Travelito - wypożyczalnia sprzętu dla dzieci

Travelito - wypożyczalnia sprzętu dla dzieci Wypożyczamy nosidła na stelażu (Salewa Kid Comfort, Deuter Komfort II, Jokkmokk), chusty, łóżeczka turystyczne (Coneco Apollo), foteliki (Hamax Siesta) i przyczepki rowerowe, kamizelki ratunkowe, przenośne DVD oraz inne akcesoria przydatne podczas podróży z dziećmi: zarówno podczas weekendowych wycieczek, jak i aktywnego rodzinnego odpoczynku w górach, nad morzem, czy też jeziorem.

Szczegóły strony www.travelito.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Najlepsza Szkoła Nurkowania »

  Zajmujemy się profesjonalnymi szkoleniami nurkowymi (PADI, DSAT), organizacją wypraw i safari nurkowych. Oferujemy nurkowanie na najwyższym poziomie. Wypożyczalnia, serwis i sprzedaż sprzętu nurkowego. DIVETEAM - Wrocław. DIVE TEAM uważana za jedną z najlepszych i najczęściej wybieranych szkół nurkowania w Polsce. Każdego roku nasi instruktorzy z powodzeniem szkolą i certyfikują co najmniej 100 osób otrzymując gratulacje uznania od PADI. Niemniej jednak zadowolenie naszych klientów jest dla nas największą nagrodą. Jeśli jesteś na tej stronie możesz być pewny ze trafiłeś w dobre rece. Pozwól nam sprawić by Twoje nurkowania były naprawde szczególne i niezapomniane

  Data dodania: 02 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Miasteczko Harbutowice »

  Strona ta poświęcona jest aby zobrazować Tobie malowniczą miejscowość Harbutowice. Miejscowość ta mieści się niedaleko Krakowa - około 30km. Dzięki temu miejscu zaznajomisz się o najświeższych informacjach z Harbutowic. Znajdziesz album ze zdjęciami, których tematem przewodnim są Harbutowice. Na pewno również przeczytasz informacje o atrakcjach naszej wsi takich jak: Cisy Raciborskiego czy zabytkowy Kościół. Sprawdź też stronę Przytulisko w Harbutowicach.

  Data dodania: 14 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rejsy żeglarskie »

  Wind4you świadczy kompleksowe usługi z zakresu żeglarstwa. Ze względu na nieznaczny zakres działalności oferujemy wysoką postać usług. Charakteryzuje nas odpowiedzialność, wykwalifikowana kadra również bezpieczeństwo organizowanych przy użyciu nas imprez. Dzięki doświadczeniu także obserwacji rynku turystycznego nasza propozycja jest odpowiedzią na Twoje potrzeby.

  Data dodania: 08 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gospodarstwo agroturystyczne Kraków »

  Do drewnianego, urokliwego obiektu EkoPens w Radziszowie często przyjeżdżają goście nie tylko z całej Polski, ale również z zagranicy. Cenią możliwości kontaktu z naturą i leśną ciszę oraz domową kuchnię z potrawami przygotowywanymi ze źródlanej wody i warzyw z własnego ogrodu. EkoPens to gospodarstwo agroturystyczne (Radziszów, małopolska, okolice Krakowa), w którym znajdują się pokoje gościnne. Zapraszamy!

  Data dodania: 04 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rafting Dunajec - Zakopane »

  Rafting jest świetnym sposobem na spędzenie wolnego czasu w gronie znajomych, z rodziną czy współpracownikami. Podczas spływu można poznać swoje słabości, świetnie się bawić i nauczyć współdziałania w grupie. Rafting polega na pokonywaniu górskich rzek w specjalnych pontonach, dlatego uważany jest za sport ekstremalny. Jednakże początkujący mogą wziąć udział w spływach na prostych trasach, a pontonie wraz z nimi płynie instruktor lub ratownik. Dla chcących przeżyć więcej emocji proponowane s trudniejsze spływy, które często wzbogacone są dodatkowymi atrakcjami. Do pontonu można na przykład opuścić się z dużej wysokości na linie i w ten sposób zapewnić dobie dodatkową porcję adrenaliny. Rafting to sposób na naprawdę wyśmienitą zabawę, zapewnia wiele pozytywnych emocji i jest doskonałą metodą na spędzenie wolnego czasu. W zależności od długości trasy może trwać od kilku godzin do nawet kilku dni. Rafting to niezapomniana wyprawa, podczas której mocne wrażenia i wzrost adrenaliny są gwarantowane.

  Data dodania: 04 05 2012 · szczegóły wpisu »