Esperal Łódź - Esperal Edu

Esperal Łódź - Esperal Edu Zerwij z nałogiem alkoholowym! Zaufaj specjalistom z Naszego Gabinetu. Oferujemy skuteczne sposoby walki z nałogiem m. in. przez wszczepienie wszywki alkoholowej. Wszczepiamy podskórnie Esperal. Wytwarza w organizmie bariery przed spożyciem alkoholu. Czekamy na Ciebie w Łodzi przy ul. Julianowskie 7a. Serdecznie zapraszamy już w tym momencie. Czekamy!

Szczegóły strony www.esperal.edu.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Katalog medyczny Szczecin »

  Potrzebujesz ustalić numer telefonu do lekarza, adres kliniki czy godziny przyjęć? Zapraszamy do z korzystania z internetowego katalogu medycznego MedInf Nasz portal to obszerne źródło kontaktów do lekarzy, aptek czy klinik. Placówki medyczne również zapraszamy do naszego informatora gdzie mogą Państwo za darmo utworzyć informację swojej działalności. Dzięki obecności w naszym katalogu dotrą Państwo do przyszłych pacjentów.

  Data dodania: 10 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • tanie leki »

  Apteka jest jednym z niewielu miejsc dostępnym w każdym mieście i dla każdego. Jej asortyment jest tak obszerny że aż trudno sobie to wyobrazić. Możemy tam znaleźć leki, kosmetyki, sprzęt medyczny, opatrunki. Osoby pracujące tam- farmaceuci- poprzez swoje doświadczenie i kompetencje zapewnią fachową pomoc. Wraz z unowocześnieniem powstały apteki internetowe, mające równie znaczny asortyment i obsługę. Ich zaleta są o wiele tańsze produkty co wynika z oszczędności, a nie jak większość osób twierdzi gorszej jakości produktów. Zostały one stworzone dla osób zapracowanych nie mających czasu na stanie w kolejkach.

  Data dodania: 04 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Encyklopedia leków i chorób - www.doz.pl »

  Portal Dbam o Zdrowie to nie tylko apteka internetowa oraz encyklopedia leków, w której można sprawdzić zastosowanie, dawkowanie i ceny lekarstw i preparatów. W serwisie znajduje się także encyklopedia chorób, a w niej objawy, leczenie oraz leki, które powinny zostać zastosowane przy danym schorzeniu. Pod adresem www.doz.pl znajdziemy też szereg artykułów i porad dotyczących profilaktyki zdrowotnej oraz zagadnień medycznych. Znajduje się tam również wyszukiwarka aptek pozwalająca na zlokalizowanie placówek w dowolnej części Polski. Portal Dbam o Zdrowie - Twój sposób na tańsze leki.

  Data dodania: 14 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Calivita »

  Ac-zymes jest jednym z produktów dostępnych w prezentowanej tu aptece internetowej. Apteka oferuje o wiele bogatszą gamę środków. Na stronie apteki można dowiedzieć się też o klubie Calivita, który pozwala dostać wysokich bonifikat na Calivitę. Gama oferowanych leków to m.in. Calivita, Paraprotex bądź Ac-zymes ale nie tylko. Więcej materiałów otrzymają Państwo na stronie internetowej apteki. Apteka znajduje się w miejscowości Poznań. Apteka obsługuje jednak nabywców z całego kraju.

  Data dodania: 16 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wszywka alkoholowa Poznań - Esperal Info »

  Uzależnienie od alkoholu obniża jakość życia. Ta choroba stwarza wiele problemów.
  Wprowadzenie implantu zawierającego lek jakim jest esperal poznań jest skutecznym sposobem leczenia alkoholizmu. Opiera się na wprowadzeniu wszywki do tkanki mięśniowej. Wszystkie leki stosowane w leczeniu alkoholizmu zawierają substancję czynną disulfiram, niezgodną z etanolem. Lek blokuje rozszczepianie etanolu, powodując nagromadzenie się toksycznego produktu jego niepełnego rozkładu - aldehyd octowy, który powoduje nieprzyjemne doznania fizyczne.

  Data dodania: 26 05 2019 · szczegóły wpisu »