Aparatura medyczna Medicus Expert Wrocław

Aparatura medyczna Medicus Expert Wrocław Medicus Expert to klinika zajmująca się chirurgią laryngologiczną we Wrocławiu. Dostarczamy sprzęt do wielu gabinetów, zapewniając przy tym montaż sprzętu, pomoc pod względem technicznym oraz specjalne kursy z ich obsługi. Na każdy sprzęt dajemy gwarancję, a w razie jakichkolwiek problemów oferujemy serwis sprzętu medycznego. Jesteśmy do waszej dyspozycji i odpowiemy na wszelkie pytania oraz doradzimy w doborze sprzętu.

Szczegóły strony medicusexpert.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Aparaty do krioterapii »

  Dystrybutor oraz wytwórca sprzętu medycznego oraz sprzętu kosmetycznego. Usługi kierujemy zarówno do małych gabinetów lekarskich, jak i dużych szpitali. W ofercie dodatkowo świadczymy gwarancyjny i pogwarancyjny serwis urządzeń medycznych. W tej chwili firma jest uwierzytelnionym przedstawicielem kilkunastu polskich zakładów wytwarzających sprzęt medyczny. Zapraszamy Klientów do naszego sklepu internetowego.

  Data dodania: 01 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Odzież medyczna »

  Firma zapewnia ubrania medyczne do przychodni oraz gabinetów prywatnych. W ofercie odzież damska oraz męska. Rozległy asortyment rodzajów oraz dostępność odzieży w różnym rozmiarze, połączona z błyskawiczną dostawą oraz korzystnymi cenami sprawia, że możemy poszczycić się dużym zadowoleniem Klientów z nabywanych produktów. Istnieje możliwość sprowadzenia nietypowych ubrań. W ofercie także odzież reklamowa.

  Data dodania: 28 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Aparaty słuchowe »

  Oticon jest światowym potentatem w produkcji aparatów słuchowych. Oferowane przez Oticon aparaty słuchowe są nader zaawansowane technologicznie. Jako pierwsi na świecie wprowadziliśmy w 1996 roku cyfrowy aparat słuchowy MultiFocus, który od tamtej pory jest najlepiej sprzedającym aparatem. Z zakupem naszych produktów nie będziesz miał problemów współdziałamy z 80 dostarczycielami, profesjonalne produkty Oticon ogólnodostępne są aż w 23 krajach. Rok rocznie lokujemy znaczne pieniądze w specjalne badania tudzież postęp naszych cyfrowych aparatów słuchowych.

  Data dodania: 27 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zamki szafirowe »

  Dentiso.pl to strona dla właścicieli gabinetów ortodontycznych, którzy za jej pośrednictwem mogą wyposażyć swoje gabinety w konieczne w ich codziennej pracy przyrządy, materiały, akcesoria.
  Sklep Dentiso sprzedaje m.in.: zamki szafirowe, aparaty stałe, instrumenty ortodontyczne (suwmiarki, nagryzacze, dociskacze, itp.), druty, sprężyny i mnóstwo innych.
  Najlepiej przekonać się samemu poprzez wejście na witrynę sklepu Dentiso.

  Data dodania: 22 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sklep internetowy Beauty Planet »

  Sklep online dla zdrowia i urody,sklep internetowy Beauty Planet, to wspaniałe miejsce do robienia zakupów dla własnej potrzeby zdiagnozowania zdrowia i wspomożenie urody. Dzięki naszym specjalistycznym urządzeniom, które możesz drogi kliencie również w domu uruchamiać, możesz zdiagnozować swój układ krążenia, ciśnienie krwi za pomocą ciśnieniomierza. Za pomocą aparatu ekg możesz zbadać się dokładniej. Dzięki wybitnym urządzeniom medycznym znanych producentów jak Beurer, Sanitas i Rio Beauty masz możliwość sprawienia sobie dużej przyjemności.

  Data dodania: 26 04 2013 · szczegóły wpisu »