Dentysta Wrocław - Smile.Expert

Dentysta Wrocław - Smile.Expert Botox, dzięki swojej zdolności do rozluźnienia mięśni, całkowicie wygładza drobne zmarszczki mimiczna, a głębokie czyni mniej zauważalnymi. Wynik pojawia się następnego dnia po zabiegu, a ostatecznego efektu można się spodziewać za dwa tygodni. Dzięki Botoksowi znika zwyczaj marszczenia brwi. Dlatego też, nawet gdy lek jest całkowicie wchłonięty, zmarszczki nie pojawiają się ponownie przez długi czas. W przeciwieństwie do chirurgii plastycznej, zastrzyki z botoksu nie mogą pozostawiać blizn na ciele. Zabieg wykonuje się za pomocą strzykawki z bardzo cienką igłą.

Szczegóły strony smile.expert:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Jak wybielać zęby »

  Istnieje wiele rozpowszechnionych metod wybielania zębów. Mamy do dyspozycji domowe sposoby, produkty drogeryjne, apteczne, a także specjalistyczne zabiegi wykonywane w gabinetach stomatologicznych. Nie każda z tych metod gwarantuje osiągnięcie oczekiwanych efektów. Zapraszamy do internetowego poradnika poświęconego wybielaniu zębów. Skorzystaj z przydatnych porad i wskazówek, które pomogą Ci uzyskać nieskazitelnie biały uśmiech, bez narażania zębów na próchnicę.

  Data dodania: 11 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie kanałowe Kraków »

  Leczenie kanałowe to teraz niezwykle ważna składowa dentystyki. Dlaczego? W wielu przypadkach można uratować ząb, o ile się stosownie o niego zadba. Dlatego w naszym gabinecie stomatologicznym specjalizujemy się w leczeniu kanałowym. Za przyczyną doświadczenia oraz udziałowi w licznych warsztatach Klienci rekomendują nasze usługi - co jest dla nas najważniejszym miernikiem jakości świadczonych usług.

  Data dodania: 25 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Protetyk Kraków »

  Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna. Oferujemy usługi stomatologiczne w zakresie profilaktyki próchnicy, paradontozy, leczenia nadwrażliwości, stomatologii estetycznej, endodoncji, protetyki, leczenia zaburzeń narządu żucia. Specjalizujemy się również w leczeniu zaburzeń czynnościowych układu stomatognatycznego. Zapraszamy do naszego gabinetu w centrum Krakowa.

  Data dodania: 15 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • implanty Szczecin »

  Implanty stomatologiczne są nowoczesnym sposobem odtworzenia brakujących zębów. Implanty to tytanowe (neutralne dla organizmu człowieka), sztuczne korzenie zębów, które ulegają zespoleniu z tkanką kostną. W wyniku ich zastosowania poprawiamy stabilizację protez wyjmowanych, w niektórych przypadkach klinicznych możemy wyeliminować protezy ruchome na rzecz stałych, unikamy szlifowania zdrowych zębów sąsiednich w sytuacji braków pojedynczych. Ważną zaletą implantów jest brak zaniku tkanki kostnej, która występuje już po utracie pojedynczego zęba.ie.

  Data dodania: 26 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Licówki, piaskowanie zębów, ortodoncja »

  Przychodnia Stomatologiczna Unodent - stomatologia, protetyka i ortodoncja w Gliwicach. Pracownia protetyczna - proteza, naprawa protezy. Leczenie kanałowe i piaskowanie zębów, endodoncja, licówki, naprawa protez zębowych. Lekarz ortodonta, protetyk i stomatolog zaprasza - dentysta Gliwice. Gabinety stomatologiczne Śląsk - Lekarze stomatolodzy i Lekarz ortodonta zaprasza. Zobacz więcej na naszej stronie - polecamy, kliknij i sprawdź.

  Data dodania: 15 08 2012 · szczegóły wpisu »