Chiropraktyka Poznań

Chiropraktyka Poznań Rwa kulszowa, przepuklina L4 L5 to dolegliwości, które można wyleczyć za pomocą naturalnych metod. Centrum Trzy Diamenty w Poznaniu oferuje leczenie kręgosłupa, rwy kulszowej i przepukliny przez doświadczonego chiropraktyka. Masz problem z kręgosłupem? Pomyśl o chiropraktyce, to skuteczna i szybka terapia, która pozwala uwolnić się od bólu. Zapraszamy!

Szczegóły strony www.chiropraktyka-poznan.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Dieta Kwaśniewskiego »

  Witryna internetowa akademii zdrowia Arkadia-Lido jest źródłem informacji dla tych wszystkich, którzy chcieliby podjąć leczenie, w tym właśnie ośrodku. Oprócz statystyk pokazujących skuteczność działania metod terapii wykorzystywanych w akademii, potencjalni pacjenci odnaleźć będą mogli skróconą ofertę firmy. Obejmuje ona między innymi leczenie miażdżycy, cukrzycy oraz nadwagi dietą Kwaśniewskiego, znaną także jako dieta optymalna. Ponadto na witrynie znaleźć można kontakt, dzięki, któremu można zapisać się na terapię oraz galerię zdjęć, która ukazuje walory estetyczne miejsca, w którym jest budynek Akademii Zdrowia Arkadia-Lido.

  Data dodania: 05 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Łóżka rehabilitacyjne »

  Zapraszamy do Salonu i Wypożyczalni Sprzętu Rehabilitacyjnego ORTMEDIC w Białymstoku.Nasza firma zajmuje się sprzedażą i wypożyczaniem sprzętu służącego do opieki nad ludźmi starszymi i niepełnosprawnymi.W naszej ofercie znajdą Państwo łóżka rehabilitacyjne, łóżka ortopedyczne, wózki inwalidzkie pokojowe i elektryczne, pionizatory, podnośniki, materace przeciwodleżynowe, koncentratory tlenu, ortezy i wiele innych.Oferowane przez nas produkty są wyrobami produkowanymi przez wiodące w tej branży firmy.Posiadamy umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia i realizujemy zlecenia na zaopatrzenie w wyroby rehabilitacyjne i ortopedyczne.Nabyty u nas sprzęt dowozimy do domu klienta.

  Data dodania: 30 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ciśnienie płucne - zakrzepica24.pl »

  Zakrzepica jest schorzeniem, na które cierpi coraz więcej Polaków. Niestety jest to schorzenie bardzo niebezpieczne, które można nawet prowadzić do śmierci w wyniku zawału lub zatoru płucnego. Na naszym portalu można dowiedzieć się wszystkiego o odkładaniu skrzepu w naczyniach krwionośnych. Zarówno przyczyn jak i objawów tego schorzenia jest wiele i warto się z nimi zapoznać, aby wiedzieć, jak zapobiegać zakrzepicy, bo wcale nie pojawia się ona tylko u osób powyżej 40 roku życia. U nas zapoznasz się też z metodami leczenia.

  Data dodania: 17 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Magnum b6 - magneb6.pl »

  Magne B6 to rozwiązanie na wszelkie problemy, jakie powiązane są z niedoborami magnezu w organizmie każdego bez względu na wiek czy stan zdrowia. W grupie Magne B6 znajdziesz bez trudu zarówno suplementy diety skoncentrowane np. na problemach ze skurczami mięśniowymi, czy ze snem, jak i lek OTC o wysokiej efektywności przy poważniejszych niedoborach tego pierwiastka. Sprawdź bliżej, co możemy Ci zaoferować, odwiedzając już dzisiaj nasz serwis online i wybierz wersję Magne B6 dla siebie i swojej rodziny – zapraszamy!

  Data dodania: 13 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wszywki alkoholowe Szczecin - Klinika Szczecin »

  Alkoholizm jest w Polsce często spotykanym, choć wciąż wstydliwym problemem. Jednak dzięki kompleksowej pomocy jest uleczalny. Wszywki alkoholowe z esperalu to jedna ze skuteczniejszych metod na wyjście z nałogu. Skontaktuj się z naszą Kliniką Leczenia Alkoholizmu w Szczecinie i odmień swoje życie. Serdecznie zapraszamy już w momencie. Czekamy na Ciebie!

  Data dodania: 25 05 2019 · szczegóły wpisu »