Travelito - wypożyczalnia sprzętu dla dzieci

Travelito - wypożyczalnia sprzętu dla dzieci Wypożyczamy nosidła na stelażu (Salewa Kid Comfort, Deuter Komfort II, Jokkmokk), chusty, łóżeczka turystyczne (Coneco Apollo), foteliki (Hamax Siesta) i przyczepki rowerowe, kamizelki ratunkowe, przenośne DVD oraz inne akcesoria przydatne podczas podróży z dziećmi: zarówno podczas weekendowych wycieczek, jak i aktywnego rodzinnego odpoczynku w górach, nad morzem, czy też jeziorem.

Szczegóły strony www.travelito.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Egipt »

  wortal turystyczny poświęcony najważniejszemu ze wszystkich wakacyjnych kurortów - mianowicie Egiptowi, który przecież będąc zwyczajnym państwem stanowi jeden wielki kurort. Opisujemy wszystko co tylko jest związane z pobytem w Egipicie. Charakteryzujemy zabytki, największe kurorty, a także udzielamy cennych wskazówek przed wyjazdem do tego kraju. Prezentujemy również relację z pobytu z Egipcie, a także komentarze dotyczące poszczególnych hoteli przyjmujących turystów.

  Data dodania: 22 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Wykrywacze metali Armand - Sklep »

  Wytwarzamy wykrywacze metali do poszukiwań zabytków archeologicznych oraz zagubionych przedmiotów, jak również do lokalizacji infrastruktury technicznej pod ziemią. Wykrywacze metali mają zastosowanie profesjonalne, rekreacyjne i hobbystyczne. Służą do poszukiwań militariów i numizmatów, a także zagubionych przedmiotów, np. biżuterii, telefonów komórkowych, strzał z łuków, aparatów słuchowych etc. Wykrywacze metali są również używane w przemyśle, do lokalizacji niechcianych odpadów części maszyn i odłamków artyleryjskich, w przemyśle drzewnym, spożywczym i przetwórczym. Detektory metali mają szczególne znaczenie podczas prac wodno - kanalizacyjnych, jak również w geodezji i budownictwie. Produkujemy kilka typów wykrywaczy metali, w tym wykrywacze rozróżniające metale kolorowe od żelaznych (metale rdzewiejące od metali, które nie rdzewieją). W składach złomu wykrywacze potrafią rozróżnić metal kolorowy (o wysokiej wartości), od niedrogiego żelaza. Zajmujemy się również dystrybucją testerów elektronicznych o różnym zastosowaniu. Jesteśmy całkowicie polską firmą.

  Data dodania: 03 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Narty Alpy »

  Ciekawy portal dla wielbicieli i amatorów narciarstwa, gór i snowboardu. Opisujemy miejsca, które warto zobaczyć, jak i te, które najlepiej omijać z daleka. Podajemy wiele aktualnych informacji i ciekawostek, dzięki którym Twój wyjazd będzie dobrze przemyślany i udany, a Ty - zadowolony i szczęśliwy. Ale jak nie wierzysz - przekonaj się sam - skorzystaj z naszego doświadczenia.

  Data dodania: 10 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tajlandia wycieczki. »

  Lemitours to biuro podróży, które oferuje organizację wczasów, wycieczek objazdowych, autokarowych, lotniczych, wyjazdów firmowych i indywidualnych. Specjalizujemy się również w organizacji pobytów weekendowych, rezerwacji hoteli na całym świecie. Od kilku lat posiadamy usługi w zakresie wyszukiwania tanich rozwiązań, kombinacji i połączeń lotniczych. Obsługujemy aranżację i sprzedaż biletów lotniczych dla czołowych touroperatorów egzotycznych, biur podróży, dużych firm i klientów indywidualnych oraz korporacyjnych. Jeśli marzy Ci się ekskluzywny wypoczynek, skorzystaj z naszej oferty.

  Data dodania: 20 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Rejsy morskie »

  Rejsy morskie oferowane przez ANT Sails to niesamowita przygoda, która zapadnie w twojej pamięci na długi czas. Dwójka doświadczonych skipperów oferuje atrakcyjne rejsy do takich miejsc jak Grecja, Turcja czy Chorwacja. Nasze doświadczenie i umiejętności zapewnia tobie i twojej załodze pełen komfort i bezpieczeństwo podczas rejsu. Wszystkie organizowane prze nas rejsy morskie mają charakter stażowo-szkoleniowy.

  Data dodania: 15 04 2011 · szczegóły wpisu »