi, w których ubezpieczyciel zaniżył należną Państwu kwotę odszkodowania oraz w których bezzasadnie odmówił wypłaty odszkodowania. Działamy zgodnie z zasadą NO WIN NO FEE ( nie wygrywasz nie płacisz), czyli nasze wynagrodzenie pobieramy dopiero po uzyskaniu odszkodowania na rzecz poszkodowanego.

  Data dodania: 23 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kronn Odszkodowania Powypadkowe »

  KRONN Wrocław - Biuro Dochodzenia Odszkodowań. Zapraszamy do współpracy z naszą kancelarią. Pomagamy osobom poszkodowanym w wypadkach dochodzić należnych im odszkodowań, oraz uzyskać maksymalne zadośćuczynienie za doznaną krzywdę. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy profesjonalną kadrę specjalistów. Proces dochodzenia stosownych świadczeń jest na każdym etapie postępowania poddany kontroli Radcy Prawnego pracownika naszej spółki. Nie pobieramy od naszych klientów żadnych opłat, a nasze wynagrodzenie jest nam należne dopiero po uzyskaniu stosownego świadczenia. Kontakt z naszą firmą: tel 071 791 19 72, 691 730 660, odszkodowania@kronn.pl.

  Data dodania: 29 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • OC Najtańsze »

  Powracają najtańsze ubezpieczenia samochodowe OC, AC i NNW. By je otrzymać musicie wejść na naszą stronę internetową i obliczyć składkę OC lub wysłać wniosek kontaktowy i umówić się na rozmowę z przedstawicielem Towarzystwa Ubezpieczeń. Jednak najtańsze OC to nie wszystko co oferujemy – posiadamy również korzystne umowy leasingowe, kredyty samochodowe oraz wiele innych. Wejdźcie i zobaczcie sami na co nas stać. Przeczytaj dlaczego Najtańsze OC jest w zasięgu Twojej ręki. Dlaczego przez Internet mogę kupić tanie OC ? Ubezpieczenia OC - lista kalkulatorów i formularzy kontaktowych. Sprawdź zniżki na OC.

  Data dodania: 01 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Forum Odszkodowań i Prawa KRONN »

  Nasz portal został stworzony jako platforma wymiany informacji związanych z problematyka dochodzenia odszkodowań, a także szeroko pojętej pomocy prawnej. Podstawowym celem forum jest edukacja i poszerzanie świadomości ludzi korzystających z usług ubezpieczeniowych, wskazywanie ich praw i obowiązków, oraz swobodna dyskusja na tematy związane z problematyka prawną.
  Poprzez forum możesz zadawać pytania naszym ekspertom, lub nawiązać współpracę z naszą firmą. Jeśli obawiasz się, iż samemu nie podołasz w walce z ubezpieczycielem, obawiasz się wysokich kosztów sądowych i jest to przyczyną, dla której rezygnujesz z walki o słuszne odszkodowanie, lub zadośćuczynienie a także jakiekolwiek inne roszczenie pieniężne lub niepieniężne zapraszamy do współpracy. Skontaktuj się z nami, a może wspólnie znajdziemy wyjście z tej sytuacji, pomożemy Ci sfinansować postępowanie sądowe, spróbujemy zwolnić cie ze wspomnianych kosztów, i zapewnimy profesjonalną pomoc prawna na każdym etapie postępowania.

  Data dodania: 29 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia »

  Ubezpieczenia HDI Asekuracja to ubezpieczenia dla firm oraz dla klientów indywidualnych. Oferujemy m.in. ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenia domu oraz ubezpieczenia turystyczne. HDI Asekuracja Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. prowadzi działalność ubezpieczeniową na rynku polskim od ponad 20 lat w zakresie ubezpieczeń majątkowych i osobowych. Naszą działalność prowadzimy w sposób zrównoważony tak, aby w pełni zapewnić bezpieczeństwo środków powierzonych nam przez naszych klientów.

  Data dodania: 12 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie od chorób krytycznych »

  Ubezpieczenie od chorób krytycznych jest praktycznie standardem na zachodzie, niestety w Polsce jest to usługa stale niedoceniana. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu internetowego gdzie dowiecie się Państwo wielu interesujących faktów dotyczących tego ubezpieczenia.Mało popularne w Polsce ubezpieczenie, jakim jest ubezpieczenie od chorób krytycznych bije rekordy popularności w krajach zachodniej Europy. Już czas, aby również Polacy zaczęli doceniać ten rodzaj zabezpieczenia. W tym właśnie celu stworzyliśmy nasz serwis internetowy, którego zadaniem jest przybliżenie Państwu tego rodzaju ubezpieczenia.

  Data dodania: 08 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Anglia odszkodowania »

  Pomoc prawna poszkodowanym w wypadkach na terenie UK. Nasza pomoc jest w 100% darmowa i umożliwia uzyskanie najwyższej możliwej kwoty odszkodowania. Nie pobieramy żadnych zaliczek czy też opłat za rozpatrzenie sprawy. Nasze koszty są pokrywane przez stronę przeciwną dzięki czemu uzyskujesz gwarancję że podczas całego procesu likwidacji szkody nie będziesz obciążony żadnym kosztem jak również uzyskasz 100% odszkodowania bez żadnych potrąceń. Nasi prawnicy specjalizują się w sprawach związanych z wypadkami przy pracy jak i wypadkami drogowymi.

  Data dodania: 11 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kalkulatory ubezpieczenia OC »

  Wchodząc na naszą stronę koniecznie odwiedź zamieszczone przez nas kalkulatory OC, AC pozwalające szybko i łatwo wyliczyć stawkę polisy OC – odpowiedzialności cywilnej. Dodatkowo oferujemy dobrowolne ubezpieczenia AC – autocasco, NNW – następstw nieszczęśliwych wypadków, ASS – assistance oraz wiele innych. Zapoznaj się z naszymi produktami finansowymi. Na naszej stronie znajdziecie ubezpieczeniowe kalkulatory OC i formularze kontaktowe do wielu Towarzystw Ubezpieczeniowych. Ubezpieczenia przez Internet to najlepsza forma kupna polisy OC. Zobacz sam.

  Data dodania: 01 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia Katowice, PZU Katowice »

  Oferujemy szeroką gamę ubezpieczeń PZU. Już 16 lat pomagamy ludziom z naszego regionu dopasować odpowiednie ubezpieczenie. Mamy już ponad 3 tys. zadowolonych Klientów, a nasz zgrany zespół, jeśli trzeba bezpłatnie dojedzie i do Państwa. Oczywiście zapraszamy też do naszej agencji gdzie pomożemy w wyborze ubezpieczenia np. przy kawie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 6 dni w tygodniu.PZU jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce. Początki działalności ubezpieczeniowej w naszym kraju datuje się już od ponad 200 lat.
  PZU S.A. jest bezpośrednim spadkobiercą tej tradycji zapewniając kompleksowe ubezpieczenia swoim klientom we wszystkich dziedzinach życia prywatnego, publicznego oraz gospodarczego.
  Gama produktów ubezpieczeniowych PZU S.A. przekracza 100 pozycji, wśród nich znajdziemy: ubezpieczenia komunikacyjne OC i AC, majątkowe, finansowe, rolne, wypadkowe i chorobowe oraz turystyczne.
  Wszystkie produkty są na bieżąco ulepszane i dostosowywane do wymagań i oczekiwań klientów.

  Data dodania: 20 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie na życie UK »

  Każda osoba rozważająca ubezpieczenie się na życie powinna koniecznie odwiedzić nasz serwis i zapoznać się z szeregiem informacji w nim dostępnych. W naszym serwisie znajdziecie Państwo opisane i dokładnie wyjaśnione dziewięć rodzajów ubezpieczeń na życie. Serdecznie zapraszamy do wizyty na naszej stronie internetowej.Praktyczne kompendium wiedzy na temat ubezpieczenia na życie. Z szeregu dostępnych informacji zawartych na stronie możecie Państwo poczytać o różnego rodzaju ubezpieczeniach na życie, w tym ochronnym, terminowym czy tez ochronno-oszczędnościowym. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 08 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wypadek UK »

  Firma Quick Claim Ltd. działa na rynku odszkodowań od nieszczęśliwych wypadków na terenie Anglii oraz Walii. Współpracujemy z wieloma wykwalifikowanymi kancelariami, które specjalizują się w przepisach odszkodowawczych, dzięki czemu jesteśmy w stanie pomóc w uzyskaniu odszkodowania każdemu Klientowi, który się do nas zgłosi. Po podpisaniu umowy będziecie Państwo stale informowani o postępach naszej pracy.

  Data dodania: 22 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia »

  Dzięki naszemu serwisowi kupisz każde ubezpieczenie bez wychodzenia z domu.Na stronie zamieszczona jest porównywarka ubezpieczeń dzięki której można samodzielnie nie tylko porównać oferty wielu towarzystw ubezpieczeniowych ale także kupić wybraną polisę ubezpieczeniową.W naszej ofercie znajdują się ubezpieczenia komunikacyjne, mieszkaniowe, podróżne, dla firm oraz wiele innych.U nas znajdziesz również forum ubezpieczeniowe.

  Data dodania: 18 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia komunikacyjne OC, AC »

  Nie ma złych okresów na ubezpieczenia komunikacyjne – są tylko drodzy Ubezpieczyciele. Jeśli interesują cię dogodne ceny i atrakcyjne warunki umowy ubezpieczeniowej OC, AC i NW, wejdź na E-ACOC.pl i zobacz jaką składkę zapłacisz ty. Kupując ubezpieczenia komunikacyjne w naszej firmie, nic nie tracisz – oblicz składkę AC i OC zupełnie za darmo. Przyznajemy dodatkowe zniżki nowo przystępującym. Sprawdź. Ubezpieczenia OC, ubezpieczenia AC, NNW. Szeroki wybór ofert. Znajdziesz u nas tanie ubezpieczenia samochodowe OC oraz dobre ubezpieczenie AC. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.

  Data dodania: 01 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tanie AC »

  O tanie ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej jest coraz to trudniej. Pojawiają się nowe firmy ubezpieczeniowe, lecz nie stanowią one większej konkurencji dla obecnie istniejących Towarzystw Ubezpieczeniowych. Jeśli musisz ubezpieczyć samochód, kup tanie OC w naszym serwisie. Intuicyjni przez kalkulację składki OC przeprowadzą Cie nasze kalkulatory OC – zobacz ile zyskasz. Jeśli Ci mało to pamietaj, że na naszej stronie znajdziecie Państwo najtańsze ubezpieczenia samochodu. Kalkulatory OC i AC przedstawią Wam najtańszą i najlepszą ofertę. i - OC to tanie ubezpieczenia online. Kliknij tutaj

  Data dodania: 01 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Moda na ubepzieczenia prywatne »

  Ubezpieczenia prywatne stały się produktem ubezpieczeniowym, coraz częściej zakupywanym. Dzieję się to za pewne dzięki faktowi, że aby dziś móc funkcjonować w społeczeństwie bez zmartwień ubezpieczenia są rzeczą niezbędną. Najbardziej popularne zdaję się być prywatne ubezpieczenie zdrowotne, które zapewni nam specjalistyczną opiekę medyczną bez stania w kolejkach i czekania na rutynowe badania lekarskie.

  Data dodania: 17 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia OC »

  Prezentowany serwis przedstawia w obszerny sposób różne ubezpieczenia. Szukasz ubezpieczenia samochodowe, ubezpieczenia OC to dobrze trafiłeś. Na stronie możesz porównać wszystkie oferty jakie są na Polskim rynku, przydatne będą również opinie osób, które już korzystają z danego ubezpieczenia. Nie czekaj i odwiedź nasza stronę. Serdecznie Zapraszamy.

  Data dodania: 24 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Karcher Poznań czyszczenie - pranie »

  Zajmujemy sie profesjonalnym czyszczeniem dywanów, wykładzin, foteli, krzeseł, tapicerki meblowej, tapicerki samochodowej. Do czyszczenia używamy tylko oryginalnego sprzętu i środków firmy Karcher. Metoda czyszczenia oparta jest na rozpylaniu bardzo wydajnego preparatu czyszczącego i jednoczesnym odessaniu go, wraz z rozpuszczonym brudem. W ten sposób brud, który był niedostępny dla zwykłego odkurzacza zostaje usunięty. Jednocześnie preparat posiada właściwości roztoczobójcze oraz zawiera składniki konserwujące i wzmacniające włókno. Wytworzona warstwa ochronna uniemożliwia ponowne wnikanie brudu w strukturę czyszczonych powierzchni.

  Data dodania: 06 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bilety autokarowe online »

  Oferujemy bilety autokarowe online przez całą dobę. Możesz zakupić u nas bilety do ponad 900 miejscowości w całej Europie. Sam wybierasz formę płatności :kartą,przelewem elektronicznym czy zwykłym. Sprzedajemy również ubezpieczenia znanych firm takich jak Warta,TU Europa, Signal Iduna, Europejskie .Dzięki naszej wyszukiwarce online mają Państwo możliwość samodzielnego wyboru przewoźnika na danej trasie i najlepszej ceny biletu autokarowego czy też najkorzystniejszego ubezpieczenie lub karty Euro 26 .Zapraszamy na nasza stronę do zakupu biletów autokarowych. czy do zapoznania się z ofertą dowozów na lotnisko.

  Data dodania: 07 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Porównywarka OC »

  Witryna poświęcona polisom obowiązkowym. Idea to ranking ubezpieczeń w zakresie samochodów osobowych, wykorzystujący koszty za OC i pakiet OC+AC. Na naszym portalu każdy kierowca może dodać komentarz o towarzystwie ubezpieczeń i jakości przedstawianych usług. Ranking pozwoli znaleźć najtańsze i najlepsze ubezpieczenie dla ciebie i twojego samochodu lub motocykla.

  Data dodania: 13 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kalkulator OC AC »

  Zastanawiasz się na jaką z ubezpieczalni się zdecydować? Doskonale rozumiemy Twój problem! Właśnie dlatego stworzono takie witryny jak nasza. Znajdziesz na niej takie tematy jak ubezpieczenia pojazdu, agencje ubezpieczeniowe, doradztwo i ubezpieczenia przez internet. W ten sposób zaoszczędzisz mnóstwo czasu i pieniędzy, które przecież można spożytkować w znacznie przyjemniejszy sposób.

  Data dodania: 31 01 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ubezpieczenia

Ubezpieczenia - nowa strona:

Adres: