Stokban

Stokban Dostarczamy konsumentom pełną gamę produktów takich jak lekki gips oraz gips syntetyczny zaprojektowanych specjalnie do złożonego użytkowania. Oszczędza to czas i racjonalne wykorzystanie funduszy. Nasze produkty są wysokiej jakości i idealnie nadają się do każdego zadania unieruchomienia Możliwość szybkiego nakładania i ekonomicznego zużycia materiałów pozwala pracownikom placówek medycznych pracować wydajniej.

Szczegóły strony stokmed.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kurs pierwszej pomocy »

  Firma STAY & PLAY zajmuje się organizacją kursów i szkoleń z zakresu pierwszej pomocy. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowany personel - trenerów pierwszej pomocy, doświadczonych ratowników medycznych, instruktorów Polskiej Rady Resuscytacji. Kursy prowadzone są na bazie aktualnej wiedzy medycznej oraz obowiązujących wytycznych Polskiej Rady Resuscytacji. Podstawę szkoleń stanowią ćwiczenia praktyczne prowadzone m.in. na fantomach szkoleniowych, dzięki czemu kursanci uczą się w rzeczywistych warunkach. Każdy z uczestników po ukończeniu szkolenia z pierwszej pomocy otrzymuje materiały szkoleniowe oraz certyfikat potwierdzający nabycie umiejętności ratowania życia. Oferta firmy STAY & PLAY skierowana jest do instytucji, organizacji, firm, szkół nauki jazdy, rodziców oraz opiekunów dzieci.

  Data dodania: 08 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Akson Zakład Rehabilitacji Leczniczej Wrocław »

  Akson Zakład Rehabilitacji Leczniczej w Urazach i Chorobach Kręgosłupa specjalizuje się w fizjoterapii dla osób po urazie kręgosłupa, a także dla wszystkich z porażeniami i niedowładami wynikającymi z chorób rdzenia kręgowego. Opracowuje się tutaj dla każdej takiej osoby indywidualny program leczenia oparty na podstawie badania klinicznego, testów czynnościowych i badań laboratoryjnych. Program obejmuje m. in. kinezyterapię, terapię fizykalną, masaż. Zakład działa pod patronatem stowarzyszenia AXIS i jest pierwszym zakładem rehabilitacyjnym który wdrożył specjalistyczny program leczenia osób z paraplegią i tetraplegią. Sam ośrodek jest w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

  Data dodania: 05 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Łódź »

  Krzysztof Białkowski i Teresa Białkowska. Dentysta Łódź, stomatolog Łódź. Przyjdź i przekonaj się sam - uśmiech pacjenta jest dla nas najważniejszy.
  * Gwarantujemy pacjentom przyjazną atmosferę, profesjonalizm usług, gwarancje na wykonane usługi,
  * Pragniemy spełniać oczekiwania pacjentów, co do profilaktyki, trafnej diagnozy, określenia planu leczenia i jego wykonania za pomocą nowoczesnych metod z użyciem wysokiej klasy materiałów,
  * Proponujemy rozjaśnianie zębów stosując scaling, piaskowanie i wybielanie,
  * Prowadzimy leczenie pod kontrolą radiowizjografu i kamery wewnątrzustnej,
  * Wykorzystujemy w profilaktyce i leczeniu chorób zębów i przyzębia laser biostymulacyjny,
  * Stosujemy specjalistyczny sprzęt w dziedzinie endodoncji,
  * Wykonujemy usługi stomatologiczne z zakresu stomatologii: estetycznej, endodoncji, periodontologii, chirurgii, pedodoncji, protetyki o profilu podstawowym i specjalistycznym,
  * Współpracujemy z jednymi z najlepszych techników dentystycznych z terenu Łodzi.

  Data dodania: 12 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lekarze w Warszawie - szpital Warszawa »

  Katalog lekarzy, przychodni oraz aptek z Warszawy i okolic. Serwis zawiera szczegółowe informacje na temat prywatnych gabinetów lekarskich, przychodni, klinik oraz aptek z regionu. Jeśli jesteś lekarzem, prowadzisz przychodnię, aptekę lub świadczysz usługi w zakresie służby zdrowia ten serwis jest doskonałym miejscem na Twoją reklamę. Warszawa Lekarze - Twoje główne źródło informacji medycznej.

  Data dodania: 26 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dermatologia estetyczna Poznań »

  Ciepło zapraszamy do wizyty na stronie gabinety-specjalistyczne.pl. W przedstawianych gabinetach leczą medycy z obszarów medycyny jak optometria i okulistyka. Umożliwiamy dodatkowo zabiegi mezoterapii jak i medycyny i dermatologii estetycznej. W naszych gabinetach działają również medycy takich obszarów sztuki lekarskiej jak chirurgia i diagnostyka biologiczna. Odwiedź naszą stronę i przeczytaj więcej o usługach medycznych, które jesteśmy w stanie zaoferować oraz zatrudnionym profesjonalnym personelu. Przedstawione gabinety znajdziecie Państwo w Poznaniu na Winogradach.

  Data dodania: 22 12 2010 · szczegóły wpisu »