prawo-niemcy.pl

prawo-niemcy.pl Kancelaria Adwokacka Sebastian Müller główną siedzibę ma w Magdeburgu. Prowadzi również oddział w Berlinie, gdzie skupia polskich prawników i radców prawnych w Niemczech. Ich głównym zadaniem jest świadczenie pomocy prawnej dla pracowników z Polski, którzy mają kłopoty w niemieckim prawem pracy. Pełna oferta usług znajduje się na stronie kancelarii.

Szczegóły strony www.prawo-niemcy.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pisma prawne - Małgorzata Szatańska »

  Oferuję Państwu sporządzanie profesjonalnych umów, dostosowanych do Państwa indywidualnej sytuacji faktycznej oraz prawnej. Sporządzę również różnego rodzaju dokumenty, niezbędne w prowadzeniu działalności gospodarczej, a także w życiu codziennym. Odpowiednie sformułowanie postanowień danej umowy czy dokumentu zawarcie w nim wymaganych elementów, zadbanie o to, aby nie zwierało ono żadnych niedozwolonych klauzul, które w niektórych wypadkach mogą nawet spowodować nieważność całej sporządzonej umowy, jest podstawowym zadaniem, które wypełnię szybko i profesjonalnie.

  Data dodania: 28 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Polskie obywatelstwo »

  Yourpoland.pl to strona internetowa, która przedstawia informacje z zakresu prawa odnośnie obywatelstwa polskiego. Także każdy kto pochodzi z Polski i boryka się z problemem potwierdzenia obywatelstwa, a co za tym idzie z otrzymaniem polskiego paszportu uzyska sprawną pomoc. Jeżeli zatem jesteś emigrantem polskim, który w przeszłości wyemigrował z Polski albo jesteś potomkiem polskiego emigranta, to ta strona ułatwi Ci "odzyskać" polskie obywatelstwo. Na opisywanej stronie są również dostępne generatory wniosków, które bardzo ułatwią przygotowanie odpowiednich dokumentów oraz forum.

  Data dodania: 16 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Kraków »

  Kancelaria Partyła zaprasza wszystkich potrzebujących usług prawnych.
  Kancelaria jest kancelarią adwokacką znajdującą się w Krakowie. Obsługujemy nie tylko klientów indywidualnych ale też małe i średnie firmy. Prowadzimy sprawy takie jak windykacja należności, spory sądowe oraz sprawy spadkowe, konsumenckie czy pracownicze, obrona praw autorskich. Posiadamy doświadczony i wykwalifikowany zespół prawników, który z sprosta Twoim wymaganiom. Dokładny opis kwalifikacji naszego zespołu znajduję się na stronie. Oprócz tego na stronie można znaleźć zakres proponowanych usług, informacje ogólne oraz dane kontaktowe.

  Data dodania: 21 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portal Ppoż »

  Wortal - Ppoz - Skarbnica wiedzy na temat ochrony przeciwpożarowej. Napisany żeby zapewnić łatwiejszy dostęp do wiedzy z tej ciężkiej tematyki. W większości przypadków ma być prowadzony dla zawodowców ochrony przeciwpożarowej ale nie tylko. Poruszane będą tematy interpretacji przepisów pożarowych, trudnych sformowań z zakresu bezpieczeństwa ppoż, interesujących informacji i innych kwestii w zależności od potrzeb użytkowników. Ochrona ppoż to przecież duża problematyka w związku z tym nie braknie pomysłów. Z małej strony z czasem powinien powstać ogólnopolski wortal ochrony przeciwpożarowej.

  Data dodania: 27 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawnicy, Radca prawny »

  Gierszewski Robert Kancelaria Radcy Prawnego - kancelaria adwokacka Bydgoszcz. Porady prawne dla firm i osób prywatnych. Pisma procesowe (pisanie pism), zastępstwa procesowe, odszkodowania i windykacja należności. Zapraszamy - prawnik, adwokat Bydgoszcz. Skorzystaj z oferty, prawnicy zapraszają - kancelarie adwokackie w Bydgoszczy. Pomoc prawna świadczna zarówno w siedzibie kancelarii jak i osobiście u klienta.

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »