Adwokat Konin

Adwokat Konin Jeśli chcesz skorzystać z usług doświadczonego adwokata i jeżeli zależy Ci na znalezieniu osoby, która w przyjazny sposób wyjaśni Ci jakiś problem prawny, to koniecznie nawiąż ze mną kontakt. Prowadzę specjalistyczną kancelarie prawną w Koninie, mam wieloletnie doświadczenie i dobrze wiem jak spełniać oczekiwania klientów. Często nawiązuję współpracę z firmami i instytucjami samorządowymi, ale obsługuję także osoby prywatne. Znam się na prawie cywilnym, spadkowym i rodzinnym. Więcej szczegółów znajdziesz na mojej stronie.

Szczegóły strony adwokat-kaczorowskaweber.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Radca prawny katowice »

  Witryna kancelarii radcy prawnego - Marty Trzęsimiech-Kocur wita! Radca prawny świadczy kompleksową pomoc prawną w szczególności w zakresie: stałej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych. Prawo gospodarcze, prawo pracy, prawo zamówień publicznych. Udzielamy również porad prawnych, przygotowywanie i opiniowanie umów. Wszelkie informacje uzyskane przez radcę prawnego w związku z prowadzeniem sprawy sądowej stanowią tajemnicę zawodową. Zapraszamy na naszą stronę www!

  Data dodania: 27 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawo skarbowe »

  Tylko my zapewniamy Ci informacje z dziennika Ustaw oraz Prawa Karno-Skarbowego. Masz problemy z urzędami? Masz znikomą wiedzę na temat prawa skarbowego? Tylko w naszym serwisie poszerzymy Twoją wiedzę, którą z pewnością wykorzystasz później. Życie stanie się łatwiejsze, a załatwianie spraw w urzędach skarbowych z pewnością przyjemniejsze. Tylko od nas uzyskasz dobre wskazówki dotyczące ustaw. Zapraszamy na nasz blog poświęcony Prawu Karno-Skarbowemu. Tylko my gwarantujemy Ci prawdziwe i przydatne informacje.

  Data dodania: 10 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Łódź »

  Kancelaria Adwokacka posiadając szeroki wachlarz pomocy z wielu obszarów prawnych może wykonać również wywiad gospodarczy, mając na celu uzyskanie dokumentów rejestrowych a także innych, koniecznych do wystąpienia na drogę sądową oraz odnalezienie majątku dłużnika celem przeprowadzenia skutecznej egzekucji. Przedstawić można przy tym dobieranie dokumentów rejestrowych (odpisy z KRS, RHB, zaświadczenia z EDG), uzyskiwanie aktualnych informacji adresowych dłużników, pozwanych również świadków z Biur Ewidencji Ludności oraz Centralnego Biura Adresowego. Kancelaria adwokacka jest również w stanie uzyskiwać informacje z Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców dotyczących posiadanych przez dłużników pojazdów, pozyskanie informacji z Ewidencji Gruntów tyczących się posiadanych przez dłużników nieruchomości czy też wpisanych do ksiąg wieczystych praw rzeczowych czy ograniczonych praw rzeczowych. Sama kancelaria adwokacka może również występować o informacje z GUS. Pracownicy kancelarii adwokackiej posiadają sposobność przeglądać ksiągi wieczyste zarejestrowanych w systemie elektronicznym i papierowym, wiele z kancelarii adwokackich ma stały dostęp do oprogramowania SPG umożliwiający bieżącą analizę publikacji w Monitorze Sądowym także Gospodarczym dotyczących m.in. złożenia sprawozdań finansowych, ogłoszeń o wpisach zmian w KRS oraz publikacji ogłoszeń o upadłości.

  Data dodania: 09 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rozwody Poznań »

  Kancelaria Adwokacka Kinga Swoboda. Oferujemy profesjonalną pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego, prawa spółek handlowych, prawa rodzinnego, prawa pracy oraz prawa administracyjnego. Swoim klientom zapewniamy także usługi windykacyjne. A wszystko to za niezwykle atrakcyjne ceny - dostosowane do każdego portfela. Sprawdź koniecznie. Odwiedź naszą stronę już dziś i skorzystaj z naszej szerokiej wiedzy i bogatego doświadczenia, którym możemy się pochwalić.

  Data dodania: 22 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawnik Warszawa »

  Kancelaria prawna De Iure istnieje od kilku lat i pomaga swoim klientom w różnych dziedzinach prawa, zarówno klientom indywidualnym oraz podmiotom gospodarczym. Udzielamy porad prawnych i konsultacji, bierzemy udział w prowadzonych negocjacjach, załatwiamy niezbędne sprawy urzędowe a także pomagamy przy zakładaniu i rejestracji działalności gospodarczej.

  Data dodania: 04 12 2012 · szczegóły wpisu »