Opracowania Podkategoria: Opracowania

1 · 2 · następna strona »
 • Prace magisterskie »

  Przygotowujemy prace magisterskie, prace licencjackie, zaliczeniowe i dyplomowe, jak również prace doktorskie w wybranych obszarach tematycznych. Każda praca przygotowywana jest przez osobę zajmującą się swoją dziedziną, w której ma największe doświadczenie i wiedzę. Dzięki takiemu podejściu opracowane materiały przygotowywane są na bardzo wysokim poziomie merytorycznym, zapewniając zadowolenie klientów.

  Data dodania: 28 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac magisterskich »

  Wszystkie materiały przygotowujemy na indywidualne zamówienie, według ściśle określonych wytycznych, dzięki czemu spełnią one kryteria pisania prac i oczekiwania każdego klienta. Nasz serwis oferuje pomoc przy pisaniu prac naukowych: prace magisterskie, prace licencjackie, prace dyplomowe, prace zaliczeniowe i inne opracowania, biznes plany, case study.

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac »

  Przygotujemy materiały dotyczące opracowywania takich typów tekstów jak prace magisterskie, prace licencjackie, referaty. Wzorcowe pisanie prac magisterskich, pisanie prac licencjackich, pomoc w zbieraniu materiałów do prac. Opracowujemy materiały z różnych dziedzin nauki. Netpisanie.pl - pomoc w pisaniu referatów, opracowań, prac magisterskich i innych prac.

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prace dyplomowe, magisterskie i licencjackie »

  Serwis oferujący usługi z zakresu pisania wszelkich publikacji, opracowań, analiz z ekonomii, zarządzania, marketingu, finansów. Serwis oferuje pisanie prac dyplomowych, magisterskich, licencjackich, zaliczeniowych, referatów z zakresu ekonomii, zarządzania, marketingu, finansów. Piszemy prace magisterskie, prace dyplomowe licencjackie, 1. Wzory na prace magisterskie i licencjackie. Piszemy już od ponad dziesięciu lat i można bez wątpienia powiedzieć, że jesteśmy najstarszym tego typu serwisem w Polsce. Pomagamy w pisaniu całych prac, poszczególnych rozdziałów, referatów, samych planów prac czy konspektów, w układaniu spisu literatury, doradzamy w wyborze tematu. Zaufało nam już kilka tysięcy klientów. Możemy pomóc również przy pisaniu Twojej pracy magisterskiej. Wszystkie prace piszemy od podstaw, 2. Pomoc w pisaniu prac licencjackich i zaliczeniowych oferowanych przez naszą firmę to najlepszy sposób na rozwiązanie problemu. Prace licencjackie oraz prace zaliczeniowe pisane przez naszych ekspertów charakteryzują się najwyższą wartością merytoryczną. Do projektów podchodzimy profesjonalnie i w sposób indywidualny. Dzięki solidności, rzetelności oraz profesjonalizmowi naszych specjalistów proponujemy prace na wysokim poziomie, za rozsądną cenę. Zamówienia realizujemy w krótkim terminie, 3. Propozycja serwisu trudniącego sie tworzeniem tekstów na zamówienie o zróżnicowanej problematyce dodatkowo obróbką już istniejącego tekstu. Nasz serwis sprofilowany jest w formowaniu wzorów a są to w szczególności : prace magisterskie, tworzenie planów prac oraz prace zaliczeniowe. Przy pisaniu prac licencjackich bierze udział wykształcona i kompetentna kadra, która w pełni zapewni znakomitą pomoc edukacyjną. Organizowana jest również pomoc przy projektach biznesplanów, których założeniem jest zdobycie środków pieniężnych z UE. Każdy przygotowany projekt jest zapewnieniem jego osobliwości i niepowtarzalności

  Data dodania: 21 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne »

  Opracowania prezentacji maturalnych z języka polskiego obejmujące bibliografię z podziałem na literaturę podmiotu i literaturę przedmiotu, ramowy plan wypowiedzi oraz materiały pomocnicze np. aneks z cytatami, reprodukcje dzieł malarskich czy prezentacje multimedialne przygotowane z największą starannością, wzorcowe pisanie prac maturalnych w serwisie www.prezentacjematuralne.com.pl

  Data dodania: 20 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zadanko.com-zadawaj zadania i wygrywaj nagrody »

  Zadanko.com to serwis w którym stawiamy na wzajemną pomoc.Możesz dodać swoje zadanie do rozwiązania, a ktoś inny może je rozwiązać. Za rozwiązywanie zadań zdobywa się punkty, które wymieniamy na nagrody.Im więcej zadań rozwiążesz tym więcej zdobędziesz punktów. Im więcej punktów tym możesz wybrać lepszą nagrodę.Zobacz jakie to proste. Zarejestruj się i rozwiązuj zadania, bądź jeśli sam potrzebujesz pomocy dodaj swoje zadanie, a my je rozwiążemy.

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca w policji »

  Policyjne testy wiedzy ogólnej to zmora wszystkich kandydatów na policjanta, należy się dobrze przygotować przed przystąpieniem do nich. Przygotowanie takie możliwe łatwiejsze jest kiedy posiada się niezbędne materiały pomocne przy nauce oraz wszelkie pomoce przydatne w procesie rekrutacji. Najnowsze testy obejmują rekrutację na 2010 rok. Testy zostały opracowane osobiście przez właściciela strony, a co za tym idzie – są przygotowane bardzo dokładnie i rzetelnie.

  Data dodania: 14 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • prace pisemne, referaty, ściągi - STiUDENT.PL »

  Serwis studencki i nie tylko. PLIKI DO POBRANIA - Referaty, ściągi, opracowania, wykłady, materiały na kolokwia i egzaminy, zaliczenia, prace pisemne, opracowane pytania, materiały pomocnicze dla studentów.Codziennie dodajemy nowe materiały! Modele ekonometryczne, Biznes plany, Analizy Finanoswe, Zarządzanie jakością, Ekonomia, Zarządzanie, Turystyka, Hotelarstwo, Psychologia, Socjologia, Prawo, Logistyka, Finanse i bankowość, Handel Zagraniczny, Statystyka, Podstawy żywienia, Ergonomia, Ochrona środowiska, Literatura, Filozofia, Polityka, Historia, i wiele wiele innych zagadnień które codziennie są uaktualniane.

  Data dodania: 09 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Awans zawodowy nauczycieli »

  Strona nauczycielki kształcenia zintegrowanegoubiegającej się o awans nauczyciela dyplomowanego.Zawiera materiały związane z awansem oraz inne związane z pracą nauczycieli.Aktualności na temat czasu pracy, płac, emerytur, zdrowia, urlopów.Porady i problemy innych pedagogów. Porady dla rodziców, np.jak rozpoznać czy dzieckoma problemy z narkotykami.

  Data dodania: 31 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Portal Ppoż »

  Wortal - Ppoz - Skarbnica wiedzy na temat ochrony przeciwpożarowej. Napisany żeby zapewnić łatwiejszy dostęp do wiedzy z tej ciężkiej tematyki. W większości przypadków ma być prowadzony dla zawodowców ochrony przeciwpożarowej ale nie tylko. Poruszane będą tematy interpretacji przepisów pożarowych, trudnych sformowań z zakresu bezpieczeństwa ppoż, interesujących informacji i innych kwestii w zależności od potrzeb użytkowników. Ochrona ppoż to przecież duża problematyka w związku z tym nie braknie pomysłów. Z małej strony z czasem powinien powstać ogólnopolski wortal ochrony przeciwpożarowej.

  Data dodania: 27 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc w pisaniu prac licencjackich »

  Pomoc w pisaniu prac licencjackich i zaliczeniowych oferowanych przez naszą firmę to najlepszy sposób na rozwiązanie problemu. Prace licencjackie oraz prace zaliczeniowe pisane przez naszych ekspertów charakteryzują się najwyższą wartością merytoryczną. Do projektów podchodzimy profesjonalnie i w sposób indywidualny. Dzięki solidności, rzetelności oraz profesjonalizmowi naszych specjalistów proponujemy prace na wysokim poziomie, za rozsądną cenę. Zamówienia realizujemy w krótkim terminie.

  Data dodania: 18 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prace magisterskie »

  Czekają cię prace magisterskie, prace licencjackie, dyplomowe lub inne zaliczeniowe? Skontaktuj się z nami jak najszybciej ! Oferujemy profesjonalną pomoc w pisaniu prac która może stanowić podstawę do napisania własnej pracy. Zapraszamy - prace magisterskie, dyplomowe i licenjackie. Jeżeli czekają Cię do napisania prace magisterskie, prace dyplomowe, licencjackie. To chętnie Tobie pomożemy! Oferujemy gotowe wzory prac naukowych: prace magisterskie, prace licencjackie, prace dyplomowe, semestralne i inne opracowania.

  Data dodania: 08 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prace licencjackie »

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług świadczonych przez Edu-pomoc. Stanowimy zespół wykwalifikowanych specjalistów posiadających dużą wiedzę i doświadczenie w pisaniu różnych prac. Indywidualnie podchodzimy do każdego zlecenia. Zajmujemy się nie tylko przygotowaniem opracowań naukowych pomocnych przy pisaniu prac, ale także robieniem korekt stylistyczno-gramatycznych, przepisywaniem tekstów oraz wyszukiwaniem i selekcją materiałów źródłowych.

  Data dodania: 05 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Konspekty lekcji »

  Niezastąpiony serwis zarówno dla uczniów jak i nauczycieli, który pomoże dzieciom w odrobieniu lekcji, a dydaktykom w przygotowaniu się do zajęć. Serwis posiada różnorodną bazę zawierającą testy sprawdzające, konspekty lekcji, pomoce dydaktyczne oraz pomocne dla nauczycieli scenariusze lekcji. Portal umożliwia korzystanie z e-publikacji oraz e-booków z wielu dziedzin, min. pomogą nauczycielom w zorganizowaniu zajęć wyrównawczych, dla swoich uczniów. Twoje lekcje będą odrabiać się same.

  Data dodania: 09 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Opracowania lektur »

  Gorąco zapraszamy do korzystania z treści przedstawionych w naszym serwisie. Przeczytasz tutaj opisy dużej części lektur na poziomie liceum, gimnazjum i szkoły podstawowej. Wszystkie prezentowane teksty są nieodpłatne. Niniejsze kompendium bardzo dobrze nadaje się do powtórki wiadomości do klasówek, sprawdzianów a także do egzaminów końcowych, również matury z języka polskiego. Wierzymy, iż nasze treści będą przydatne w nauce.

  Data dodania: 21 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne »

  Nauczyciel języka polskiego na początku nauki w klasie maturalnej musi przedstawić uczniom listę tematów prezentacji maturalnych do wyboru. Uczeń decyduje się na jeden z nich i formułuje metodę jego realizacji, przedłożony do akceptacji nauczyciela. Istnieje możliwość zaproponowania swojego tematu przed opublikowaniem oficjalnej listy, jednak praca musi mieć związek z literaturą.

  Przy wyborze tematu uczeń liceum musi się kierować nie tylko jakością osiągniętej wiedzy z języka polskiego, ale przede wszystkim własnymi predyspozycjami. Należy mieć na uwadze, że prezentacje z języka polskiego nie odzwierciedlają wyłącznie informacji z literatury, ale pozwalają dowieść zdolność dojrzałego wnioskowania.

  Większość tematów ma charakter uniwersalny i pozostawia swobodę w realizacji. Najważniejsze jest by praca była zgodna z posiadaną wiedzą nie tyko z zakresu literaturoznawstwa (np. uczeń interesujący się wojną powinien wybrać pracę maturalną opartą na lekturach z tego czasu, ktoś mający zdolności plastyczne może zdecydować się na temat poświęcony malarstwu, zaś zafascynowani sportem powinni pisać o komentarzach sportowych). Przy precyzowaniu tematu prezentacji maturalnej trzeba jasno określić jego zasięg, a także bibliografię, na których będzie się ona opierać.

  Wybierając temat, trzeba zwrócić uwagę na słowa - klucze ustalonej prezentacji podkreślające cel pracy np. rola ustalonego motywu literackiego. Są to ustalenia, które nadają tematowi określony kierunek. Poza tym, powinno się rozważyć dobór tematu pod kątem znajomości epok, dzieł wyselekcjonowanych artystów, a także wybranych motywów.

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ranking banków w Polsce »

  Portal finansowy bise.pl to niezależny i całkowicie obiektywny ranking wszystkich banków działających na terenie Polski. Zestawienie podzielone jest na kilka najważniejszych kategorii w których możemy zarówno głosować na najlepsze usługi i produkty bankowe oraz pisać i czytać komentarze. Znajdziesz tam także wiele artykułów i porad finansowych zarówno dla szukających środków na inwestycje jak i dla tych, którzy chcą zainwestować własne środki i je bezpiecznie pomnażać.

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac »

  Nasza firma zajmuje się profesjonalnym przygotowaniem wzorów prac, takich jak prace magisterskie, prace licencjackie, prace dyplomowe, prace doktorskie itp. Każda praca przygotowana jest od podstaw przez grupę osób specjalizujących się w swoich dziedzinach naukowych. W przypadku każdej pracy zapewnione jest wykonanie kluczowych wymogów formalnych, do których zaliczyć można przypisy, odpowiednie formatowanie itp.

  Data dodania: 28 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prace dyplomowe »

  Zajmujemy się tworzeniem opracowań, które są pomocne przy pisaniu wszelkiego rodzaju prac. Nasze opracowania umożliwią uniknięcie trudności związanych z: pracami magisterskimi, pracami dyplomowymi, pracami licencjackimi, pracami inżynierskimi, pracami doktorskimi, referatami, esejami, itp. Wszystkie teksty piszemy na konkretne zamówienie przy zachowaniu najwyższej jakości merytorycznej.

  Data dodania: 14 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Strony internetowe, serwis, Gorlice, Kraków »

  Zajmujemy się szeroko pojętymi usługami informatycznymi. Naszym głównym profilem działalności jest tworzenie stron internetowych od podstaw jak również wdrażanie odpowiednich systemów CMS. Projektujemy i wykonujemy także różnego rodzaju materiały drukowane takie jak ulotki czy wizytówki. Wykonujemy różnego rodzaju projekty graficzne.
  Ponadto oferujemy także pogotowie komputerowe w domu klienta na terenie Gorlic i Krakowa, a także budowę sieci domowej czy też firmowej.
  Możemy przeprowadzić szkolenia z różnych aspektów techniki komputerowej czy też zagadnień informatycznych i związanych z internetem.
  Stawiamy na jakość więc do każdego projektu podchodzimy indywidualnie z pełnym zaangażowaniem.
  Po więcej informacji oraz w celu zapoznania się ze szczegółową oferta zapraszamy państwa na naszą stronę internetową www.rods.pl

  Data dodania: 16 04 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Opracowania

Opracowania - nowa strona:

Adres: