Adwokat lublin sprawy ZUS KRUS

Adwokat lublin sprawy ZUS KRUS Kancelaria adwokacka w Lublinie zaprasza do skorzystania z profesjonalnych i rzetelnych usług. Proponujemy optymalne rozwiązania, które przynoszą skuteczność w działaniu. Wieloletnie doświadczenie i wysokie kwalifikacje naszych adwokatów i radców prawnych pozwalają zapewnić indywidualne podejście oraz dobrą komunikację z klientem. Specjalizujemy się w prawie cywilnym, gospodarczym, prowadzeniu sporów sądowych i wielu innych.

Szczegóły strony kancelaria-galazka.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pisma prawne - Małgorzata Szatańska »

  Oferuję Państwu sporządzanie profesjonalnych umów, dostosowanych do Państwa indywidualnej sytuacji faktycznej oraz prawnej. Sporządzę również różnego rodzaju dokumenty, niezbędne w prowadzeniu działalności gospodarczej, a także w życiu codziennym. Odpowiednie sformułowanie postanowień danej umowy czy dokumentu zawarcie w nim wymaganych elementów, zadbanie o to, aby nie zwierało ono żadnych niedozwolonych klauzul, które w niektórych wypadkach mogą nawet spowodować nieważność całej sporządzonej umowy, jest podstawowym zadaniem, które wypełnię szybko i profesjonalnie.

  Data dodania: 28 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Przyzwolenie na korupcję i inne problemy społeczne »

  Kampania społeczna „Polska bez Korupcji” jest kontynuacją projektu „Małopolska bez Korupcji”. Skupia się ona na edukacji obywatelskiej w kontekście przyzwolenia na korupcję. Zmiana postaw społecznych jest bowiem jedynym skutecznym sposobem wyeliminowania patologii korupcyjnej z życia publicznego i środowiska biznesu w Polsce. W ramach kampanii organizowane są szkolenia dla urzędów („Czysta ręka”) i program edukacyjny dla uczniów szkół podstawowych („Małe Kroki”).

  Data dodania: 15 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Maciej Guzik »

  Maciej Guzik jest kandydatem do Rady Miasta Katowice w Wyborach Samorządowych 2010. Startuje z ramienia pozapartyjnej organizacji Forum Samorządowe i Piotr Uszok. Maciej Guzik jest kawalerem, ma 35 lat i jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Obecnie jest prywatnym biznesmenem, prowadzi firmę usługową "Button" Maciej Guzik, świadcząc usługi związane z prowadzeniem szkoleń interpersonalnych oraz organizacją i prowadzeniem imprez sportowych. Maciej Guzik jest też sędzią Szczebla Centralnego Polskiego Związku Koszykówki i osobą zaangażowaną w rozwój młodzieży, sport i rekreację. Główne założenia programowe Macieja Guzika to dbałość o bezpieczeństwo najmłodszych mieszkańców dzielnic oraz ich opiekunów, rewitalizacja terenów rekreacyjno-sportowych, z zachowaniem już istniejących terenów zielonych, ze wskazaniem na bezpieczeństwo i rekreację ruchową mieszkańców, kontrola nad utrzymywaniem czystości w dzielnicach, wygospodarowanie przestrzeni parkingowej dla mieszkańców oraz rozbudowa infrastruktury dla osób niepełnosprawnych.

  Data dodania: 21 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Łódź »

  Kancelaria Adwokacka posiadając szeroki wachlarz pomocy z wielu obszarów prawnych może wykonać również wywiad gospodarczy, mając na celu uzyskanie dokumentów rejestrowych a także innych, koniecznych do wystąpienia na drogę sądową oraz odnalezienie majątku dłużnika celem przeprowadzenia skutecznej egzekucji. Przedstawić można przy tym dobieranie dokumentów rejestrowych (odpisy z KRS, RHB, zaświadczenia z EDG), uzyskiwanie aktualnych informacji adresowych dłużników, pozwanych również świadków z Biur Ewidencji Ludności oraz Centralnego Biura Adresowego. Kancelaria adwokacka jest również w stanie uzyskiwać informacje z Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców dotyczących posiadanych przez dłużników pojazdów, pozyskanie informacji z Ewidencji Gruntów tyczących się posiadanych przez dłużników nieruchomości czy też wpisanych do ksiąg wieczystych praw rzeczowych czy ograniczonych praw rzeczowych. Sama kancelaria adwokacka może również występować o informacje z GUS. Pracownicy kancelarii adwokackiej posiadają sposobność przeglądać ksiągi wieczyste zarejestrowanych w systemie elektronicznym i papierowym, wiele z kancelarii adwokackich ma stały dostęp do oprogramowania SPG umożliwiający bieżącą analizę publikacji w Monitorze Sądowym także Gospodarczym dotyczących m.in. złożenia sprawozdań finansowych, ogłoszeń o wpisach zmian w KRS oraz publikacji ogłoszeń o upadłości.

  Data dodania: 09 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe porady prawne - »

  Darmowe porady prawne - forum prawa.
  PRAWO CYWILNE, PRAWO RODZINNE I OPIEKUŃCZE, PRAWO SPADKOWE, PRAWO GOSPODARCZE I HANDLOWE,
  PRAWO PRACY, PRAWO AUTORSKIE I WŁASNOŚCI PRZEMYSŁOWEJ, PRAWO NIERUCHOMOŚCI, LOKALOWE I BUDOWLANE
  PRAWA KONSUMENTA
  Darmowe porady prawne z zakresu prawa cywilnego.
  Darmowe porady prawne z zakresu prawa karnego.
  Darmowe porady prawne z zakresu prawa publicznego.
  WZORY PISM, UMÓW,ODWOŁAŃ,WNIOSKÓW

  Data dodania: 14 12 2010 · szczegóły wpisu »