Dystrybucja aparatów USG Sonoscape

Dystrybucja aparatów USG Sonoscape Medycyna to dziedzina, która cały czas się rozwija. Wykonywane są co raz to nowsze badania na nowoczesnym sprzęcie. Ogromną popularność zdobyły badania USG, które wykonywane są za pomocą aparatu USG. Wybierając aparat USG najlepiej postawić na aparat USG Sonoscape, który posiada doskonałe właściwości. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Szczegóły strony sonoscapepolska.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sklep rehabilitacyjny Poznań »

  Firma Euromed prowadzi sklep internetowy oraz hurtownię sprzętu medycznego na terenie Poznania, głównie artykułów ortopedycznych i rehabilitacyjnych. Oferta sklepu to wózki inwalidzkie specjalistyczne, dla dzieci, zwykłe oraz z napędem elektrycznym. Sklep prowadzi również sprzedaż nowoczesnych łóżek rehabilitacyjnych, również automatycznych na pilota, oraz poduszek i materaców przeciwodleżynowych. W sklepie można również zakupić sprzęt ortopedyczny, taki jak: laski, balkoniki i kule. W ofercie firmy znajdują się także protezy, ortezy i tutory ortopedyczne. W sklepie można też zakupić drobne artykuły medyczne: kremy przeciwodleżynowe, do masażu, pieluchomajtki, stabilizatory na kończyny i opatrunki. Euromed prowadzi wypożyczalnie sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego w Poznaniu.

  Data dodania: 23 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Aparaty do krioterapii »

  Dystrybutor oraz wytwórca sprzętu medycznego oraz sprzętu kosmetycznego. Usługi kierujemy zarówno do małych gabinetów lekarskich, jak i dużych szpitali. W ofercie dodatkowo świadczymy gwarancyjny i pogwarancyjny serwis urządzeń medycznych. W tej chwili firma jest uwierzytelnionym przedstawicielem kilkunastu polskich zakładów wytwarzających sprzęt medyczny. Zapraszamy Klientów do naszego sklepu internetowego.

  Data dodania: 01 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Aparaty słuchowe »

  Oticon jest światowym potentatem w produkcji aparatów słuchowych. Oferowane przez Oticon aparaty słuchowe są nader zaawansowane technologicznie. Jako pierwsi na świecie wprowadziliśmy w 1996 roku cyfrowy aparat słuchowy MultiFocus, który od tamtej pory jest najlepiej sprzedającym aparatem. Z zakupem naszych produktów nie będziesz miał problemów współdziałamy z 80 dostarczycielami, profesjonalne produkty Oticon ogólnodostępne są aż w 23 krajach. Rok rocznie lokujemy znaczne pieniądze w specjalne badania tudzież postęp naszych cyfrowych aparatów słuchowych.

  Data dodania: 27 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Łóżka rehabilitacyjne »

  Zapraszamy do Salonu i Wypożyczalni Sprzętu Rehabilitacyjnego ORTMEDIC w Białymstoku.Nasza firma zajmuje się sprzedażą i wypożyczaniem sprzętu służącego do opieki nad ludźmi starszymi i niepełnosprawnymi.W naszej ofercie znajdą Państwo łóżka rehabilitacyjne, łóżka ortopedyczne, wózki inwalidzkie pokojowe i elektryczne, pionizatory, podnośniki, materace przeciwodleżynowe, koncentratory tlenu, ortezy i wiele innych.Oferowane przez nas produkty są wyrobami produkowanymi przez wiodące w tej branży firmy.Posiadamy umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia i realizujemy zlecenia na zaopatrzenie w wyroby rehabilitacyjne i ortopedyczne.Nabyty u nas sprzęt dowozimy do domu klienta.

  Data dodania: 30 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • InLab BTH S.C. »

  Wieloletnie doświadczenie, które zdobyliśmy w naszej firmie w zakresie dystrybuowania najwyższej jakości urządzeń pomiarowych pozwala nam zapewnić takie urządzenia demagnetyzery, które jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom w krótkim czasie. Zapraszamy do korzystania z usług naszej firmy i do zapoznania się z pełną ofertą. Czekamy na twój kontakt!

  Data dodania: 03 08 2015 · szczegóły wpisu »