materace lateksowe

materace lateksowe Wiele osób posiada różne wady postawy, dlatego też w takiej sytuacji by zahamować postepowanie tego typu wad warto wybrać odpowiedni materac do swojego łóżka, dzięki któremu kręgosłup będzie znajdował się w prawidłowej pozycji. Takim materacem zdecydowanie jest materac lateksowy, który doskonale spełnia swoją funkcję. Świetnym pomysłem jest materac lateksowy, który posiada wiele znakomitych funkcji, dlatego warto na niego postawić.

Szczegóły strony materace-lateksowe.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sklep medyczny »

  Cezal posiada swoje dwa oddziały handlowe w Rzeszowie oraz Katowicach a także sklep internetowy. Co u nas można kupić? Sprzęt medyczny taki jak np. meble medyczne, narzędzia chirurgiczne, aparaty ekg czy defibrylatory. Nasz sprzęt jest najwyższej jakości oraz posiada wszelkie niezbędne atesty. W sklepie spotkamy się często z promocjami, dzięki którym zakupimy towar po naprawdę przystępnej cenie. Towar wysyłany jest błyskawicznie Pocztą Polską lub kurierem.

  Data dodania: 22 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • mobilPion - pionizatory mobilne »

  Pozycja stojąca wpływa na poprawę krążenia kończyn dolnych, zmniejsza ucisk kręgosłupa spowodowany ciągłym siedzeniem, dzięki poprawie perystaltyki jelit zapobiega dolegliwościom żołądkowym, spowalnia proces osteoporozy, a najważniejsze dzięki możliwości oglądania świata stojąc poprawia samopoczucie pozytywnie wpływając na psychikę.

  …zdobywasz nowe horyzonty…to hasło jakie nam przyświeca tworząc nowe praktyczne rozwiązania pozwala osobom niepełnosprawnym na nowo zdobyć swoje nie odkryte możliwości.  Mobilne urządzenie pionizujące przeznaczone do biernej pionizacji pacjentów w ciężkich stanach pourazowych rdzenia kręgowego jak i po urazach mózgu oraz rekonwalescentów długotrwałego leczenia, stosowany w przypadkach, w których pionizacja czynna jest niewskazaną lub niemożliwą.

  Wszechstronne zastosowanie urządzenia mobilnej pionizacji w indywidualnym jak i ambulatoryjnym usprawnianiu jest nieodłącznym elementem codziennej rehabilitacji w wyniku, której osoba niepełnosprawna uzyskuje lepsze efekty.

  mobilPion to opracowany system pionizując w wózku inwalidzkim wynoszący osobę niepełnosprawną z wygodnej pozycji siedzącej w stojącą, daje jednocześnie możliwość przemieszczania się w pozycji pionowej przy użyciu ruchomych dźwigni poruszanych siłą mięśni kończyn górnych lub też za pomocą silniczków elektrycznych (dotyczy modeli z napędem elektrycznym).

  Dodatkową zaletą urządzenia jest możliwość położenia oparcia jednocześnie unosząc podudzia, jednymi słowy przejście z pozycji siedzącej do leżącej, fotel pionizatora posiada wysokie chowane (odchylane do tyłu) oparcie umożliwiające stabilizację odcinka szyjnego, co w pozycji leżącej jak i stojącej daje komfortową, oraz bezpieczną podporę głowy.

  Trzy tryby funkcjonalności :
  • Rozłożenie oparcia z jednoczesnym uniesieniem nóg (leżanka)
  • Osiągnięcie pozycji stojąc z wygodnej pozycji leżącej
  • Pionizacja z pozycji siedząc

  mobilPion to mobilność:
  • w pozycji klasycznej siedzącej
  • w pozycji stojąc za pomocą dźwigni napędowych kół
  • opcjonalnie napędzany silnikami elektrycznymi

  Data dodania: 21 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Giemzik odzież robocza, pokrowce samochodowe »

  Sklep internetowy giemzik.pl - oficjalny partner handlowy firmy Kegel-Błażusiak. W naszej ofercie najwyższej jakości odzież robocza, obuwie robocze, dywaniki samochodowe, pokrowce i akcesoria samochodowe. Posiadamy kilku letnie doświadczenie w handlu internetowym oraz wielu zadowolonych klientów. Prowadzimy również sprzedaż hurtową z możliwością negocjacji cen. Umożliwiamy realizowanie zamówień z indywidualnym wzorem graficznym logo na odzieży wykonanym w technologii haftu lub sitodruku. Giemzik.pl to uczciwość, rzetelność i pewne zakupy. Serdecznie zapraszamy na naszą witrynę

  Data dodania: 17 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • AED »

  Ideą PGRM jest uświadamianie obywateli w zakresie pierwszej pomocy oraz poszerzanie wiedzy i doświadczenia z tej właśnie dziedziny. Głównym czynnikiem jest uczenie właściwych reakcji i pomoc uczestnikom wypadku. Polska Grupa Ratownictwa Medycznego zajmuje się również rozpowszechnianiem sprzętu usprawniającego ratownictwo jako takie. Za pośrednictwem zgrupowania możliwy jest wynajem oraz kupno fachowego sprzętu do ratowania ofiar wypadków.

  Data dodania: 16 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Primako24 - Stetoskopy »

  Jako hurtownia medyczna poza przeróżnego rodzaju elektronicznych i nie tylko ciśnieniomierzy Omron proponujemy Państwu meble medyczne, materiały opatrunkowe czy wszelkiego typu lampy zdrowotne. Jako dystrybutor oprzyrządowania medycznego gwarantujemy kursy sprzętowe poruszające zagadnienia powiązane z montowaniem i użytkowaniem nabytego osprzętu. Oprócz fachowej aparatury medycznej nasza hurtownia koncentruje się na sprowadzaniu podstawowych materiałów opatrunkowych i do dozowania medykamentów. Z tego powodu na zapleczu w naszym sklepie znajduje się: nożyczki hematologiczne, serwety chirurgiczne, żele i preparaty do diagnostyki, sterylne strzykawki, substancje odkażające jak też różnej maści stetoskopy. Te i dużo innych artykułów wyszukają Państwo na stronie internetowej naszej hurtowni.

  Data dodania: 26 11 2010 · szczegóły wpisu »