Adwokat Warszawa

Adwokat Warszawa SRDK to warszawska kancelaria adwokacka, która swoją ofertę usług kieruje do klientów indywidualnych, jak i do różnego rodzaju firm z różnych branż działalności. Prawnik z Mokotowa to karnista, cywilista oraz ekspert w dziedzinie odzyskiwania nieruchomości w mieście Warszawa. Z kancelarią adwokacką odzyskasz skutecznie swoje mienie oraz uzyskasz pomoc w kwestiach zarządczych.

Szczegóły strony srdk.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • KRS »

  Nasza firma zajmuje się szybką i fachową realizacją spraw prawnych i urzędowych, naszą specjalnością jest KRS (Krajowy Rejestr Sądowy). W swojej ofercie posiadamy także spółki na sprzedaż. Działamy na terenie Warszawy. Nie ograniczamy się jednak tylko do KRS’u, działamy kompleksowo - przygotowujemy wnioski i pozwy do innych sądów (m.in. do sądu wieczystoksięgowego, sądu cywilnego i sądu gospodarczego) i do wszelkiego rodzaju urzędów - do urzędu miasta.

  Data dodania: 22 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Proste-Odszkodowanie.pl »

  W prosty spsób odzyskujemy odszkodowania, zadośćuczynienia za wyrządzoną krzywdę czy szkodę. Profesjonalne odzyskiwanie należnych Ci się pieniędzy! Sprawdź nas!

  Jeśli miałeś wypadek komunikacyjny oraz odniosłeś obrażenia, poniosłeś straty, straciłeś kogoś bliskiego, ubezpieczyciel zaniżył należne odszkodowanie - możesz liczyć na naszą pomoc! Wbrew pozorom nie jest łatwo uzyskać odszkodowanie w należnej wysokości. Warto zwrócić się po nie do profesjonalnej kancelarii zajmującej się odzyskiwaniem odszkodowań.

  Na terenie całego kraju pomagamy osobom poszkodowanym w wypadkach w uzyskaniu ustawowych odszkodowań cywilnych z tytułu doznanych szkód osobowych lub majątkowych, a w szczególności za wypadki komunikacyjne, w pracy, błędy w sztuce medycznej.

  Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne jak też podmioty gospodarcze, dla których przygotowaliśmy ciekawą i bogatą ofertę stałej pomocy prawnej.

  Statystyki informują:

  * Nieudolne postępowanie odszkodowawcze zamyka drogę, przed uzyskaniem właściwego odszkodowania; lepiej zlecić to specjaliście od początku, a efekt będzie lepszy.
  * Działania na własną rękę bez wsparcia profesjonalnej instytucji zajmującej się odzyskiwaniem odszkodowań nie przynosi oczekiwanego rezultatu.

  Data dodania: 03 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Warszawa »

  Kancelaria Prawna, nastawiona na stałą oraz doraźną obsługę prawną klientów, będących przedsiębiorcami,jak i osobami indywidualnymi.W ramach stałej obsługi prawnej wspomagamy przedsiębiorców we wszystkich sprawach związanych z funkcjonowaniem przedsiębiorstwa,w szczególności w sprawach korporacyjnych,kontraktowych, podatkowych oraz pracowniczych. Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu negocjacji umów handlowych.Kancelaria zajmuje się reprezentowaniem Klientów w postępowaniach sądowych,toczących się przed sądami powszechnymi, administracyjnymi i polubownymi.Dzięki doświadczeniu i specjalizacji w poszczególnych dziedzinach prawa współpracujących z nami prawników zapewniamy naszym Klientom najwyższą jakość usług.Forma usługi zawsze jest dostosowana do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta.Wyrażamy przekonanie iż, szeroki zakres naszej działalności oraz konkurencyjne ceny zachęcą Państwa do współpracy nasza kancelarią.Zapraszamy na stronę kancelarii www.advocat.com.pl

  Data dodania: 15 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Michał Sierpiński »

  Kancelaria świadczy usługi prawne na rzecz podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych z zakresu wszelkich gałęzi prawa. Specjalizujemy się zwłaszcza w prawie cywilnym, gospodarczym, spółek handlowych, karnym, administracyjnym, własności intelektualnej, konkurencji, reklamy oraz medycznym. Do zakresu świadczonych przez nas usług należy reprezentowanie Klientów w postępowaniach sądowych i administracyjnych, udział w negocjacjach pozasądowych oraz opiniowanie i sporządzanie umów. Naszym celem jest dostarczanie szybkich i skutecznych rozwiązań prawnych, uwzględniających specyfikę działalności Klienta. Dlatego jesteśmy gotowi przeprowadzić analizę każdego przedstawionego problemu prawnego i zaproponować optymalne dla Klienta rozwiązanie.

  Data dodania: 04 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Doradca podatkowy online »

  Oferujemy profesjonalne usługi doradcy podatkowego w internecie. Nasza karda to doświadczeni doradcy podatkowi posiadający swoje biuro na terenie Polski. Usługi świadczone są zarówno w zakresie prawa podatkowego polskiego jak i międzynarodowego. Oprócz porad podatkowych oferujemy również doradztwo prawne oraz księgowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z prezentowanymi na naszej stronie artykułami i interpretacjami podatkowymi.

  Data dodania: 07 12 2010 · szczegóły wpisu »