BIURA PRAWNE kancelaria adwokacka i prawnicza

BIURA PRAWNE kancelaria adwokacka i prawnicza BIURA PRAWNE - prawnicy, adwokaci, radcy prawni, kancelaria adwokacka i prawnicza, porady prawne, prawo, podatki, przepisy. W naszej bazie znajduje się już kilka tysięcy adresów biur i kancelarii prawniczych i adwokackich z całej Polski. Znajdź adwokatów lub radców prawnych korzystając z wyszukiwarki. Możesz wybrać województwo z mapy Polski, miasto z listy rozwijanej lub wyszukać ciąg znaków odpowiadających nazwie, miejscowości, specjalizacji lub innym charakterystycznym danym.
Na naszych stronach znajdują się także wybrane interesujące wiadomości, artykuły i publikacje z dziedziny prawa.
Zapraszamy do korzystania z informacji zamieszczonych w serwisie.

Szczegóły strony www.biuraprawne.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Proste-Odszkodowanie.pl »

  W prosty spsób odzyskujemy odszkodowania, zadośćuczynienia za wyrządzoną krzywdę czy szkodę. Profesjonalne odzyskiwanie należnych Ci się pieniędzy! Sprawdź nas!

  Jeśli miałeś wypadek komunikacyjny oraz odniosłeś obrażenia, poniosłeś straty, straciłeś kogoś bliskiego, ubezpieczyciel zaniżył należne odszkodowanie - możesz liczyć na naszą pomoc! Wbrew pozorom nie jest łatwo uzyskać odszkodowanie w należnej wysokości. Warto zwrócić się po nie do profesjonalnej kancelarii zajmującej się odzyskiwaniem odszkodowań.

  Na terenie całego kraju pomagamy osobom poszkodowanym w wypadkach w uzyskaniu ustawowych odszkodowań cywilnych z tytułu doznanych szkód osobowych lub majątkowych, a w szczególności za wypadki komunikacyjne, w pracy, błędy w sztuce medycznej.

  Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne jak też podmioty gospodarcze, dla których przygotowaliśmy ciekawą i bogatą ofertę stałej pomocy prawnej.

  Statystyki informują:

  * Nieudolne postępowanie odszkodowawcze zamyka drogę, przed uzyskaniem właściwego odszkodowania; lepiej zlecić to specjaliście od początku, a efekt będzie lepszy.
  * Działania na własną rękę bez wsparcia profesjonalnej instytucji zajmującej się odzyskiwaniem odszkodowań nie przynosi oczekiwanego rezultatu.

  Data dodania: 03 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Komornicy »

  Nasz serwis to jedyny taki w polskim Internecie posiadający ciągle aktualizowaną bazę ekspertów powiązanych z branżą prawniczą. Zupełnie bezpłatnie służymy Państwu swoją pomocą w orientacji na rynku prawniczym. Tłumaczymy skomplikowany język aktów prawnych oraz objaśniamy zakres kompetencji specjalistów danej specjalizacji, by w ten sposób ułatwić Państwu nawiązanie kontaktu z odpowiednim ku temu prawnikiem. Portal gwarantuje porady prawne oraz pomoc doświadczonych i cenionych prawników w Polsce, przedstawia najświeższe informacje z zakresu prawa oraz do wzorów pism.

  Data dodania: 11 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przyzwolenie na korupcję i inne problemy społeczne »

  Kampania społeczna „Polska bez Korupcji” jest kontynuacją projektu „Małopolska bez Korupcji”. Skupia się ona na edukacji obywatelskiej w kontekście przyzwolenia na korupcję. Zmiana postaw społecznych jest bowiem jedynym skutecznym sposobem wyeliminowania patologii korupcyjnej z życia publicznego i środowiska biznesu w Polsce. W ramach kampanii organizowane są szkolenia dla urzędów („Czysta ręka”) i program edukacyjny dla uczniów szkół podstawowych („Małe Kroki”).

  Data dodania: 15 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawo skarbowe »

  Tylko my zapewniamy Ci informacje z dziennika Ustaw oraz Prawa Karno-Skarbowego. Masz problemy z urzędami? Masz znikomą wiedzę na temat prawa skarbowego? Tylko w naszym serwisie poszerzymy Twoją wiedzę, którą z pewnością wykorzystasz później. Życie stanie się łatwiejsze, a załatwianie spraw w urzędach skarbowych z pewnością przyjemniejsze. Tylko od nas uzyskasz dobre wskazówki dotyczące ustaw. Zapraszamy na nasz blog poświęcony Prawu Karno-Skarbowemu. Tylko my gwarantujemy Ci prawdziwe i przydatne informacje.

  Data dodania: 10 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Rawa Mazowiecka - kancelaria adwokacka »

  Kancelaria prowadzi sprawy klientów indywidualnych i biznesowych, reprezentuje przed sądami powszechnymi i innymi instytucjami. Kancelaria udziela porad prawnych (także przez internet), oraz prowadzi pełną obsługę prawną firm (pisanie umów, wzorów dokumentów). Kancelaria specjalizuje się w prawie karnym, cywilnym, spadkowym, rodzinnym. Kancelaria współpracuje także z innymi kancelariami w regionie łódzkim oraz działa w Brzezinach, Koluszkach, Skierniewicach. Adwokat świadczy usługi prawnicze w okręgu miasta Łodzi m.in.(Rawa Mazowiecka, Biała Rawska, Skierniewice, Tomaszów Mazowiecki, Łódź, Koluszki, Brzeziny, Mszczonów, Piotrków Trybunalski)

  Data dodania: 25 11 2010 · szczegóły wpisu »