Wróżby Tarot Online. Wróżba tarot

Wróżby Tarot Online. Wróżba tarot Tarot i wróżby z kart. Strona zawierająca materiały składające się na kompendium, szeroko rozumianej wiedzy ezoterycznej. Użyteczna, wartościowa, rzetelnie opracowana i często aktualizowana oraz poszerzana o nowe działy. Do tej pory składa się na nią dwadzieścia tematów, i są to wróżby z fusów, wróżenie z kości, odczytywanie znaczeń kostek domina, interpretacja run, materiały o numerologii, ciekawostki o chiromancji, nowe informacje o Tarocie, teksty o czytaniu snów, bardzo obszerne receptury na mikstury i charakterystyka poszczególnych ziół oraz wiele, wiele więcej

Szczegóły strony www.mantyka.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • HOROSKOP DZIENNY i HOROSKOP TYGODNIOWY »

  Horoskop dzienny i horoskop tygodniowy opracowany przez profesjonalnych astrologów.
  Profile astralne 12 znaków zodiaku.
  Sprawdź co Cię dziś czeka!
  Codziennie sprawdzisz:
  horoskop dla Barana, horoskop dla Byka,
  horoskop dla Bliźniąt, horoskop dla Raka,
  horoskop dla Lwa, horoskop dla Panny,horoskop dla Wagi,
  horoskop dla Skorpiona, horoskop dla Strzelca,
  horoskop dla Koziorożca, horoskop dla Wodnika,
  horoskop dla Ryb

  Data dodania: 12 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przeznaczenie, Magia »

  Przeznaczenie.biz to witryna, która w jasny a za razem fachowy sposób, wytłumaczy ci techniki odczytywania przyszłości jak i również zjawiska, takie jak lewitacja, czy też medytacja. Jeśli jesteś ciekaw swojej przyszłości, trafiłeś doskonale! Ezoteryka, czaryi zaklęcia, to zjawiska które również nie są obce twórcom serwisu, dlategoartykuły na ich temat, będą stanowiły dla Ciebie ciekawą lekturę, bogatą w ważne wiadomości. Zawsze fascynował Cię tarot? Wobec tego artykuły poświęcone mu, a więc układy kart, czy historia tarota są właśnie dla ciebie!

  Data dodania: 24 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przepowiednie Nostradamusa »

  Przepowiednienostradamusa.pl. to jak łatwo się domyślić, witryna poświęcona temu sławnemu wróżbicie i jego przepowiedniom. Jeśli jesteś jednym z tych, którzy uważają, że przepowiednie to nie byle co, i zostały one stworzone by czemuś służyć, bezapelacyjnie powinieneś odwiedzić tę stronkę. Według pradawnych przepowiedni koniec świata jest nieunikniony. Czy nie zastanawia Cię, jak to możliwe, że teraźniejszy bieg wydarzeń był oczywisty dla człowieka żyjącego wieki temu? Czy nie nurtuje Cię pytanie skąd biorą się wszystkie tak częste ostatnio kataklizmy? Wiadomości związane ze wszystkimi tymi tematami dostępne są na www.przepowowiednienostradamusa.pl

  Data dodania: 15 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jasnowidz »

  Masz problemy zdrowotne? A może nie potrafisz rozwiązać swoich rozterek uczuciowych? Zapraszam na spotkanie ze mną – Kingą Warecką. Jako jasnowidz z chęcią pomogę Ci w rozwiązaniu Twoich wszystkich problemów, zarówno tych związanych z życiem prywatnym jak i finansowo – zawodowym. Uwierz, że wróżka ma w takich sprawach bardzo dużo do powiedzenia. To ona potrafi rozszyfrować, co podpowiada Ci numerologia, Tarot, runy czy feng shui. Jako jedna z niewielu osób otrzymałam dar jasnowidzenia, dlatego pragnę go wykorzystać do pomocy innym.

  Data dodania: 25 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Astrologia - Horoskop urodzeniowy, Kosmogram »

  Odkryj tajemnice zapomnianej nauki - astrologii. Dzięki wykonanemu na zamówienie profesjonalnemu horoskopowi urodzeniowemu będziesz mógł lepiej zrozumieć siebie lub bliską ci osobę. Możesz oczywiście wykorzystać go także jako prezent. Oferowany horoskop jest horoskopem indywidualnym - jest zatem stworzony dla układu gwiezdnego na niebie na dokładny moment urodzin. Bywa on także zwany horoskopem natalnym, radixem lub kosmogramem. Horoskop urodzeniowy to przedstawienie układu energii w osobowości człowieka. W takim horoskopie można wyczytać informacje nt. wnętrza człowieka, osobowości, skłonności, możliwości i uzdolnień. Korzystne może być także poznanie horoskopu dziecka – dzięki temu mamy szanse lepiej pokierować rozwojem jego indywidualnych potencjałów.

  Data dodania: 12 12 2010 · szczegóły wpisu »