Szkolenia Podkategoria: Szkolenia

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »
 • Szkolenia sprzedażowe »

  Prowadzimy szkolenia miękkie dla firm. Spośród wielu odmian szkoleń specjalizujemy się w treningach biznesowych oraz dla handlowców.
  Kształtują one zdolności interpersonalne. W naszych treningach zwracamy największą uwagę na fakt by wyrobić w kursantach nawyk korzystania w codziennej pracy z nowonabytych umiejętności, dlatego około 80 % każdego szkolenia to warsztat składający się z scenek. Odbiorcami naszych treningów są przede wszystkim pracownicy struktur sprzedażowych oraz kadra menedżerska w firmach (zarówno działami sprzedażowymi jak i produkcyjnymi).

  Data dodania: 10 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Job Safety- szkolenia BHP - Job Safety »

  Job Safety jest jednym z niewielu polskich ośrodków szkoleniowych, uznających za nadrzędny cel przekształcanie wiedzy teoretycznej z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy w rzeczywiste wartości praktyczne. Starając się zapewnić naszym klientom najwyższy standard szkoleń, współpracujemy z wysokiej klasy wykładowcami oraz specjalistami zajmującymi się zawodowo problematyką bhp, ppoż, HACCP czy ratownictwem, mającymi kilkuletnie doświadczenie dydaktyczne, oraz posiadającymi szeroką wiedzę w zakresie objętym szkoleniem. Wiedza naszych wykładowców, instruktorów i trenerów potwierdzona jest wieloma dyplomami i certyfikatami. Współpracujemy z wybitnymi specjalistami w wielu dziedzinach, co pozwala nam na prowadzenie szkoleń w dowolnie wybranym miejscu na terenie całego kraju.

  Data dodania: 07 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sterowniki programowalne PLC »

  EMT Systems - organizujemy szkolenia z zakresu mechatroniki oraz różnego rodzaju technik inżynierskich. Szkolenia certyfikatów energetycznych, hydraulika siłowa, inventor, programowanie robotów przemysłowych, pneumatyka, sterowniki PLC, catia, hydraulika siłowa.

  Współpracujemy z profesjonalistami z danych dziedzin. Innowacyjne rozwiązania wykorzystujące najnowsze osiągnięcia nauki, profesjonalne laboratoria są gwarancją najwyższych standardów oferowanych dla klientów usług.

  Siedzibą Centrum Szkoleń Inżynierskich jest Park Naukowo-Technologiczny przy Politechnice Śląskiej z profesjonalną infrastrukturą umożliwiającą prowadzenie szkoleń najwyższej jakości. Zapraszamy na kursy zawodowe - szkolenia w Katowicach. Centrum Szkoleń Inżynierskich znajduje się w rejestrze instytucji szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach.

  Data dodania: 25 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP - pierwsza pomoc i ppoż »

  Od 5 sierpnia 2009 roku weszły w życie nowe przepisy mówiące o wyznaczeniu przez pracodawcę pracownika odpowiedzialnego za ewakuację w razie pożaru oraz za udzielanie pierwszej pomocy. W związku z tą nowelizacją przygotowaliśmy dla Państwa ofertę kursów:

  * Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej
  * Kurs dla osób odpowiedzialnych za ochronę przeciwpożarową

  Akcja organizowana przez Nasza Era Centrum Szkoleń i Rozwoju S.C. związana jest z nowelizacją kodeksu pracy i zmianami z tego wynikającymi. Kodeks pracy nakłada na pracodawcę obowiązek wyznaczenia osoby odpowiedzialnej za ochronę przeciwpożarową i ewakuację pracowników. Firma Nasza Era Centrum Szkoleń i Rozwoju S.C. dysponuje wykwalifikowaną kadrą, w której skład wchodzą między innymi:

  * Ratownicy medyczni
  * Inspektorzy ochrony przeciwpożarowej
  * Oficerowie Państwowej Straży Pożarnej
  * Specjaliści BHP

  Cena szkoleń to 400 zł od osoby.

  Data dodania: 10 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prace dyplomowe, magisterskie, licencjackie »

  Propozycja serwisu trudniącego sie tworzeniem tekstów na zamówienie o zróżnicowanej problematyce dodatkowo obróbką już istniejącego tekstu. Nasz serwis sprofilowany jest w formowaniu wzorów a są to w szczególności: prace magisterskie, prace licencjackie, dyplomowe, tworzenie planów prac oraz prace zaliczeniowe. Przy pisaniu prac licencjackich bierze udział wykształcona i kompetentna kadra, która w pełni zapewni znakomitą pomoc edukacyjną. Organizowana jest również pomoc przy projektach biznesplanów, których założeniem jest zdobycie środków pieniężnych z UE. Każdy przygotowany projekt jest zapewnieniem jego osobliwości i niepowtarzalności

  Data dodania: 19 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła dla psów Warszawa »

  Prowadzimy profesjonalne szkolenie psów. Zajęcia urządzamy w Warszawie i w pobliskich miejscowościach. W zakres naszych działań wchodzą zróżnicowane kursy dla początkujących jak i kursy kontynuacyjne, konsultacje behawioralne, trening posłuszeństwa. Prowadzimy pozytywne szkolenie psów w czasie którego zredukujemy wszelkie dokuczliwe przyzwyczajenia psa. Propozycję kursów kierujemy do tych, którzy nie chcą wobec swego czworonoga używać przemocy, a chcą uzyskać pożądany efekt. Zajmujemy się szkoleniem psów dorosłych jak i w okresie szczenięcym. Dzięki wspólnym ćwiczeniom pies umacnia przyjaźń ze swoim panem. Kursy organizują wykształceni trenerzy, którzy utrwalą właściwe zachowania zwierzęcia. Preferujemy spotkania najwyżej w sześcioosobowych grupach lub na życzenie indywidualne. Na naszej stronie widnieje pełna oferta. Tam także zdjęcia, filmy oraz opinie o naszej szkole. Nasi kursanci długo wspominają serdeczną atmosferę panującą na zajęciach. Przyłącz się do naszej grupy. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 30 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konsulting »

  BKM Transbus należy do firm doradczo-szkoleniowych. Nasza ofertę usług kierujemy w znacznym stopniu do firm transportowych. Posiadamy bogate doświadczenie w branży zdobyte podczas współpracy z naszymi klientami.
  Proponujemy wykonanie między innymi: badań rynku, analizy konkurencyjności, pomoc w restrukturyzacji i pozyskiwaniu inwestorów.
  W ramach szkoleń świadczymy usługi z zakresu dokształcania kierowców zawodowych.

  Data dodania: 22 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • lean manufacturing lean management »

  Firma wdrożeniowo-szkoleniowa Lean in Practice z Gdyni (pomorskie) zajmuje się systemem zarządzania produkcją Lean Manufacturing oraz skupia się na minimalizacji kosztów. W skład usług wchodzi m.in.: wdrożenia lean, szkolenia lean manufacturing, wdrożenie kanban, wdrożenie 5s, wdrożenie smed, optymalizacja produkcji, skracanie czasów przezbrojeń, doskonalenie produkcji, organizacja produkcji, optymalizowanie procesów produkcyjnych, lean management. Firma ceniona na rynku szczupłego wytwarzania.

  Data dodania: 10 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • naukajazdy-as.pl »

  Oferujemy szkolenia na najwyższym poziomie na kategorię B.
  Z nami będziesz pewien, że egzamin to nie powód do stresu!


  Szkoła prowadzi jazdy doszkalające!
  Nie jesteś zadowolony ze swojego instruktora lub masz problem ze zdaniem egzaminu?
  DZWOŃ! Postaramy Ci się pomóc!

  Siedziba:
  Auto Szkoła "AS" Arkadiusz Filipowicz
  06-400 Ciechanów
  ul.Wiosenna 6A

  Wykłady:
  06-400 Ciechanów
  ul.Batalionów Chłopskich 17A (I piętro)

  Plac Manewrowy:
  06-400 Ciechanów
  ul.Płocka 13 (zajezdnia PKS)

  Instruktorzy:
  Arkadiusz Filipowicz
  660-169-840

  Jacek Filipowicz
  502-602-238

  Data dodania: 10 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Umysłu: gra edukacyjna dla dzieci »

  Współcześnie wszystko może edukować. Nauka przy pomocy wszelkich możliwych i ogólnie dostępnych materiałów jest przyjemna i prosta. Gra edukacyjna dla dziecka jest jednym z takich sposobów na edukację przez zabawę. Gra edukacyjna Akademia Umysłu Junior jest jakby stworzona dla ciebie. Dopasowana do wieku 6 – 9 lat sprawia, że nie natkniesz się w niej na sprawy nie zrozumiałe, albo zbyt skomplikowane. Fajne postacie zwierząt do wyboru będą ci towarzyszyć w grze razem z tobą rozwikłując łamigłówki, będą ci też pomagać liczyć punkty oraz sumować osiągnięcia. Gra edukacyjna Akademii Umysłu to gra edukacyjna jakiej jeszcze nie było.Półki w sklepach z artykułami typu multimedia uginają się od zapasów z kategorii gry edukacyjne. Nie wszystkie jednak gry edukacyjne dla dzieci są odpowiednie. Szukamy zazwyczaj rozrywki, podczas gdy dobrze byłoby zaopatrywać dzieci w gry logiczne, łamigłówki, które nie tylko bawią, ale przede wszystkim rozwijają zdolność myślenia. Gry edukacyjne z Akademii Umysłu są dobrane właściwie do przedziału wiekowego 6 – 9 lat i pozwalają dzieciom na pełny rozwój. Gry edukacyjne Junior w przejrzysty sposób uczą koncentracji i szybkiego i łatwego zapamiętywania. Posiadają klarowny interfejs, barwną grafikę i przyjemną ścieżkę dźwiękową.Program dla dzieci Akademia Umysłu Junior aspiruje do miana najlepszego programu w sferze gry logiczne dla dzieci. Programy edukacyjne dla najmłodszych to ogromne wyzwanie. Program dla dzieci powinien nie tylko spełniać funkcję edukacyjną, ale zaspokajać także wymagania estetyczne. Wszyscy wiemy, jak surowe i bezkompromisowe w ocenie są dzieci, dlatego twórcy Juniora postarali się o barwna grafikę, pełną barw i dźwięków. Program dla dzieci Akademia Umysłu Junior jest mądry, a zawarte w nim łamigłówki można dobrać do poziomu rozwoju dziecka. Akademia Umysłu Junior to super program dla dzieci.

  Data dodania: 07 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kije bilardowe »

  Sklep Bilardo.pl - sklep z akcesoriami dla bilardzistów. Wszyscy sympatycy tak pięknego sportu, jakim jest bilard, znajdą potrzebne im akcesoria w tym sklepie. W razie problemów z wyborem, prowadzący sklep chętnie pomoże i doradzi. Bilardo.pl jest także producentem koszulek z grafikami bilardowymi, w wielu kolorach, w wielu rozmiarach. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 05 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP z zakresu usuwania azbestu »

  Szkolenie odbędzie się w formie samokształcenia. Materiały wraz z zestawem 20 pytań testowych wyślemy pod wskazany adres. Osoba zainteresowana taką formą szkoleń musi odpowiedzieć na kilka pytań z zestawu testowego.

  Osoba, która odpowie bez błędu na wskazane pytania otrzyma uprawnienia do wykonywania prac takich jak:

  * usuwanie pokryć dachowych wykonanych z płyt azbestowych
  * prace wyburzeniowe i rozbiórkowe obiektów zawierających azbest
  * oraz wszystkie inne pracę z zakresu użytkowania i usuwania azbestu

  Osoba po ukończeniu takiego szkolenia otrzyma zaświadczenie, które jest na druku Unii Europejskiej, wydane zgodnie z rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy, WAŻNE BEZTERMINOWO.
  Cena szkolenia 200 zł / od osoby
  Kontakt i zapisy:
  * tel. (22) 382 52 68
  * tel.kom. (0) 600 969 600
  * e-mail biuro@naszaera.pl
  * www: http://azbest-szkolenia.pl

  Data dodania: 19 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • kurs angielskiego, kurs języka angielskiego »

  Chciałbyś zainwestować swój czas w wiedzę, ale nie wiesz jak? Zapraszamy na kurs angielskiego bez wychodzenia z domu. Kurs języka angielskiego jest dostępny bezpłatnie dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej. Zapewnione na kursie angielskiego wysokiej jakości materiały edukacyjne sprawią że nie będziesz bał się mówić w obcym języku. Najlepsze efekty w nauce języka angielskiego osiągniesz tylko w www.wiedza24.net

  Data dodania: 02 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • BHP Sosnowiec »

  Nasza firma kompleksowo zajmuje się obsługą i doradztwem w zakresie BHP i P.POŻ. Prowadzimy szkolenia wstępne i okresowe z zakresu BHP, pierwszej pomocy przedmedycznej, ochrony przeciwpożarowej, higieny żywności (byłe Minimum Sanitarne). Świadczymy usługi opracowywania m.in.: Oceny Ryzyka Zawodowego, Instrukcji Ochrony Przeciwpożarowej Budynków, Dokumentacji HACCP, GHM, GMP, GMP Plus dla przedsiębiorstw sektora spożywczego i paszowego.

  Oferujemy doraźną lub stałą współpracę na zasadach zewnętrznego nadzoru BHP. Działamy głównie na Śląsku i Zagłębiu (Sosnowiec, Katowice, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź, Jaworzno, Chorzów, Tychy, Siemianowice Śląskie, Mikołów, Olkusz). Usługi szkoleniowe jesteśmy w stanie prowadzić w naszej sali szkoleniowej lub w Państwa Zakładzie Pracy.

  Szkolenia prowadzone przez naszą firmę sprawią, że przestaną być "przykrym obowiązkiem", a staną się ciekawym elementem pracy oraz podniosą Państwa świadomość w omawianym zakresie. Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra szkoleniowa zapewni Państwu wysoki poziom oferowanych usług.

  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy na www.behapeks.pl lub pod numerem telefonu 513-279-797. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

  Data dodania: 28 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pierwsza pomoc »

  Firma Linmed organizuje innowacyjne kursy z obszaru ratownictwa medycznego oraz pierwszej pomocy. W generalny, profesjonalny oraz skuteczny sposób przeprowadza kursy dotyczące kwestii takich jak: ratownictwo medyczne czy też szkolenia pierwszej pomocy. Specjaliści posiadają certyfikaty uprawniające do prowadzenia tego typu kursów oraz długoletnie doświadczenie. Oferta skierowana jest głównie do firm, podmiotów gospodarczych, instytucji, czy też podmiotów jednostkowych. Kolejna propozycja firmy to także sprzęt medyczny, możliwy do nabycia na witrynie.

  Data dodania: 08 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bhp Bluesfera »

  Świadczymy usługi związane z nauką BHP przez unikalną platformę e-learningową. W naszej ofercie posiadamy kurs BHP dla pracowników administracyjno - biurowych prowadzony przez Internet. Naszym atutem jest sposób prowadzenia kursu, dzięki któremu skorzysta zarówno firma jak i jej pracownicy. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z ofertą na naszej stronie internetowej. Po zakończeniu krótkiego kursu, każda osoba otrzymuje certyfikat ukończenia szkolenia.

  Data dodania: 06 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kamery »

  Serwis pomoże Wam także odpowiedzieć na pytanie jaką kamerkę zamówić, czym kierować się przy wyborze sprzętu wideo.
  Znajdziesz tu recenzje i testy maszyn nagrywających obraz, opisy programów do montażu, informacje o ciekawostkach ze świata wideo.
  Blog przeznaczony filmowaniu i kamerom video.
  Dla bardziej zaawansowanych wideo-filmowców informacje dotyczące oświetlenia, zasad operatorskich, czy technologii kamer wideo.

  Data dodania: 15 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wodny Sprzęt Ratunkowy - Wodniak Bydgoszcz »

  Firma Handlowo Usługowa Wodniak Mariusz Krajczewski działa w branży wodnego sprzętu ratunkowego od 1986 roku. Specjalizujemy się w kompleksowym wyposażaniu jednostek pływających w sprzęt ratunkowy i asekuracyjny.Dostarczamy wyposażenie ratunkowe i asekuracyjne na statki śródlądowe,jachty żaglowe,łodzie motorowe i promy rzeczne.Oferujemy kamizelki ratunkowe dla żeglarzy i motorowodniaków,kamizelki asekuracyjne na skutery wodne i narty wodne,kamizelki asekuracyjne na kajaki i spływy kajakowe,koła ratunkowe SOLAS na statki i jachty,pasy ratunkowe solas na potrzeby żeglugi morskiej i śródlądowej,rzutki ratunkowe na kąpieliska,pływaki ratunkowe z uznaniem PRS-u na statki pasażerskie,kamizelki pneumatyczne .Od 20 lat naszymi odbiorcami są firmy żeglugowe,armatorzy statków pasażerskich,armatorzy prywatni,kluby żeglarskie z całej Polski,kluby kajakowe,stocznie jachtowe,wypożyczalnie kajaków i sprzętu wodnego,organizatorzy spływów kajakowych w Polsce i na Litwie.Wykonujemy przeglądy techniczne łodzi motorowych,wydajemy Certyfikaty PZMWiNW.Prowadzimy stację legalizacji i atestowania wodnego sprzętu ratunkowego/koła ratunkowe,pasy ratunkowe i kamizelki ratunkowe/ na potrzeby żeglugi śródlądowej.Wystawiamy świadectwo badania uznawane przez PRS i Urzędy Żeglugi Śródlądowej.W sezonie letnim organizujemy kursy motorowodne na patent sternika motorowodnego i starszego sternika motorowodnego. Zapraszamy do Firmy Wodniak.

  Data dodania: 25 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • kurs fotografii cyfrowej, szkoła fotografii »

  Laboratorium fotografii oferuje kursy fotograficzne. Nauka odbywa się w samym centrum Stolicy. Kursy są prowadzone w przyjaznej atmosferze. Wiedza jest dostarczana przez specjalistów w swojej dziedzinie, którzy zajmują się fotografią na co dzień. Są to wybitni specjaliści z profesjonalnym podejściem do kursantów. Warsztaty fotografii są dostosowane do znajomości fotografii kursantów, dlatego w szkole fotografii każdy znajdzie odpowiedni kurs dla siebie. Ponadto podczas kursów można zdobyć niezbędną wiedzę do dokonania zakupu odpowiedniego sprzętu fotograficznego.

  Data dodania: 23 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla firm, business English »

  Firma Lingua istnieje od 1991 roku zajmuje się szkoleniami oraz kursami językowymi dla firm oraz instytucji. mamy różne metody nauki dobierane indywidualnie do potrzeb klienta. Pracujemy na specjalnie opracowywanych autorskich programach nauczania. Każda firma może liczyć na indywidualny dobór lektorów spełniających jej potrzeby. Gwarantujemy najwyższą jakość nauczania oraz jego skuteczność co może potwierdzić posiadany przez nas certyfikat ISO.

  Data dodania: 09 08 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkolenia

Szkolenia - nowa strona:

Adres: