Strefa Joomla!

Strefa Joomla! Chcesz poznać jakieś newsy dotyczące oprogramowania Joomla? Jesteś zainteresowany znalezieniem nowej wersji tego systemu? Koniecznie odwiedź nasza stronę. Powiemy Ci, jakie aktualizacje się pojawiły i co się zmieniło w najnowszej wersji Joomla. Jesteśmy miłośnikami tego systemy i wiemy o nim naprawdę dużo. Zaglądaj do nas regularnie i też zgłębiaj swoją wiedzę. Od nas dowiesz się na przykład, kiedy odbywa się dzień administratora i poznasz wiele innych nowinek.

Szczegóły strony jstrefa.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • O ptakach »

  Blog opisuje anatomię ptaków, zarówno wewnętrzną jak i zewnętrzną. Na blogu uzyskasz informacje o upierzeniu, układzie oddechowym i nerwowym ptaków. Dodatkowo na blogu często dopisywane są artykuły o najróżniejszych gatunkach ptaków. Artykuły blogowe często uzupełnione są ilustracjami. Zapraszam do odwiedzenia bloga o ptakach. Myślę, że znajdziesz tutaj odpowiednie informacje do napisania przecy z biologi i przyrody.

  Data dodania: 12 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Osobisty blog »

  Zapraszam wszystkich zainteresowanych tym co ciekawego dzieje się naokoło nas, do mojego osobistego bloga. Opisuje tutaj wszystko co ciekawego przydarzyło i wydarzyło mi się w ciągu ostatniego czasu. Staram się opisywać najważniejsze wydarzenia dnia codziennego jak i przeszłego. Wszystko to spisane i aktualizowane w przystępnej dla każdego zjadacza chleba formie. Jeśli masz ochotę, możesz pisać ze mną, zapraszam do przyłączenia się i wspólnego pisana lub komentowania.

  Data dodania: 14 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Technologia - nowinki »

  Najpopularniejsze wiadomości z gospodarki rolnictwa, na temat najnowszych technologi. zachodnie maszyny rolnicze, ciągniki rolnicze, kombajny zbożowe. Bądź na bieżąco! Dzień w dzień moderowana baza danych, w najnowsze i przydatne wiadomości, w których w skład wchodzą dokładne opisy, a dodatkowo specyfikację, nowych modeli agregatów rolniczych. Łącznie z obrazkami w wysokiej rozdzielości. Zapoznaj się z nowościami technologicznymi, za darmo oraz dodatkowo bez wymogu rejestracji.

  Data dodania: 22 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Owczarek szkocki »

  Blog jednego z właścicieli psa collie. Autor porusza tematy prawidłowego czesania, pielęgnacji, żywienia i wychowania owczarka collie. Zwraca uwagę na jego charakter oraz wpływ na kontakt z ludźmi i innymi zwierzętami. Zapraszam wszystkich fanów collie.

  Dla przypomnienia owczarek szkocki zawdzięcza swój rozgłos filmom fabularnym o psie Lassie. Do dziś wiele osób mylnie określa tą rasę nazwą lassie.

  Data dodania: 22 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf ślubny Lublin, Warszawa, OnaOn Studio »

  Magda i Paweł Paśnik - tak napisano nam w dowodach osobistych:))
  OnaOn Studio - pod tą nazwą tworzymy zdjęcia ślubne.
  Łapacze chwil a właściwie "lapace chil" tak ładnie mówi o nas córeczka naszej przyjaciółki i to jest chyba najtrafniejsze określenie tego co siedzi w naszych sercach i głowach. Zatrzymać emocje na zawsze w kadrach i sprawić, że ułamki sekund zaklęte zostaną w ślubnych fotografiach to nasze największe wyzwanie... Fotografia ślubna łączy wszystkie nasze pasje, dlatego staramy się fotografować sercem:) Zapraszamy na www.onaonblog.pl

  Data dodania: 12 12 2010 · szczegóły wpisu »