Travelito - wypożyczalnia sprzętu dla dzieci

Travelito - wypożyczalnia sprzętu dla dzieci Wypożyczamy nosidła na stelażu (Salewa Kid Comfort, Deuter Komfort II, Jokkmokk), chusty, łóżeczka turystyczne (Coneco Apollo), foteliki (Hamax Siesta) i przyczepki rowerowe, kamizelki ratunkowe, przenośne DVD oraz inne akcesoria przydatne podczas podróży z dziećmi: zarówno podczas weekendowych wycieczek, jak i aktywnego rodzinnego odpoczynku w górach, nad morzem, czy też jeziorem.

Szczegóły strony www.travelito.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wykrywacze metali Armand - Sklep »

  Wytwarzamy wykrywacze metali do poszukiwań zabytków archeologicznych oraz zagubionych przedmiotów, jak również do lokalizacji infrastruktury technicznej pod ziemią. Wykrywacze metali mają zastosowanie profesjonalne, rekreacyjne i hobbystyczne. Służą do poszukiwań militariów i numizmatów, a także zagubionych przedmiotów, np. biżuterii, telefonów komórkowych, strzał z łuków, aparatów słuchowych etc. Wykrywacze metali są również używane w przemyśle, do lokalizacji niechcianych odpadów części maszyn i odłamków artyleryjskich, w przemyśle drzewnym, spożywczym i przetwórczym. Detektory metali mają szczególne znaczenie podczas prac wodno - kanalizacyjnych, jak również w geodezji i budownictwie. Produkujemy kilka typów wykrywaczy metali, w tym wykrywacze rozróżniające metale kolorowe od żelaznych (metale rdzewiejące od metali, które nie rdzewieją). W składach złomu wykrywacze potrafią rozróżnić metal kolorowy (o wysokiej wartości), od niedrogiego żelaza. Zajmujemy się również dystrybucją testerów elektronicznych o różnym zastosowaniu. Jesteśmy całkowicie polską firmą.

  Data dodania: 03 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsza Szkoła Nurkowania »

  Zajmujemy się profesjonalnymi szkoleniami nurkowymi (PADI, DSAT), organizacją wypraw i safari nurkowych. Oferujemy nurkowanie na najwyższym poziomie. Wypożyczalnia, serwis i sprzedaż sprzętu nurkowego. DIVETEAM - Wrocław. DIVE TEAM uważana za jedną z najlepszych i najczęściej wybieranych szkół nurkowania w Polsce. Każdego roku nasi instruktorzy z powodzeniem szkolą i certyfikują co najmniej 100 osób otrzymując gratulacje uznania od PADI. Niemniej jednak zadowolenie naszych klientów jest dla nas największą nagrodą. Jeśli jesteś na tej stronie możesz być pewny ze trafiłeś w dobre rece. Pozwól nam sprawić by Twoje nurkowania były naprawde szczególne i niezapomniane

  Data dodania: 02 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kolarstwo górskie »

  Kolarstwo górskie uchodzi za jedną z najtrudniejszych i jedną z najbardziej wymagających dyscyplin sportowych. Przez wielu uważana jest za kwintesencję siły oraz wytrzymałości. Trening kolarstwa górskiego, czy też w ogóle kolarstwa wymaga wiele dyscypliny, samozaparcia oraz wytrwałości, ponieważ trwa on przez wiele lat. Tak naprawdę przez pierwsze 5-6 lat buduję się tzw. bazę, a dopiero później można rozwijać dalsze umiejętności. Jeśli jesteś zapalonym rowerzystom, czy też kolażem górskim lub szosowym, zapraszam Cię na nasze forum kolarskie.

  Data dodania: 09 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Czynne lodowiska »

  Prezentujemy bardzo ciekawą stronę, na której znajdują się informacje dotyczące czynnych lodowisk w Polsce. Wszyscy wiemy jaką frajdę przynosi jeżdżenie na łyżwach i dlatego aby ułatwić znalezienie miejsca do jeżdżenia powstał ten serwis. Bardzo dokładny opis poszczególnych lodowisk ułatwi odnalezienie tego właściwego i najbliższego miejsca zamieszkania. Serdecznie zapraszamy na lodowiska.info.

  Data dodania: 12 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Windsurfing »

  Windsurfing, pływanie na desce z żaglem. Sport opatentowany przez dwójkę Kalifornijczyków, którym jako pierwszym udało się połączyć surfingową deskę z żaglem. Największy boom dyscyplina ta osiągnęła w latach 80-tych, a następstwem tego było włączenie windsurfingu do sportów uprawianych na olimpiadzie w 1984 roku. Teraz wyróżnia się liczne odmiany windsurfingu. Sport ten zaczyna dzielić się na wąskie specjalizacje. W naszym kraju dyscyplina ta cieszy się coraz większą popularnością. Pływanie za pomocą deski z żaglem napędzanej siłą wiatru zapewnia fantastyczne emocje, radość i ogromną satysfakcję.
  Nasz serwis caboventura.pl prezentuje ten sport, a także zachęca do jego uprawiania. Zainteresowani mogą znaleźć na naszej witrynie informacje prezentujące ciekawe miejsca windsurfingowe, zarówno w Polsce, jak i w całej Europie. Omawiamy oraz przedstawiamy sprzęt windsurfingowy (pianki do windsurfingu, żagle windsurfingowe oraz inne), a także opisujemy na co zwrócić szczególną uwagę, gdy decydujemy się na kursy, oferowane przez szkoły windsurfingowe.
  Zapraszamy na caboventura.pl!

  Data dodania: 22 04 2012 · szczegóły wpisu »