Strefa Joomla!

Strefa Joomla! Chcesz poznać jakieś newsy dotyczące oprogramowania Joomla? Jesteś zainteresowany znalezieniem nowej wersji tego systemu? Koniecznie odwiedź nasza stronę. Powiemy Ci, jakie aktualizacje się pojawiły i co się zmieniło w najnowszej wersji Joomla. Jesteśmy miłośnikami tego systemy i wiemy o nim naprawdę dużo. Zaglądaj do nas regularnie i też zgłębiaj swoją wiedzę. Od nas dowiesz się na przykład, kiedy odbywa się dzień administratora i poznasz wiele innych nowinek.

Szczegóły strony jstrefa.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pozycjonowanie »

  Pozycjonowanie, czy też inaczej SEO (Search Engine Optymization) polega na podnoszeniu czy też polepszaniu pozycji i zwiększaniu widoczności stron, serwisów internetowych w wynikach wyszukiwania na określona słowa, frazy kluczowe. Pozycjonowanie to etap długotrwały i długofalowy, na którego efekty niejednokrotnie trzeba długo czekać i wykazać się dużą dozą cierpliwości. Zapraszam wszystkich zainteresowanych do mojego bloga o szeroko pojętym temacie pozycjonowania. Pisany przez pozycjonera z branży.

  Data dodania: 29 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Osobisty blog »

  Zapraszam wszystkich zainteresowanych tym co ciekawego dzieje się naokoło nas, do mojego osobistego bloga. Opisuje tutaj wszystko co ciekawego przydarzyło i wydarzyło mi się w ciągu ostatniego czasu. Staram się opisywać najważniejsze wydarzenia dnia codziennego jak i przeszłego. Wszystko to spisane i aktualizowane w przystępnej dla każdego zjadacza chleba formie. Jeśli masz ochotę, możesz pisać ze mną, zapraszam do przyłączenia się i wspólnego pisana lub komentowania.

  Data dodania: 14 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Miejski Rynsztok »

  Blog o niecodziennych przemyśleniach nastoletniego chłopaka na temat życia, świata i społeczeństwa.

  ... Kobieta to tylko złośliwa narośl wokół pochwy. Tak właśnie postrzega większość facetów kobiety. Szczególnie taki jest pogląd na Nowohuciary, które pałętają się po ulicach jakby nigdy nic czekając tylko aż jedna z czarnych BeEmek zatrzyma się przy nich a jakże "romantyczny" łysy koleś zaprosi je do środka. I tak naprawdę płeć męska jest najmniej wybredna. U nich, a raczej u nas, kobieta prawie zawsze liczy się, jako obiekt seksualny. Nie ważne czy gruba czy chuda, mądra czy głupia, ładna czy ... akurat w tej kwestii jesteśmy wybredni, ale to nie zmienia faktu, że większość rzeczy, które się porusza, przez facetów chce być od razu zaliczone. Może to wbudowany gen podtrzymania życia na świecie albo zwykłe napalenie, ale jedno jest wiadome, nie da się tego zahamować. Ja sam chciałbym z tym walczyć, ale jestem bezsilny w tej kwestii. ...

  Data dodania: 28 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Składowisko informacji z życia serwisu i-doser.pl »

  Oficjalny internetowy blog serwisu i-doser.pl Znajdują się tu zawsze najnowsze informacje z życia serwisu oraz z życia forum. Jeżeli jesteś ciekaw co słychać w świecie darmowych, legalnych i bezpiecznych dźwiękowych e-dopalaczy. Najważniejsze informacje, takie z którymi każdy powinien się zapoznać będą oczywiście dalej publikowane na forum z uwagi na społeczność tam przebywającą. Zapraszamy do lektury!

  Data dodania: 18 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Banalni »

  Masz własny pomysł na życie? To świetnie trafiłeś. Właśnie ten blog jest poświęcony takim osobom jak Ty! Chcę wam pokazać jak wiele daje nam otoczenie i jak zagospodarować swój wolny czas. Wykorzystaj swój talent i zrób coś dla siebie! Chcesz poznać nowych ludzi? Chcesz porady? Wymień własne myśli i poglądy na każdy nurtujący Cię temat. Zapraszam na stronę, z pewnością znajdziesz na niej to co Cię najbardziej nurtuje.

  Data dodania: 17 10 2010 · szczegóły wpisu »