Dentysta Wrocław - Smile.Expert

Dentysta Wrocław - Smile.Expert Botox, dzięki swojej zdolności do rozluźnienia mięśni, całkowicie wygładza drobne zmarszczki mimiczna, a głębokie czyni mniej zauważalnymi. Wynik pojawia się następnego dnia po zabiegu, a ostatecznego efektu można się spodziewać za dwa tygodni. Dzięki Botoksowi znika zwyczaj marszczenia brwi. Dlatego też, nawet gdy lek jest całkowicie wchłonięty, zmarszczki nie pojawiają się ponownie przez długi czas. W przeciwieństwie do chirurgii plastycznej, zastrzyki z botoksu nie mogą pozostawiać blizn na ciele. Zabieg wykonuje się za pomocą strzykawki z bardzo cienką igłą.

Szczegóły strony smile.expert:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Gabinet dentystyczny Poznań »

  Klinika stomatologiczna Candeo Wiesław Hędzelek - Poznań, woj. wielkopolskie - implantologia. Konsultacja, leczenie zębów, implanty, protetyka i ortodoncja. Stomatologia estetyczna - leczenie i wybielanie zębów. Protetyk, ortodonta, dentysta Poznań - korony porcelanowe, przegląd jamy ustnej, usunięcie kamienia nazębnego, licówki, implanty w dobrej cenie. Najnowsze technologie i bezbolesne leczenie - gabinet dentystyczny Poznań. Najlepsi lekarze specjaliści - także zabiegi specjalistyczne.

  Data dodania: 21 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • gabinet stomatologiczny warszawa »

  Gabinet S.Tom od wielu lat oferuje usługi stomatologiczne z dziedzin takich jak: implanto-protetyka (lek. Stom Tomasz Falkowski), endodoncja, pedodoncja czy leczenie estetyczne (lek. Stom Beata Szuta, lek. Anna Wesołowska,lek Edward Wąsowski). W naszym gabinecie dysponujemy sprzętem o najwyższej klasie zaawansowania technologicznego, a nasi lekarze to specjaliści w swoich dziedzinach stomatologii. Naszą domeną jest również miła rodzinna atmosfera, a przede wszystkim bezbolesne zabiegi po których pacjenci szybko wracają do normalnego funkcjonowania. Zapraszamy na ul. Wiktorską 8.

  Data dodania: 21 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Kraków »

  Gabinet Stomatologiczny ComplexDent jest zlokalizowany w Krakowie przy ulicy Rozdroże. Działa od 2004 roku. Gabinet wyposażony jest w nowoczesny sprzęt medyczny, który gwarantuje wysoką jakość, bezpieczeństwo i komfort leczenia. ComplexDent oferuje Państwu usługi z zakresu leczenia zębów, oczyszczania, usuwania kamienia nazębnego, protetyki i wybielania. Oferta obejmuje także leczenie paradontozy i wstawianie implantów, protezy zębowe i mosty oraz usuwanie zębów mądrości. Na uwagę zasługuje także radiowizjografia - fotografia cyfrowa - pozwalająca obniżyć dawkę promieni RTG aż do 90% w porównaniu z tradycyjnymi zdjęciami, zapewniając jednocześnie obraz świetnej jakości. Przy ostrych bólach zębów, nasi pacjenci przyjmowani są jeszcze w tym samym dniu. ComplexDent to gwarancja świetnie wykwalifikowanej kadry, która profesjonalizm łączy z umiejętnością nawiązywania kontaktu z pacjentem, również tym najmłodszym, zrozumieniem jego potrzeb, a także zniwelowaniem u niego stresu związanego z wizytą. Serdecznie zapraszamy Państwa do gabinetu ComplexDent.

  Data dodania: 01 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Szczecin »

  Profilaktyka to najlepszy sposób na zachowanie pięknych i zdrowych zębów. Systematyczne zabiegi wykonywane w naszym gabinecie służą wzmocnieniu zębów oraz poprawie estetyki jamy ustnej. Warto zainwestować w nowe technologie stomatologiczne oraz specjalistyczne sprzęty i doświadczenie dentystów, które sprawią, że Państwa uśmiech będzie onieśmielał. Zainwestuj w piękny uśmiech w naszych gabinetach!

  Data dodania: 27 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia i medycyna estetyczna »

  Prezentowany tu gabinet oferuje usługi z zakresu stomatologii i medycyny estetycznej w Legnicy. W ofercie znajduje się leczenie zębów w tym również protezy. Poza tym można skorzystać z takich usług jak piling, leczenie nadpotliwości czy też botox. Gabinet znajduje się blisko centrum Legnicy z doskonałym dojazdem z wszystkich regionów miasta. W nagłych przypadkach można skorzystać z usług pogotowia stomatologicznego.

  Data dodania: 30 12 2014 · szczegóły wpisu »