Chiropraktyka Poznań

Chiropraktyka Poznań Rwa kulszowa, przepuklina L4 L5 to dolegliwości, które można wyleczyć za pomocą naturalnych metod. Centrum Trzy Diamenty w Poznaniu oferuje leczenie kręgosłupa, rwy kulszowej i przepukliny przez doświadczonego chiropraktyka. Masz problem z kręgosłupem? Pomyśl o chiropraktyce, to skuteczna i szybka terapia, która pozwala uwolnić się od bólu. Zapraszamy!

Szczegóły strony www.chiropraktyka-poznan.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tiens »

  Należą do nich między innymi schorzenia na tle układu krążenia, niektóre nowotwory, otyłość, nadwaga, osteoporoza, dna moczowa, cukrzyca insulino niezależna. Obecnie wyróżnia się ponad 80 chorób, które powstają na skutek nieprawidłowego odżywiania. Przy wykorzystaniu standardowych receptur chińskich opracowane zostały poprzez badaczy dodatki do żywności. Więcej informacji na www.tiens-online.com.pl

  Data dodania: 26 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Toksoplazmoza »

  Tym wewnątrz komórkowcem możemy zarazić się poprzez spożycie strawy i wody mającej w swojej zawartości oocysty, a także przez surowe albo niedogotowane mięso. Warto podkreślić, iż toksoplazmoza jest równie popularna u zwierząt jak u ludzi i to na całej kuli ziemskiej. Paradoksalnie, są oni skazani na leczenie pomimo braku objawów toksoplazmozy. U dzieci z wrodzoną toksoplazmozą, oprócz leczenia farmakologicznego, potrzebna jest rehabilitacja, leczenie okulistyczne, a w przypadku wodogłowia także leczenie operacyjne. Więcej informacji na www.toksoplazmoza.biz.pl

  Data dodania: 04 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Akson Zakład Rehabilitacji Leczniczej Wrocław »

  Akson Zakład Rehabilitacji Leczniczej w Urazach i Chorobach Kręgosłupa specjalizuje się w fizjoterapii dla osób po urazie kręgosłupa, a także dla wszystkich z porażeniami i niedowładami wynikającymi z chorób rdzenia kręgowego. Opracowuje się tutaj dla każdej takiej osoby indywidualny program leczenia oparty na podstawie badania klinicznego, testów czynnościowych i badań laboratoryjnych. Program obejmuje m. in. kinezyterapię, terapię fizykalną, masaż. Zakład działa pod patronatem stowarzyszenia AXIS i jest pierwszym zakładem rehabilitacyjnym który wdrożył specjalistyczny program leczenia osób z paraplegią i tetraplegią. Sam ośrodek jest w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

  Data dodania: 05 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Adipesina - liposukcja bez skalpela »

  Jest to naturalny włoski preparat odchudzający posiadający min. algi wakame. Adipesina zamienia tłuszczu biały w tłuszcz brunatny. Redukuje ona pokłady tłuszczu białego, podwyższa metabolizm i temperaturę, przywraca równowagę w metabolizmie cukrów, ma działanie drenujące. Fukoksantyna składnik adipesiny odpowiada za redukcję liczby komórek zawierających trójglicerydy a także za zmniejszenie się objętości pozostałych komórek tłuszczu białego. Ponadto dzięki aktywnym składnikom zawartym w Adpesinie organizm nie tworzy nowych komórek tłuszczowych, zmniejsza się aktywność genu odpowiedzialnego za odkładanie się tłuszczu, zwiększa się ilość proteiny odpowiedzialnej za przemianę tłuszczu w energię.

  Data dodania: 07 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ciśnienie płucne - zakrzepica24.pl »

  Zakrzepica jest schorzeniem, na które cierpi coraz więcej Polaków. Niestety jest to schorzenie bardzo niebezpieczne, które można nawet prowadzić do śmierci w wyniku zawału lub zatoru płucnego. Na naszym portalu można dowiedzieć się wszystkiego o odkładaniu skrzepu w naczyniach krwionośnych. Zarówno przyczyn jak i objawów tego schorzenia jest wiele i warto się z nimi zapoznać, aby wiedzieć, jak zapobiegać zakrzepicy, bo wcale nie pojawia się ona tylko u osób powyżej 40 roku życia. U nas zapoznasz się też z metodami leczenia.

  Data dodania: 17 06 2015 · szczegóły wpisu »