Kancelaria adwokacka Rzeszów

Kancelaria adwokacka Rzeszów Kancelaria Adwokacka Joanny Jakubowskiej-Zawady skupia się na zagadnieniach prawnych związanych z udzielaniem świadczeń opieki zdrowotnej od strony podmiotów leczniczych oraz lekarzy zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym. Jeśli chcesz skorzystać z usług kancelarii – zadzwoń +48 723 727 277. Serdecznie zapraszamy już dzisiaj na naszą stronę!

Szczegóły strony jakubowskazawada.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Opinie o firmie »

  Księga zażaleń to serwis, w którym można opublikować swoje zdanie na każdy temat. Użytkownicy w ten sposób przestrzegają przed niekompetentnymi usługodawcami. Istnieje możliwość łączenia się w grupy, dzięki czemu użytkownicy mający zbliżony problem mogą razem walczyć o sprawiedliwość. Nie cenzurujemy opinii, natomiast w skomplikowanych przypadkach oferujemy swoją pomoc. Działamy po to aby prawa konsumentów były zachowane. Przedstawienie opinii może w tej sytuacji być nad wyraz pomocne. Nigdy nie wiemy kto znajdzie nasz wpis i oszczędzi sobie problemów.

  Data dodania: 12 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria prawna Warszawa »

  Zapewne tematyka prawa nie jest Ci obca. Kancelaria prawna Warszawa Sławomir Mistewicz, którą prezentujemy dotyczy właśnie tej tematyki. Kancelaria prawna, którą państwu przedstawiamy prowadzona jest przez wybitny i profesjonalny w swoim kierunku zespół prawników. Dlatego jeżeli potrzebujesz prawnika do wywalczenia takich rzeczy jak na przykład alimenty, podział majątku czy też chcesz ustalić swój własny testament - idealnie trafiłeś. Nie czekaj dłużej, już teraz odwiedź naszą stronę www.

  Data dodania: 12 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rozwody Poznań »

  Kancelaria Adwokacka Kinga Swoboda. Oferujemy profesjonalną pomoc prawną w zakresie prawa cywilnego, prawa spółek handlowych, prawa rodzinnego, prawa pracy oraz prawa administracyjnego. Swoim klientom zapewniamy także usługi windykacyjne. A wszystko to za niezwykle atrakcyjne ceny - dostosowane do każdego portfela. Sprawdź koniecznie. Odwiedź naszą stronę już dziś i skorzystaj z naszej szerokiej wiedzy i bogatego doświadczenia, którym możemy się pochwalić.

  Data dodania: 22 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Katowice »

  Adwokat Katowice - Jeżeli szukasz adwokata w Katowicach? Jeżeli pragniesz być potraktowany wyjątkowo? Jeżeli chcesz zachować poufność? To dobrze trafiłeś! Kancelaria Adwokacka Piotra Bańczyka poprowadzi twoja sprawę. Prowadzimy sprawy z każdej dziedziny prawa. mamy podpisane umowy o współpracy z Kancelariami Adwokackimi z całej europy, dzięki czemu możemy prowadzić sprawy międzynarodowe. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 24 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc prawna »

  Adwokat Olga Wawrzynkiewicz-Jabłonska - kancelaria adwokacka oferuje usługi prawne. Pomagamy przedsiębiorcom i osobom indywidualnym, także obsługa rynku medycznego. Doradztwo i porady prawne, reprezentowanie przed sądem: sprawy cywilne, rozwód, separacja, alimenty, prawo karne, medyczne, pracy i rodzinne. Kancelaria prawna w Poznaniu - prawnik i adwokat Poznań.

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »