Prawnik Częstochowa

Prawnik Częstochowa Chcesz mieć do czynienia z adwokatem z Częstochowy, który zna się na prawie pracy? Musisz się tylko skonsultować? A może chcesz, żeby prawnik reprezentował Cię przed sądem? Zapraszamy do skorzystania z usług z naszej kancelarii. Jesteśmy gotowi na podejmowanie nowych wyzwań i bardzo chętnie Ci pomożemy. Znamy się na różnych dziedzinach prawa i wiemy jak obsługiwać klientów prywatnych i biznesowych.

Szczegóły strony kancelaria-brodziak-grzyb.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Porady prawne »

  Witryna www firmy oferująca doradztwo prawne w zakresie prawa karnego, prawa pracy oraz porady prawne obcokrajowców. To dodatkowo wsparcie przy sporządzaniu pism spadkowych i opinii prawnych. Działalność skupia się na oferowaniu porad w formie indywidualnego kontaktu z klientem w naszym budynku, również osobiście w lokalu klienta lub za pośrednictwem internetu. Porady prawne za pomocą internetu to komfortowa, bardzo szybka i skuteczna pomoc prawna oraz przystępna cena. Wykształcony zespół prawników, zatwierdzony świadectwami prestiżowych uczelni prawniczych oraz szybkość i rzetelność udzielanych porad to gwarancja usług na jak najwyższym szczeblu.

  Data dodania: 12 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawo skarbowe »

  Tylko my zapewniamy Ci informacje z dziennika Ustaw oraz Prawa Karno-Skarbowego. Masz problemy z urzędami? Masz znikomą wiedzę na temat prawa skarbowego? Tylko w naszym serwisie poszerzymy Twoją wiedzę, którą z pewnością wykorzystasz później. Życie stanie się łatwiejsze, a załatwianie spraw w urzędach skarbowych z pewnością przyjemniejsze. Tylko od nas uzyskasz dobre wskazówki dotyczące ustaw. Zapraszamy na nasz blog poświęcony Prawu Karno-Skarbowemu. Tylko my gwarantujemy Ci prawdziwe i przydatne informacje.

  Data dodania: 10 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Maciej Guzik »

  Maciej Guzik jest kandydatem do Rady Miasta Katowice w Wyborach Samorządowych 2010. Startuje z ramienia pozapartyjnej organizacji Forum Samorządowe i Piotr Uszok. Maciej Guzik jest kawalerem, ma 35 lat i jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Obecnie jest prywatnym biznesmenem, prowadzi firmę usługową "Button" Maciej Guzik, świadcząc usługi związane z prowadzeniem szkoleń interpersonalnych oraz organizacją i prowadzeniem imprez sportowych. Maciej Guzik jest też sędzią Szczebla Centralnego Polskiego Związku Koszykówki i osobą zaangażowaną w rozwój młodzieży, sport i rekreację. Główne założenia programowe Macieja Guzika to dbałość o bezpieczeństwo najmłodszych mieszkańców dzielnic oraz ich opiekunów, rewitalizacja terenów rekreacyjno-sportowych, z zachowaniem już istniejących terenów zielonych, ze wskazaniem na bezpieczeństwo i rekreację ruchową mieszkańców, kontrola nad utrzymywaniem czystości w dzielnicach, wygospodarowanie przestrzeni parkingowej dla mieszkańców oraz rozbudowa infrastruktury dla osób niepełnosprawnych.

  Data dodania: 21 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Kraków »

  Kancelaria Partyła zaprasza wszystkich potrzebujących usług prawnych.
  Kancelaria jest kancelarią adwokacką znajdującą się w Krakowie. Obsługujemy nie tylko klientów indywidualnych ale też małe i średnie firmy. Prowadzimy sprawy takie jak windykacja należności, spory sądowe oraz sprawy spadkowe, konsumenckie czy pracownicze, obrona praw autorskich. Posiadamy doświadczony i wykwalifikowany zespół prawników, który z sprosta Twoim wymaganiom. Dokładny opis kwalifikacji naszego zespołu znajduję się na stronie. Oprócz tego na stronie można znaleźć zakres proponowanych usług, informacje ogólne oraz dane kontaktowe.

  Data dodania: 21 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Bielsko-Biała »

  Adwokat Bielsko-Biała – Wieńczysław Grzyb świadczy usługi prawne i adwokackie podmiotom gospodarczym i osobom fizycznym, m.in. sporządza pisma procesowe, udziela porad prawnych, wydaje opinie prawne. Działamy głównie na terenie Bielsko-Białej i okolic, reprezentujemy również naszych klientów w razie potrzeby na terenie całego kraju. Adwokat Wieńczysław Grzyb zaprasza wszystkich do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z nasza ofertą.

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »