prawo-niemcy.pl

prawo-niemcy.pl Kancelaria Adwokacka Sebastian Müller główną siedzibę ma w Magdeburgu. Prowadzi również oddział w Berlinie, gdzie skupia polskich prawników i radców prawnych w Niemczech. Ich głównym zadaniem jest świadczenie pomocy prawnej dla pracowników z Polski, którzy mają kłopoty w niemieckim prawem pracy. Pełna oferta usług znajduje się na stronie kancelarii.

Szczegóły strony www.prawo-niemcy.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • KRS »

  Nasza firma zajmuje się szybką i fachową realizacją spraw prawnych i urzędowych, naszą specjalnością jest KRS (Krajowy Rejestr Sądowy). W swojej ofercie posiadamy także spółki na sprzedaż. Działamy na terenie Warszawy. Nie ograniczamy się jednak tylko do KRS’u, działamy kompleksowo - przygotowujemy wnioski i pozwy do innych sądów (m.in. do sądu wieczystoksięgowego, sądu cywilnego i sądu gospodarczego) i do wszelkiego rodzaju urzędów - do urzędu miasta.

  Data dodania: 22 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny katowice »

  Witryna kancelarii radcy prawnego - Marty Trzęsimiech-Kocur wita! Radca prawny świadczy kompleksową pomoc prawną w szczególności w zakresie: stałej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych. Prawo gospodarcze, prawo pracy, prawo zamówień publicznych. Udzielamy również porad prawnych, przygotowywanie i opiniowanie umów. Wszelkie informacje uzyskane przez radcę prawnego w związku z prowadzeniem sprawy sądowej stanowią tajemnicę zawodową. Zapraszamy na naszą stronę www!

  Data dodania: 27 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Radca prawny Kalisz »

  Świadczymy usługi, także w pobliskich Kaliszowi miejscowościach. Sumiennie podchodzimy do swoich obowiązków. Posiadamy bogate doświadczenie w doradztwie. Podejmowane przez Nas korki, mają na celu dobro klienta. Obsługujemy klientów na terenie byłego województwa kaliskiego. Więcej informacji uzyskacie Państwo zaglądając na Naszą witrynę internetową. Doradztwo prawne w zakresie: finansowanie projektów. Prowadzimy sprawy o naruszenie posiadania. Naszą mocną stroną jest obrót nieruchomościami (kwestie prawne). Z niecierpliwością czekamy na Państwa kontakt. Nasza doświadczenie udokumentowane jest współpracą z najlepszymi specjalistami w okolicy. Doradcy w Naszej kancelarii oferują usługi w zakresie obsługi prawnej inwestycji. Oferujemy najkorzystniejsze rozwiązania prawne. Nasza kancelaria rozwija się bardzo szybko. Profesjonalne Usługi Prawnicze! Działamy szybko i skutecznie. Świadczymy usługi pomocy prawnej. Pomożemy i doradzimy! Jak uzyskać rozwód kościelny? Pomożemy ci w tym! Pomożemy Państwu z zakresu prawa pracy. Gwarantujemy bardzo dużą wszechstronność w Naszych działaniach. Wierzymy w podjęcie owocnej współpracy. Na bieżąco śledzimy prawo! Prowadzimy wszystkie sprawy z należytą starannością. Działamy zakresie spraw związanych z obrotem cywilnym i gospodarczym. Mamy nadzieję, że będziemy mogli Państwu pomóc. Owocna współpraca z Nasza kancelarią to coś pewnego.

  Data dodania: 17 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Akcje społeczne. Protesty. Inicjatywy obywatelskie »

  Strona "Akcje społeczne" powstała z potrzeby wypełnienia braków informacyjnych w mainstreamowych mediach internetowych, w których mało miejsca przeznacza się na kampanie społeczne, obywatelskie projekty ustaw, petycje, czy też bunty społeczne. Ruch obywatelski, który od zarania dziejów był podstawą demokratycznego systemu, jest w Polsce bardzo słaby. Dlatego też w istnieniu naszej strony widzimy szansę na pokazanie tego, jak obecnie wygląda społeczeństwo obywatelskie w Polsce, w jakich obszarach polityka może być zagospodarowana przez projekty społeczne, gdzie występuje konflikt lub protest, a gdzie dochodzi do konsensusu. Stawiamy tu pytania o to, jaką rolę pełni religia, czy wolności obywatelskie są w Polsce szanowane i czy naród potrafi z nich korzystać. Jesteśmy otwarci na komentarze, opinie, sugestie dotyczące funkcjonowania strony.

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najlepszy adwokat w Zielonej Górze »

  Adwokat Anna Wolska zajmuje się wszystkimi sprawami z zakresu prawa cywilnego, karnego, gospodarczego, prawa pracy, prawa karno -skarbowego oraz prawa administracyjnego. Pomoże Ci odnaleźć się w zawiłych przepisach i rozwikłać trudne życiowe sytuacje. Zmienią Twoje spojrzenie na kancelarie adwokackie. Tutaj traktuje się klientów indywidualnie i nikt nie jest anonimowy.

  Data dodania: 19 07 2013 · szczegóły wpisu »