BIURA PRAWNE kancelaria adwokacka i prawnicza

BIURA PRAWNE kancelaria adwokacka i prawnicza BIURA PRAWNE - prawnicy, adwokaci, radcy prawni, kancelaria adwokacka i prawnicza, porady prawne, prawo, podatki, przepisy. W naszej bazie znajduje się już kilka tysięcy adresów biur i kancelarii prawniczych i adwokackich z całej Polski. Znajdź adwokatów lub radców prawnych korzystając z wyszukiwarki. Możesz wybrać województwo z mapy Polski, miasto z listy rozwijanej lub wyszukać ciąg znaków odpowiadających nazwie, miejscowości, specjalizacji lub innym charakterystycznym danym.
Na naszych stronach znajdują się także wybrane interesujące wiadomości, artykuły i publikacje z dziedziny prawa.
Zapraszamy do korzystania z informacji zamieszczonych w serwisie.

Szczegóły strony www.biuraprawne.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Urlop ojcowski »

  Jedne z najpopularniejszych polskich internetowych forów dyskusyjnych o tematyce prawnej. Skupia tysiące internautów, w tym wykwalifikowanych prawników, zawsze gotowych do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem. Każdy użytkownik może liczyć na szybkie, bezpłatne i fachowe porady z zakresu prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, spadkowego, pracy, gospodarczego i handlowego, administracyjnego, podatkowego i nie tylko. Korzystanie z serwisu, rejestracja, jak i udzielanie odpowiedzi na przedstawione problemy jest całkowicie wolne od jakichkolwiek opłat.

  Data dodania: 24 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • kancelaria adwokacka Warszawa »

  Dobry prawnik odznacza się głównie tym, że to nie on nas znajdzie, tylko to my jego powinniśmy poszukać. Przestawiona strona daje nam możliwość jednak zapoznać się z propozycją współpracy, która zdecydowanie należy do wartych rozpatrzenia. Jak sami jesteśmy w stanie zauważyć po zaprzyjaźnieniu się z treścią strony, zespół prawników GJS ma odpowiednie doświadczenie i referencje, by powierzyć im nasze sprawy. Dodatkowo każdy z jej członków to doświadczony i dobry prawnik z licznymi wygranymi sprawami a do szczegółowego przejrzenia oferty zachęcam każdego z Was.

  Data dodania: 09 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wszystko o ustroju Niemiec »

  Republika Federalna Niemiec jest państwem demokracji parlamentarnej. Pod względem ustroju terytorialnego Niemcy są Federacją, w skład której wchodzi 16 krajów federacji (tzw. landów), przy czy 3 z nich stanowią miasta wydzielone (są to Berlin, Brema i Hamburg). Federacyjna struktura państwa sprawia, że poszczególne landy posiadają swoje władze krajowe, które reprezentowane są na płaszczyźnie ogólnokrajowej w Izbie Związkowej (Bundesrat) - czyli niższej izbie parlamentu. Izba wyższa czyli Bundestag składa się z kolei z deputowanych wybieranych, podobnie jak polscy parlamentarzyści, w wyborach powszechnych. Centralną rolę w niemieckim ustroju państwowym odgrywa jednak rząd na czele z kanclerzem oraz partie polityczne. Więcej na temat państwa niemieckiego dowiedzieć się można z serwisu infoNiemcy.

  Data dodania: 04 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Akcje społeczne. Protesty. Inicjatywy obywatelskie »

  Strona "Akcje społeczne" powstała z potrzeby wypełnienia braków informacyjnych w mainstreamowych mediach internetowych, w których mało miejsca przeznacza się na kampanie społeczne, obywatelskie projekty ustaw, petycje, czy też bunty społeczne. Ruch obywatelski, który od zarania dziejów był podstawą demokratycznego systemu, jest w Polsce bardzo słaby. Dlatego też w istnieniu naszej strony widzimy szansę na pokazanie tego, jak obecnie wygląda społeczeństwo obywatelskie w Polsce, w jakich obszarach polityka może być zagospodarowana przez projekty społeczne, gdzie występuje konflikt lub protest, a gdzie dochodzi do konsensusu. Stawiamy tu pytania o to, jaką rolę pełni religia, czy wolności obywatelskie są w Polsce szanowane i czy naród potrafi z nich korzystać. Jesteśmy otwarci na komentarze, opinie, sugestie dotyczące funkcjonowania strony.

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa prawna »

  Kancelaria prawnicza, adwokat Kielce - Agnieszka Tyczkowska - kancelaria adwokacka Kielce i Włoszczowa, woj. świętokrzyskie.. Zajmujemy się sprawami z zakresu prawa handlowego, cywilnego i karnego. Prawnik Kielce - kancelaria prawna posiada filie w miejscowości Włoszczowa. Kancelaria prawna zaprasza - adwokat Kielce, prawnik Włoszczowa. Profesjonalna pomoc prawna i obsługa prawna - prawnik, adwokat Kielce, woj. świętokrzyskie.

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »