Adwokat Warszawa

Adwokat Warszawa SRDK to warszawska kancelaria adwokacka, która swoją ofertę usług kieruje do klientów indywidualnych, jak i do różnego rodzaju firm z różnych branż działalności. Prawnik z Mokotowa to karnista, cywilista oraz ekspert w dziedzinie odzyskiwania nieruchomości w mieście Warszawa. Z kancelarią adwokacką odzyskasz skutecznie swoje mienie oraz uzyskasz pomoc w kwestiach zarządczych.

Szczegóły strony srdk.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Adwokat Wrocław »

  Kancelaria Budnik Posnow & Partnerzy to profesjonalny zespół - struktura kancelarii i charakter ukształtował się z datą 1 września 2007 r. i działa nieprzerwalnie po dziś dzień - doświadczeni współpracownicy to podstawa dobrych wyników. Nasi partnerzy mają duże doświadczenie w zakresie świadczenia usług prawnych, świadczyli m.in. usługi w renomowanych kancelariach.

  W ofercie kancelarii m.in.: prawo kontraktowe, prawo nieruchomości, prawo pracy, prawo podatkowe.

  Siedziba KBPP znajduje się pod adresem ul.Kościuszki 14, Wrocław - blisko Rynku od początku działalności. Kancelaria "od spraw trudnych" - to zdanie wśród naszych klientów dzięki naszym efektom pracy.

  Kancelaria obsługuje podmioty gospodarcze oraz osoby fizyczne, prowadzi obsługę prawną w języku angielskim, polskim, niemieckim i francuskim - działalność w wymiarze międzynarodowym, posiadamy przedstawicieli we Francji i Belgii.

  Data dodania: 09 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Polski prawnik w londynie polski prawnik w uk »

  Rozwiązywanie problemów z agentem i landlordem, Polski prawnik w Londynie prawnik londyn pomoc prawna londyn porady prawne londyn kancelaria prawna londyn rozwod w uk problemy w pracy klopoty z pracodawca odzyskiwanie należności o charakterze cywilno-prawnym. Polski prawnik w UK zwolnienia, dyskryminacje, postepowanie zażaleniowe oraz dyscyplinarne każdej instancji, dochodzenie zaległych roszczeń pracowniczych (wynagrodzenia, urlop), naruszenia praw pracowniczych.

  Data dodania: 20 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Rzeszów »

  Kancelaria Adwokacka Karolina Staszczak to eksperci w dziedzinie prawa, kancelaria pomoże Ci rozwiązać wiele problemów prawa cywilnego, rodzinnego, karnego czy gospodarczego. Kancelaria podchodzi do każdego zlecenia indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem, stara się pomóc każdemu i w każdej sprawie. Naszą domeną jest nieodmawianie klientowi.
  Kancelaria Prawna Karolina Staszczak ma swoją siedzibę w Rzeszowie. Zapraszamy wszystkich do osobistego kontaktu z nami na ulicy Zamkowej jak i do kontaktu telefonicznego. Więcej informacji można znaleźć na stronie adwokat-staszczak.pl

  Czym się dokładnie zajmujemy:
  - prawo cywilne, w tym o odszkodowanie, o spadek i dział spadku, darowizny
  - prawo rodzinne i opiekuńcze, w szczególności sprawy o rozwód i separację,
  o podział majątku wspólnego małżonków, o alimenty
  - prawo gospodarcze,
  - prawo karne.
  Nasza firma odnajdywana jest w Google pod takimi frazami jak Adwokat Rzeszów, Kancelaria Adwokacka Rzeszów.

  Prowadzimy usługi prawne dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Kancelaria zajmuje się reprezentowaniem Klientów w postępowaniach sądowych, toczących się przed sądami powszechnymi, administracyjnymi i polubownymi.

  Doświadczeni prawnicy, adwokaci, radcy prawni, przygotowują profesjonalne projekty umów, pism procesowych, a także opinie i ekspertyzy prawne.
  Nasi prawnicy oferują profesjonalny zakres usług pomocy prawnej, a także - co nie mniej ważne - osobiste zaangażowanie. Dzięki temu Kancelaria Prawna precyzyjnie wypełnia oczekiwania swoich klientów.
  Kancelaria Adwokacka Karolina Staszczak - Najlepszy Adwokat Rzeszów - Zapraszamy do współpracy

  Kancelaria Adwokacka adw. Karolina Staszczak
  ul. Zamkowa 9
  35-959 Rzeszów
  tel./fax 017 859 04 07

  Data dodania: 16 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Łódź »

  Kancelaria Adwokacka posiadając szeroki wachlarz pomocy z wielu obszarów prawnych może wykonać również wywiad gospodarczy, mając na celu uzyskanie dokumentów rejestrowych a także innych, koniecznych do wystąpienia na drogę sądową oraz odnalezienie majątku dłużnika celem przeprowadzenia skutecznej egzekucji. Przedstawić można przy tym dobieranie dokumentów rejestrowych (odpisy z KRS, RHB, zaświadczenia z EDG), uzyskiwanie aktualnych informacji adresowych dłużników, pozwanych również świadków z Biur Ewidencji Ludności oraz Centralnego Biura Adresowego. Kancelaria adwokacka jest również w stanie uzyskiwać informacje z Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców dotyczących posiadanych przez dłużników pojazdów, pozyskanie informacji z Ewidencji Gruntów tyczących się posiadanych przez dłużników nieruchomości czy też wpisanych do ksiąg wieczystych praw rzeczowych czy ograniczonych praw rzeczowych. Sama kancelaria adwokacka może również występować o informacje z GUS. Pracownicy kancelarii adwokackiej posiadają sposobność przeglądać ksiągi wieczyste zarejestrowanych w systemie elektronicznym i papierowym, wiele z kancelarii adwokackich ma stały dostęp do oprogramowania SPG umożliwiający bieżącą analizę publikacji w Monitorze Sądowym także Gospodarczym dotyczących m.in. złożenia sprawozdań finansowych, ogłoszeń o wpisach zmian w KRS oraz publikacji ogłoszeń o upadłości.

  Data dodania: 09 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • prawo-niemcy.pl »

  Kancelaria Adwokacka Sebastian Müller główną siedzibę ma w Magdeburgu. Prowadzi również oddział w Berlinie, gdzie skupia polskich prawników i radców prawnych w Niemczech. Ich głównym zadaniem jest świadczenie pomocy prawnej dla pracowników z Polski, którzy mają kłopoty w niemieckim prawem pracy. Pełna oferta usług znajduje się na stronie kancelarii.

  Data dodania: 29 10 2019 · szczegóły wpisu »