Kancelaria adwokacka Rzeszów

Kancelaria adwokacka Rzeszów Kancelaria Adwokacka Joanny Jakubowskiej-Zawady skupia się na zagadnieniach prawnych związanych z udzielaniem świadczeń opieki zdrowotnej od strony podmiotów leczniczych oraz lekarzy zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym. Jeśli chcesz skorzystać z usług kancelarii – zadzwoń +48 723 727 277. Serdecznie zapraszamy już dzisiaj na naszą stronę!

Szczegóły strony jakubowskazawada.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • TRUST - odszkodowania komunikacyjne Wrocław »

  Trust Doradztwo Prawne – działamy głównie na terenie województwa dolnośląskiego, specjalizujemy się w dochodzeniu odszkodowań za wypadki komunikacyjne, wypadki przy pracy, wypadki przy pracy, w rolnictwie, a także za wypadki do których doszło w wyniku nienależytego utrzymania nawierzchni( drogi lub chodnika). Jeśli doznałeś obrażeń ciała w wyniku wypadku to należy Ci się odszkodowanie, a my pomożemy Ci je uzyskać.
  Zajmujemy się zarówno sprawami, które nie zostały jeszcze zgłoszone do towarzystwa ubezpieczeniowego, jak i tymi, w których ubezpieczyciel zaniżył należną Państwu kwotę odszkodowania oraz w których bezzasadnie odmówił wypłaty odszkodowania. Działamy zgodnie z zasadą NO WIN NO FEE ( nie wygrywasz nie płacisz), czyli nasze wynagrodzenie pobieramy dopiero po uzyskaniu odszkodowania na rzecz poszkodowanego.

  Data dodania: 23 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rozwody Poznań »

  Kancelaria Adwokacka Kinga Swoboda. Oferujemy profesjonalną pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego, prawa spółek handlowych, prawa rodzinnego, prawa pracy oraz prawa administracyjnego. Swoim klientom zapewniamy także usługi windykacyjne. A wszystko to za niezwykle atrakcyjne ceny - dostosowane do każdego portfela. Sprawdź koniecznie. Odwiedź naszą stronę już dziś i skorzystaj z naszej szerokiej wiedzy i bogatego doświadczenia, którym możemy się pochwalić.

  Data dodania: 22 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Portal Ppoż »

  Wortal - Ppoz - Skarbnica wiedzy na temat ochrony przeciwpożarowej. Napisany żeby zapewnić łatwiejszy dostęp do wiedzy z tej ciężkiej tematyki. W większości przypadków ma być prowadzony dla zawodowców ochrony przeciwpożarowej ale nie tylko. Poruszane będą tematy interpretacji przepisów pożarowych, trudnych sformowań z zakresu bezpieczeństwa ppoż, interesujących informacji i innych kwestii w zależności od potrzeb użytkowników. Ochrona ppoż to przecież duża problematyka w związku z tym nie braknie pomysłów. Z małej strony z czasem powinien powstać ogólnopolski wortal ochrony przeciwpożarowej.

  Data dodania: 27 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • raport bik »

  Nasza firma specjalizuje się w usuwaniu niekorzystnych wpisów znajdujących się w biurze informacji kredytowej. Bik przetwarza wszelkie informacje o zobowiązaniach finansowych klientów banków. Dzięki współpracy z naszą instytucją szybko i zdecydowanie ustalimy które wpisy decydują o odmowie przyznania kredytu i usuniemy te wpisy. Męczą cie wysokie raty kredytowe ? Nasi specjaliści pomogą Ci w wyborze najbardziej optymalnej drogi rozwiązania problemu z kłopotliwym zadłużeniem. Pomagamy w każdej sytuacji. Pozwól sobie pomóc i koniecznie odwiedź naszą stronę internetową.

  Data dodania: 03 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odszkodowanie Zadośćuczynienie Renta »

  Blog prawniczy skupiający się na tematyce odszkodowań. Kolejne wpisy charakteryzują przepisy prawa dotyczące czynów niedozwolonych, a także odpowiedzialności płynącej z innych tytułów, jak np. umowy. Autorem bloga jest adwokat z Łodzi, który korzystając ze swojego doświadczenia praktycznego podaje praktyczne rady, jak, od kogo i na jakich zasadach można dochodzić odszkodowania. Autor wystrzega się cytowania przepisów prawa i tylko w niezbędnym zakresie podaje podstawy prawne. Wpisy są konstruowane tak, by nawet osoby nie posiadające wiedzy prawniczej, mogły zorientować się w swojej sytuacji prawnej.

  Data dodania: 18 01 2013 · szczegóły wpisu »