Wszywki alkoholowe Szczecin - Klinika Szczecin

Wszywki alkoholowe Szczecin - Klinika Szczecin Alkoholizm jest w Polsce często spotykanym, choć wciąż wstydliwym problemem. Jednak dzięki kompleksowej pomocy jest uleczalny. Wszywki alkoholowe z esperalu to jedna ze skuteczniejszych metod na wyjście z nałogu. Skontaktuj się z naszą Kliniką Leczenia Alkoholizmu w Szczecinie i odmień swoje życie. Serdecznie zapraszamy już w momencie. Czekamy na Ciebie!

Szczegóły strony www.alkoholizm.szczecin.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Akson Zakład Rehabilitacji Leczniczej Wrocław »

  Akson Zakład Rehabilitacji Leczniczej w Urazach i Chorobach Kręgosłupa specjalizuje się w fizjoterapii dla osób po urazie kręgosłupa, a także dla wszystkich z porażeniami i niedowładami wynikającymi z chorób rdzenia kręgowego. Opracowuje się tutaj dla każdej takiej osoby indywidualny program leczenia oparty na podstawie badania klinicznego, testów czynnościowych i badań laboratoryjnych. Program obejmuje m. in. kinezyterapię, terapię fizykalną, masaż. Zakład działa pod patronatem stowarzyszenia AXIS i jest pierwszym zakładem rehabilitacyjnym który wdrożył specjalistyczny program leczenia osób z paraplegią i tetraplegią. Sam ośrodek jest w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

  Data dodania: 05 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Borelioza »

  Borelioza jest niesamowicie groźną, zakaźną chorobą przenoszoną przez kleszcze. Choroba ta pomimo, iż jest bardzo trudna do wyleczenia jest przez naszych speców od leczenia lekceważona do tego stopnia, że człowiek zarażony dowiaduje się iż jest w pełni zdrowy. Nasze forum dyskusyjne to miejsce w którym dowiesz się w jaki sposób dobrze leczyć choroby odkleszczowe. Zapraszamy do rejestracji na naszym forum. W razie potrzeby razem znajdziemy rozwiązanie, pamiętaj, że tą chorobę można wyleczyć jednak potrzeba do tego celu odpowiedniej wiedzy i dobrego doktora.

  Data dodania: 27 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lekarze w Warszawie - szpital Warszawa »

  Katalog lekarzy, przychodni oraz aptek z Warszawy i okolic. Serwis zawiera szczegółowe informacje na temat prywatnych gabinetów lekarskich, przychodni, klinik oraz aptek z regionu. Jeśli jesteś lekarzem, prowadzisz przychodnię, aptekę lub świadczysz usługi w zakresie służby zdrowia ten serwis jest doskonałym miejscem na Twoją reklamę. Warszawa Lekarze - Twoje główne źródło informacji medycznej.

  Data dodania: 26 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gabinetkropka - Logopeda »

  Oto oferta dla wszystkich tych, którzy muszą albo chcą występować publicznie. Oferujemy porady, szkolenia i podnoszenie kwalifikacji w zakresie autoprezentacji, emisji głosu, a oprócz tego wystąpień publicznych. Pomagamy również osobom, które mają na co dzień problemy z mówieniem. Nasza profesjonalna diagnoza, a ponadto odpowiednia terapia umożliwia doskonalić umiejętność mowy, a co za tym idzie podnosić poziom pewności siebie. Pomagamy również walczyć z dysleksją. W ofercie są zajęcia, a ponadto konsultacje osobiste i zbiorowe. Prowadzimy też edukacyjne zajęcia dla dzieci. Obok logopedii trudnimy się również nauką języka. Oferujemy zarówno zajęcia z języka angielskiego dla najmłodszych jak i zajęcia polskiego dla obcokrajowców. Praktyka z zakresu psychologii i wiedza na temat zasad autoprezentacji pozwalają nam na oryginalne i zaawansowane nauczanie języka obcego.

  Data dodania: 31 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • B-dental Stomatologia i Medycyna »

  Bdetnal to zespół profesjonalistów, którzy zapewnią Państwu najwyższej jakości, kompleksowe, usługi w miłej atmosferze. Stosujemy najnowocześniejsze metody profilaktyki, diagnostyki i leczenia. Dla podniesienia Państwa komfortu Bdental zaopatrzone jest w nowoczesne aparaty pantomograficzne, RTG, radiowizjografy, czy mikroskopy, by umożliwić naszym Pacjentom pełną diagnostykę na miejscu. Nasza oferta: implanty, stomatologia estetyczna, wybielanie zębów, periodontologia, nowoczesna protetyka, ortodoncja, endodoncja mikroskopowa, rentgenodiagnostyka, leczenie bruksizmu,leczenie bólu głowy, chirurgia stomatologiczna.

  Data dodania: 01 02 2011 · szczegóły wpisu »