Kursy Podkategoria: Kursy

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »
 • Szkolenia sprzedażowe »

  Prowadzimy szkolenia miękkie dla firm. Spośród wielu odmian szkoleń specjalizujemy się w treningach biznesowych oraz dla handlowców.
  Kształtują one zdolności interpersonalne. W naszych treningach zwracamy największą uwagę na fakt by wyrobić w kursantach nawyk korzystania w codziennej pracy z nowonabytych umiejętności, dlatego około 80 % każdego szkolenia to warsztat składający się z scenek. Odbiorcami naszych treningów są przede wszystkim pracownicy struktur sprzedażowych oraz kadra menedżerska w firmach (zarówno działami sprzedażowymi jak i produkcyjnymi).

  Data dodania: 10 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Job Safety- szkolenia BHP - Job Safety »

  Job Safety jest jednym z niewielu polskich ośrodków szkoleniowych, uznających za nadrzędny cel przekształcanie wiedzy teoretycznej z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy w rzeczywiste wartości praktyczne. Starając się zapewnić naszym klientom najwyższy standard szkoleń, współpracujemy z wysokiej klasy wykładowcami oraz specjalistami zajmującymi się zawodowo problematyką bhp, ppoż, HACCP czy ratownictwem, mającymi kilkuletnie doświadczenie dydaktyczne, oraz posiadającymi szeroką wiedzę w zakresie objętym szkoleniem. Wiedza naszych wykładowców, instruktorów i trenerów potwierdzona jest wieloma dyplomami i certyfikatami. Współpracujemy z wybitnymi specjalistami w wielu dziedzinach, co pozwala nam na prowadzenie szkoleń w dowolnie wybranym miejscu na terenie całego kraju.

  Data dodania: 07 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sterowniki programowalne PLC »

  EMT Systems - organizujemy szkolenia z zakresu mechatroniki oraz różnego rodzaju technik inżynierskich. Szkolenia certyfikatów energetycznych, hydraulika siłowa, inventor, programowanie robotów przemysłowych, pneumatyka, sterowniki PLC, catia, hydraulika siłowa.

  Współpracujemy z profesjonalistami z danych dziedzin. Innowacyjne rozwiązania wykorzystujące najnowsze osiągnięcia nauki, profesjonalne laboratoria są gwarancją najwyższych standardów oferowanych dla klientów usług.

  Siedzibą Centrum Szkoleń Inżynierskich jest Park Naukowo-Technologiczny przy Politechnice Śląskiej z profesjonalną infrastrukturą umożliwiającą prowadzenie szkoleń najwyższej jakości. Zapraszamy na kursy zawodowe - szkolenia w Katowicach. Centrum Szkoleń Inżynierskich znajduje się w rejestrze instytucji szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach.

  Data dodania: 25 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Legnica - kursy, szkolenia, korepetycje »

  Znajomość języka obcego jest dzisiaj często nie tylko przepustką do lepszej pracy ale wręcz koniecznością. Dlatego warto podjąć wysiłki by się go nauczyć. Jest to jedna z najlepszych inwestycji. Niestety nauka języka obcego nie jest sprawą prostą. Dotyczy to również nauki języka angielskiego, który stwarza wielu osobom trudności. Szczególnie jeśli idzie o mówienie. Zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego w naszej szkole staramy się dopasowywać metody nauczania do potrzeb i możliwości uczniów. Nauka języka obcego to nie tylko zmysł słuchu ale też wzroku. Dlatego wykorzystujemy w nauce różnego rodzaju pomoce w postaci sprzętu audio-video (filmy na DVD i nagrania dźwiękowe), projektora multimedialnego czy programów komputerowych. Wpływają one na różne zmysły dzięki czemu szybciej przyswajamy wiedzę. Nasze zajęcia są też urozmaicone w taki sposób żeby przebiegały w przyjaznej i miłej atmosferze. Sprzyja to robieniu postępów w nauce. I faktycznie. Dzięki tym wysiłkom nasi uczniowie systematycznie czynią postępy wzbogacając swoje umiejętności w posługiwaniu się językiem angielskim. Dotyczy to zarówno pisania po angielsku jak i mówienia. Nasze kursy przygotowaliśmy zarówno dla osób indywidualnych jak i dla firm. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo kursy dostosowane do różnych potrzeb i wymagań. Dla firm będą to np. kursy angielskiego z elementami Business English. Natomiast osoby indywidualne zapewne zainteresują obozy językowe czy też kursy językowe za granicą. Jest to świetna okazja żeby połaczyć przyjemne z pożytecznym. Na okres wakacji przygotowujemy wakacyjne kursy językowe. Ponadto oferujemy lekcje indywidualne (korepetycje). Pozwalają one dopasować tempo i metody nauki ściśle do potrzeb danego ucznia. Wiemy też, że dla wielu osób ogromnym stresem jest zaliczenie różnego rodzaju egzaminów. Niekiedy jest to spowodowane niskim poziomem nauczania w szkołach. Dlatego w naszej ofercie znajdą Państwo również kursy przygotowujące do egzaminów. Zarówno tych w szkole (maturalnych, gimnazjalnych) jak i tych certyfikowanych (np. FCE, CAE). Chcielibyśmy jednak w szczególności polecić nasze kursy angielskiego dla dzieci. Mamy w tej dziedzinie duże doświadczenie zdobyte w kraju i za granicą (Anglia, Francja). Postanowiliśmy też pomóc naszym kursowiczom i będziemy zamieszcać na naszej stronie materiały pomagające w nauce. Na początek zamieściliśmy zmorę wielu osób czyli czasowniki nieregularne (irregular verbs). Atutem przemawiającym za naszą szkołą jest niewątpliwie fakt, że na pierwszym miejscu stawiamy jakość. Staramy się ją zachować na jak najwyższym poziomie. Pamiętamy jednak, że cena również jest istotnym czynnikiem przy wyborze kursu. Dzięki temu, że jesteśmy firmą rodzinną, nie musimy opłacać armii urzędników. Pozwala to nam zachować konkurencyjne ceny bez utraty jakości kursów. Wiemy bowiem, że nie ma lepszej reklamy niż zadowolony klient. Dlatego zapraszamy do sprawdzenia oferty naszej szkoły języka angielskiego, która znajduje się w Legnicy.

  Data dodania: 04 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP - pierwsza pomoc i ppoż »

  Od 5 sierpnia 2009 roku weszły w życie nowe przepisy mówiące o wyznaczeniu przez pracodawcę pracownika odpowiedzialnego za ewakuację w razie pożaru oraz za udzielanie pierwszej pomocy. W związku z tą nowelizacją przygotowaliśmy dla Państwa ofertę kursów:

  * Kurs pierwszej pomocy przedmedycznej
  * Kurs dla osób odpowiedzialnych za ochronę przeciwpożarową

  Akcja organizowana przez Nasza Era Centrum Szkoleń i Rozwoju S.C. związana jest z nowelizacją kodeksu pracy i zmianami z tego wynikającymi. Kodeks pracy nakłada na pracodawcę obowiązek wyznaczenia osoby odpowiedzialnej za ochronę przeciwpożarową i ewakuację pracowników. Firma Nasza Era Centrum Szkoleń i Rozwoju S.C. dysponuje wykwalifikowaną kadrą, w której skład wchodzą między innymi:

  * Ratownicy medyczni
  * Inspektorzy ochrony przeciwpożarowej
  * Oficerowie Państwowej Straży Pożarnej
  * Specjaliści BHP

  Cena szkoleń to 400 zł od osoby.

  Data dodania: 10 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • język angielski gramatyka »

  Wirtualna Szkoła Angielskiego - jeden z największych serwisów do nauki angielskiego za darmo w Polsce zaprasza na kursy językowe na wszystkich poziomach zaawansowania.

  Przeznaczony zarówno dla osób na poziomie początkującym, jak i dla tegorocznych maturzystów, lub osób chcących zdać egzamin CPE.

  Na stronie można znaleźć nie tylko typowe dla serwisów edukacyjnych materiały, jak opowiadania czy ćwiczenia, ale również ciekawostki językowe i najczęściej popełniane błędy.

  Data dodania: 11 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Kraków »

  Nauka jazdy w Krakowie, z nami zdasz za pierwszym razem!

  Ośrodek Szkolenia Kierowców Sigma sprawi, że zdasz egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem i będziesz dobrym kierowcą. W Sigmie czekają na Ciebie wykwalifikowani instruktorzy, którzy w bezstresowej atmosferze nauczą Cię jeździć. Nauka jazdy z OSK Sigma pozwoli Ci zdobyć solidną i rzetelną wiedzę z prawa o ruchu drogowym. Z Sigmą nauczysz się również obsługi pojazdu. Nauczysz się też radzić sobie w ruchu miejskim w Krakowie, zarówno samochodem ( kat. B ) jak i na motorze ( kat. A ).

  Jazdy szkoleniowe oraz doszkalające prowadzone są na samochodach Toyota YARIS i motorach Yamaha YBR 250, które są obowiązującymi na egzaminie na prawo jazdy w małopolsce ( MORD Kraków ). Instruktorzy OSK Sigma, przekażą Ci wiedzę i umiejętności potrzebne w ruchu miejskim. Kwalifikacje instruktorów potwierdzone są uprawnieniami wydanymi przez Prezydenta Miasta Krakowa.

  Nauka jazdy odbywa się na nowych i klimatyzowanych autach marki Toyota Yaris , takich jakich używa MORD na egzaminie. Na naszej stronie internetowej możesz sprawdzić też opinie naszych kursantów. Godziny jazdy dostosowujemy do Ciebie!

  Data dodania: 17 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • naukajazdy-as.pl »

  Oferujemy szkolenia na najwyższym poziomie na kategorię B.
  Z nami będziesz pewien, że egzamin to nie powód do stresu!


  Szkoła prowadzi jazdy doszkalające!
  Nie jesteś zadowolony ze swojego instruktora lub masz problem ze zdaniem egzaminu?
  DZWOŃ! Postaramy Ci się pomóc!

  Siedziba:
  Auto Szkoła "AS" Arkadiusz Filipowicz
  06-400 Ciechanów
  ul.Wiosenna 6A

  Wykłady:
  06-400 Ciechanów
  ul.Batalionów Chłopskich 17A (I piętro)

  Plac Manewrowy:
  06-400 Ciechanów
  ul.Płocka 13 (zajezdnia PKS)

  Instruktorzy:
  Arkadiusz Filipowicz
  660-169-840

  Jacek Filipowicz
  502-602-238

  Data dodania: 10 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje matematyka Wrocław »

  Edukoncept z Wrocławia to nowoczesne centrum edukacyjne, w którym kształcimy dzieci oraz dorosłych. Naszą domeną jest kształtowanie myślenia twórczego oraz praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy. Proponujemy kursy maturalne ze wszystkich przedmiotów na poziomach podstawowym i zaawansowanym, korepetycje z chemii, kursy językowe, a ponadto szeroki wachlarz zajęć dla dzieci po szkole. Preferujemy indywidualne podejście do słuchacza połączone z naszymi sprawdzonymi metodami dydaktycznymi. Uczniom zapewniamy pomoc logopedów oraz psychologów, a dorosłym m.in. warsztaty oddechowe. Doświadczony zespół lektorów, korepetytorów i specjalistów licznych dziedzin gwarantuje odpowiednią jakość nauczania.

  Data dodania: 06 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Umysłu: gra edukacyjna dla dzieci »

  Współcześnie wszystko może edukować. Nauka przy pomocy wszelkich możliwych i ogólnie dostępnych materiałów jest przyjemna i prosta. Gra edukacyjna dla dziecka jest jednym z takich sposobów na edukację przez zabawę. Gra edukacyjna Akademia Umysłu Junior jest jakby stworzona dla ciebie. Dopasowana do wieku 6 – 9 lat sprawia, że nie natkniesz się w niej na sprawy nie zrozumiałe, albo zbyt skomplikowane. Fajne postacie zwierząt do wyboru będą ci towarzyszyć w grze razem z tobą rozwikłując łamigłówki, będą ci też pomagać liczyć punkty oraz sumować osiągnięcia. Gra edukacyjna Akademii Umysłu to gra edukacyjna jakiej jeszcze nie było.Półki w sklepach z artykułami typu multimedia uginają się od zapasów z kategorii gry edukacyjne. Nie wszystkie jednak gry edukacyjne dla dzieci są odpowiednie. Szukamy zazwyczaj rozrywki, podczas gdy dobrze byłoby zaopatrywać dzieci w gry logiczne, łamigłówki, które nie tylko bawią, ale przede wszystkim rozwijają zdolność myślenia. Gry edukacyjne z Akademii Umysłu są dobrane właściwie do przedziału wiekowego 6 – 9 lat i pozwalają dzieciom na pełny rozwój. Gry edukacyjne Junior w przejrzysty sposób uczą koncentracji i szybkiego i łatwego zapamiętywania. Posiadają klarowny interfejs, barwną grafikę i przyjemną ścieżkę dźwiękową.Program dla dzieci Akademia Umysłu Junior aspiruje do miana najlepszego programu w sferze gry logiczne dla dzieci. Programy edukacyjne dla najmłodszych to ogromne wyzwanie. Program dla dzieci powinien nie tylko spełniać funkcję edukacyjną, ale zaspokajać także wymagania estetyczne. Wszyscy wiemy, jak surowe i bezkompromisowe w ocenie są dzieci, dlatego twórcy Juniora postarali się o barwna grafikę, pełną barw i dźwięków. Program dla dzieci Akademia Umysłu Junior jest mądry, a zawarte w nim łamigłówki można dobrać do poziomu rozwoju dziecka. Akademia Umysłu Junior to super program dla dzieci.

  Data dodania: 07 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła języka angielskiego, niemieckiego Kraków »

  PROLOG - szkoła języków obcych w Krakowie. Angielski, egzaminy City&Guilds, niemiecki, kursy dla dorosłych, młodzieży i dzieci, kursy maturalne, kursy dla firm, wakacyjne kursy angielskiego i niemieckiego, angielski dla dzieci - Helen Doron, język polski, wydawca serii "HURRA!!!". Bezpłatny Pakiet Językowy: w ramach pakietu konwersacje (do 50 godzin), fiszki, możliwość korzystania z biblioteki i wideoteki, konsultacje, warsztaty „scenki sytuacyjne”.

  Data dodania: 16 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP z zakresu usuwania azbestu »

  Szkolenie odbędzie się w formie samokształcenia. Materiały wraz z zestawem 20 pytań testowych wyślemy pod wskazany adres. Osoba zainteresowana taką formą szkoleń musi odpowiedzieć na kilka pytań z zestawu testowego.

  Osoba, która odpowie bez błędu na wskazane pytania otrzyma uprawnienia do wykonywania prac takich jak:

  * usuwanie pokryć dachowych wykonanych z płyt azbestowych
  * prace wyburzeniowe i rozbiórkowe obiektów zawierających azbest
  * oraz wszystkie inne pracę z zakresu użytkowania i usuwania azbestu

  Osoba po ukończeniu takiego szkolenia otrzyma zaświadczenie, które jest na druku Unii Europejskiej, wydane zgodnie z rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy, WAŻNE BEZTERMINOWO.
  Cena szkolenia 200 zł / od osoby
  Kontakt i zapisy:
  * tel. (22) 382 52 68
  * tel.kom. (0) 600 969 600
  * e-mail biuro@naszaera.pl
  * www: http://azbest-szkolenia.pl

  Data dodania: 19 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • kurs angielskiego, kurs języka angielskiego »

  Chciałbyś zainwestować swój czas w wiedzę, ale nie wiesz jak? Zapraszamy na kurs angielskiego bez wychodzenia z domu. Kurs języka angielskiego jest dostępny bezpłatnie dzięki dofinansowaniu z Unii Europejskiej. Zapewnione na kursie angielskiego wysokiej jakości materiały edukacyjne sprawią że nie będziesz bał się mówić w obcym języku. Najlepsze efekty w nauce języka angielskiego osiągniesz tylko w www.wiedza24.net

  Data dodania: 02 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy kosmetyczne »

  Gwarantujemy najlepiej wyposażone Centrum Szkoleniowe na Śląsku z szerokim zapleczem kontaktów międzynarodowych oraz dostępem do innowacyjnych technik i urządzeń kosmetycznych.
  Wszystkie nasze szkolenia prowadzimy w oparciu o najnowocześniejsze technologie, wiedzę i doświadczenie naszych instruktorów, udokumentowane certyfikatami i dyplomami zaświadczającymi o umiejętnościach i uprawnieniach do wykonywania zawodu.
  Zaletą prowadzonych przez nas szkoleń jest przekazywanie nie tylko wiedzy teoretycznej, ale przede wszystkim rzeczywistych umiejętności praktycznych pozwalających na wykonywanie zabiegów w sposób zawodowy i odpowiedzialny.

  Data dodania: 31 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • kurs fotografii cyfrowej, szkoła fotografii »

  Laboratorium fotografii oferuje kursy fotograficzne. Nauka odbywa się w samym centrum Stolicy. Kursy są prowadzone w przyjaznej atmosferze. Wiedza jest dostarczana przez specjalistów w swojej dziedzinie, którzy zajmują się fotografią na co dzień. Są to wybitni specjaliści z profesjonalnym podejściem do kursantów. Warsztaty fotografii są dostosowane do znajomości fotografii kursantów, dlatego w szkole fotografii każdy znajdzie odpowiedni kurs dla siebie. Ponadto podczas kursów można zdobyć niezbędną wiedzę do dokonania zakupu odpowiedniego sprzętu fotograficznego.

  Data dodania: 23 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla firm, business English »

  Firma Lingua istnieje od 1991 roku zajmuje się szkoleniami oraz kursami językowymi dla firm oraz instytucji. mamy różne metody nauki dobierane indywidualnie do potrzeb klienta. Pracujemy na specjalnie opracowywanych autorskich programach nauczania. Każda firma może liczyć na indywidualny dobór lektorów spełniających jej potrzeby. Gwarantujemy najwyższą jakość nauczania oraz jego skuteczność co może potwierdzić posiadany przez nas certyfikat ISO.

  Data dodania: 09 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Intense English angielski gdynia »

  Szkoła językowa Intense English ma w swojej ofercie naukę języków obcych w małych grupach. Nauczamy języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego oraz hiszpańskiego. oferujemy naukę dla dzieci i dorosłych na różnych stopniach zaawansowania. Nauczyciele są doświadczeni i przyjaźni, a godziny spotkań są dogodne, ponieważ lekcje odbywają się w godzinach porannych, popołudniowych i wieczornych.

  Data dodania: 23 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • .: Szkolenia Lublin »

  Lubelskie Edumix to edukacyjny portal zawierający bieżącą ofertę edukacyjną z kategorii: szkolenia, kursy czy studia, które są przeprowadzane na terenie Lubelszczyzny w takich miastach jak: Lublin, Biała Podlaska, Tomaszów Lubelski albo Zamość. Edumix Lubelszczyzny, to także katalog różnego typu szkół, przedszkoli, uczelni, ośrodków konferencyjnych oraz firm szkoleniowych z woj. lubelskiego.

  Data dodania: 04 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • VIP Nauka Jazdy Zgorzelec »

  Ośrodek Szkolenia Kierowców VIP - Nauka Jazdy w Zgorzelcu. Prowadzimy kursy na kategorie prawa jazdy: A, A1, B, B+E, C, C+E, D. Prowadzimy kursy podstawowe, doszkalające i uzupełniające. Szczegóły oferty na naszej stronie www. Konkurencyjne ceny. Dogodne raty. Zobacz na jakich pojazdach szkolimy, przeczytaj opinie o naszym Ośrdku Szkolenia Kierowców i zobacz jak do nas dojechać. Serdecznie Zapraszamy!

  Data dodania: 19 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy angielskiego »

  Kursy angielskiego cieszą się ogromną popularnością nie tylko wśród młodych ludzi. Wychodząc naprzeciw temu zapotrzebowaniu firma ESKK proponuje 6 kursów angielskiego, z których każdy może wybrać kurs dopasowany do swoich potrzeb. Kursy składają się ze zróżnicowanych zadań pisemnych oraz dołączonych płyt z nagraniami lektorów. Dodatkowo jest możliwość zamówienia specjalnych pakietów multimedialnych, które jeszcze bardziej uatrakcyjniają naukę. Każdy kto ukończy kurs ma możliwość zdobycia międzynarodowego certyfikatu językowego TELC.

  Data dodania: 05 02 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy

Kursy - nowa strona:

Adres: