Kancelaria adwokacka Rzeszów

Kancelaria adwokacka Rzeszów Kancelaria Adwokacka Joanny Jakubowskiej-Zawady skupia się na zagadnieniach prawnych związanych z udzielaniem świadczeń opieki zdrowotnej od strony podmiotów leczniczych oraz lekarzy zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym. Jeśli chcesz skorzystać z usług kancelarii – zadzwoń +48 723 727 277. Serdecznie zapraszamy już dzisiaj na naszą stronę!

Szczegóły strony jakubowskazawada.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Adwokat Niemcy. »

  Poszukujesz dobrego (polskojęzycznego) adwokata w Niemczech? Skorzystaj z darmowej informacji prawnej w Niemczech. Pomożemy dobrać właściwą kancelarię prawną. Berlin, Frankfurt, Monachium, i inne. Usługi dla osób fizycznych świadczymy po cenach umownych. W szczególnych wypadkach, pomoc prawna jest świadczona pro publico bono, po analizie podejmujemy się też spraw, gdzie wynagrodzenie będzie płatne z uzyskanej w toku postępowania sądowego lub pozasądowego kwoty na rzecz naszego klienta.

  Data dodania: 04 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne »

  Witryna www firmy oferująca doradztwo prawne w zakresie prawa karnego, prawa pracy oraz porady prawne obcokrajowców. To dodatkowo wsparcie przy sporządzaniu pism spadkowych i opinii prawnych. Działalność skupia się na oferowaniu porad w formie indywidualnego kontaktu z klientem w naszym budynku, również osobiście w lokalu klienta lub za pośrednictwem internetu. Porady prawne za pomocą internetu to komfortowa, bardzo szybka i skuteczna pomoc prawna oraz przystępna cena. Wykształcony zespół prawników, zatwierdzony świadectwami prestiżowych uczelni prawniczych oraz szybkość i rzetelność udzielanych porad to gwarancja usług na jak najwyższym szczeblu.

  Data dodania: 12 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tadeusz Cymański »

  Tadeusz Cymański to barwna postać na arenie politycznej. Kariera polityczna rozpoczęła się od urzędu prezydenta miasta Malbork. W następnych latach poseł na sejm dwóch kadencji. W roku 2009 został wybrany europosłem do Europarlamentu.

  Tadeusz Cymański to ceniony polityk, nie tylko własnej partii. Znany jest ze swoich przemówień i cytatów w sejmie. Jest bardzo lubiany przez media za swoją wymowę.

  Ukończone studia na Uniwersytecie Gdańskim. Od 1972 do 1978 należał do Związku Młodzieży Socjalistycznej i Socjalistycznego Związku Studentów Polskich. W trakcie studiów dorabiał jako grabarz. Od 1978 do 1990 pracował w Oddziale Banku Gospodarki Żywnościowej w Malborku - stanowisko lustratora. W 1980 działał w NSZZ "Solidarność", przewodniczył Komisji Zakładowej "Solidarności" w malborskim oddziale BGŻ. 1989 do 1990 działał w Komitecie Obywatelskim, był przewodniczącym Komitetu Obywatelskiego w Malborku. W latach 1990–1998 pełnił obowiązki prezydenta Malborka, przez następne trzy lata zasiadał w radzie tego miasta. W latach 1990–1998 był członkiem Porozumienia Centrum, później do 2001 należał do Stronnictwa Konserwatywno-Ludowego. W okresie 2001–2002 działał w Przymierzu Prawicy. Od 2002 należy do PiS.

  Od 1997 sprawował mandat posła na Sejm, początkowo z listy Akcji Wyborczej Solidarność. W 2001 i 2005 był wybierany z ramienia PiS w okręgu gdańskim. W wyborach parlamentarnych w 2007 po raz czwarty uzyskał mandat posła.

  W wyborach do Europarlamentu w 2009 r. wybrany w gdańskim okręgu wyborczym eurodeputowanym.

  Zapraszamy do odwiedzenia strony www Cymanski.pl na której uzyskasz ważne oraz ciekawe informacje.

  Data dodania: 21 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Opinie o firmie »

  Księga zażaleń to serwis, w którym można opublikować swoje zdanie na każdy temat. Użytkownicy w ten sposób przestrzegają przed niekompetentnymi usługodawcami. Istnieje możliwość łączenia się w grupy, dzięki czemu użytkownicy mający zbliżony problem mogą razem walczyć o sprawiedliwość. Nie cenzurujemy opinii, natomiast w skomplikowanych przypadkach oferujemy swoją pomoc. Działamy po to aby prawa konsumentów były zachowane. Przedstawienie opinii może w tej sytuacji być nad wyraz pomocne. Nigdy nie wiemy kto znajdzie nasz wpis i oszczędzi sobie problemów.

  Data dodania: 12 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Rzeszów »

  Obsługa prawna, porady prawne, doradztwo prawne, opinie prawne, odszkodowania, windykacja, zastępstwo oraz reprezentacja Klienta to zasadnicze domeny Kancelarii prawniczej.

  Kancelaria prawna współpracuje z podmiotami z innych korporacji zawodowych. Prawnicy, adwokaci, radcy prawni, notariusze, doradcy podatkowi konsultują skomplikowane zlecenia w zakresie swoich specjalizacji.

  Realizowane usługi prawnicze obejmują: prawo cywilne, spadkowe, rodzinne, gospodarcze, administracyjne, bankowe, prawo pracy i ubezpieczeń społecznych, prawo karne.

  Rzeszów - miasto, w którym mają swoje siedziby Sąd Rejonowy, Sąd Okręgowy, Sąd Apelacyjny. W Rzeszowie działa również Okręgowa Rada Adwokacka jako organ samorządu adwokackiego.

  Zapraszam do zapoznania się z ofertą Kancelarii zawartą na stronie internetowej.

  Adwokat Wiktor Gamracki

  Data dodania: 25 09 2010 · szczegóły wpisu »